אווה-מריה טאן

Eva-Maria-Tan

הפעם הראשונה שבה שמעתי על ®Nu Skin היתה במטוס. לאחר שבעלי נפטר, התגוררתי בספרד. במהלך טיסה חזרה, ישבתי ליד גברת נחמדה. כאשר שאלתי אותה מה היא עושה כדי להיראות כל כך טוב, היא סיפרה לי על התוצאות הנפלאות שהשיגה מגרסת ה- ®ageLOC של מכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa® II.

 

הייתי מעט ספקנית. בעלי ואני ניהלנו מרפאה במשך 25 שנה. לכן, נהגתי להיות ספקנית בכל הנוגע להבטחות קוסמטיות אודות יעילות של מוצרים. אבל, בגלל הגישה ההוליסטית שלנו במרפאה, תמיד ידעתי על קיומם של זרמים גלווניים. לאחר שהמטוס נחת, סקרנותי גברה על הספקנות שבי. החלטתי לנסות לתת "לדבר המופלא הזה" הזדמנות והזמנתי מכשיר באופן ספונטני.

 

כאשר המשלוח הגיע, מספר ימים מאוחר יותר, הגברת סיפרה לי כי החברה ומכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa® II בגרסת ה- ®ageLOC הם גם הזדמנות עסקית נפלאה. אבל אני לא באמת התעניינתי בהזדמנות שכזו בשלב הזה. לכן, השתמשתי במכשיר בעצמי במשך שנה וחצי, עד שחזרתי להתגורר בגרמניה. עם חזרתי לגרמניה, חזר לי גם החשק לעבוד.

 

אבל, היו רק מספר מוגבל של הזדמנויות למצוא עבודה, בהתחשב בגילי, שהיה מעל 50. לא רציתי לעבוד שוב בתחום הרפואי, מקום שבו נאלצתי להתמודד עם מחלות מדי יום. כאדם שהיה עצמאי מרבית חייו, עבודה רגילה כעובדת עבור אדם אחר לא היתה אופציה עבורי. זו היתה הדילמה שלי.

 

החברים שלי ניסו להרגיע אותי באומרם שאני רק צריכה להנמיך את רף הציפיות שלי מהפן המקצועי, כדי שכל הבעיות ייפתרו מעצמן. ואז פתאום נזכרתי במילים של אותה גברת שפגשתי במטוס. לכן, קיבלתי החלטה ללמוד הכל אודות ®Nu Skin, המוצרים שלה ותוכנית התגמול שלה. הייתי ואני עדיין נרגשת.

 

באמצעות טכנולוגיית ה- ®ageLOC הייחודית, ®Nu Skin התקדמה והפכה לחלוצה בתחום האנטי אייג'ינג - אחד מהשווקים הגדולים ביותר של העתיד. עבורי, המודל העסקי מציע גמישות מלאה, יחד עם פעילות יזמית שאין לה אח ורע בעולם.

 

בתקופה קודמת, הייתי חשה חוסר נוחות לנהוג במכונית עם פרסומת עליה. אבל היום, אני גאה להיות הבעלים הראשונה של מכונית ®Nu Skin רשמית בהמבורג. אני רוצה להודות במיוחד למעניקת החסות שלי, מנואלה סטנגל, לצוות הנפלא שלי ול- Nu Skin גרמניה על פרוייקט התנועה שלהם.

 

תודה לכולם מהמבורג,

 

אווה-מריה טאן

Divider