אסדיס הלה

אסדיס הלה ברגדוטיר ואאולסטיין אגיל יונאסון

asdis_halla_1

זמן קצר לאחר שהכרתי את Nu Skin, באביב 2012, ביקרתי בעיר מולדתי. הלכתי למאפייה ובזמן שעמדתי בתור יחד עם בתי בת השנתיים, פגשתי במורה הותיקה האהובה עלי. שתינו היינו נרגשות מאוד לפגוש האחת את השניה, אבל היא הסתכלה על בתי בפנים עצובות. היא אמרה שיש לה שלושה ילדים ושלושה נכדים בערך בגיל של בתי, אבל אף אחד מהם לא מתגורר באיסלנד. "לצערי, אני לא רואה אותם לעיתים קרובות, כיוון שהנסיעה בין המדינות יקרה מאוד", היא אמרה. העצבות בקולה העציבה אותי ובאותו הרגע הבנתי מדוע החלטתי להיכנס לעסק ב- Nu Skin: עבורי, Nu Skin היתה הזדמנות ייחוסית להבטיח חופש קבוע וגמישות כלכלי, כדי שאוכל להקדיש זמן בלתי מוגבל לאנשים שאני אוהבת יותר מכל, בכל מקום ובכל זמן.

 

העסק של Nu Skin אינו מוגבל ובאפשרותכם לעסוק בו בכל מקום ובכל זמן. כל אחד עושה אותו לפי יכולתו, דבר המאפשר עצמאות וחופש שלא יסולאו בפז.

 

אנחנו בונים את העסק שלנו כבר למעלה משנה, אאולסטיין ואני למדנו להכיר את החברה טוב יותר ואנחנו עדיין מופתעים ממנה באופן חיובי. התלהבנו מיידית מהמוצרים. התוצאות לאחר השימוש בהן ניכרות לעין, אך אנחנו גילינו יתרונות בריאותיים גם כן. בילינו נהדר וכתוצאה, האנשים אשר החליטו לנצל את ההזדמנות העסקית הזו כולם גם הם חיוביים, פתוחים, בעלי-עוצמה ומתגמלים. רכשנו חברים טובים ופגשנו באנשים שלא היינו פוגשים בנסיבות אחרות ועל כל זאת אנו אסירי תודה. הדבר המהנה ביותר הוא להציג את העסק בפני אנשים, שלאחר מכן מצליחים בעסק ומממשים את חלומותיהם.

 

היינו ברי-מזל לקבל תמיכה והדרכה מג'ונתן סקסמית', אשר היה האדם אשר הציג בפנינו את Nu Skin במקרה, כאשר הוא ביקר באיסלנד בשנה שעברה. הניסיון הרב שיש לו ולהוריו והאידיאולוגיה עליה הם מבססים את העסק היו הדברים שמשכו אותנו אל העסק. התמיכה וההדרכה שקיבלנו מהם לא יסולאו בפז והם באמת המפתח להצלחתנו.

 

בזמן הקצר הזה, החברה הצליחה לעיתים קרובות לעלות על ציפיותינו האופטימיות ביותר. הוקסמנו לחלוטין מהמוטיבציה של Nu Skin כאשר נסענו לטיול ה- Ruby ביוטה וקיבלנו הזדמנות להקשיב למנהיגי החברה ולתוכניותיהם לעתיד. אנחנו גם אסירי תודה על התמיכה המעולה שקיבלנו מהמשרדים בקופנהגן, במיוחד ממייקל לונד, אמיו רקל איפורסדוטיר וטובה רוגבן, שהיו מקסימים ובאו במיוחד לאיסלנד לאכול איתנו בארוחת ה- Diamond שלנו.

 

יחד עם מוצרי ה- ageLOC המדהימים, Nu Skin נמצאת בצומת נפלאה. החברה גדלה מאוד ואין לנו ספק כי היא תמשיך לצמוח מהר יותר. השוק הוא למעשה שטח שעדיין לא נכבש וכל שמתוכנן לנו בשבועות ובחודשים הקרובים, שכנע אותנו שההצלחה עם Nu Skin היא בלתי נמנעת. הדבר היחידי שאנחנו לא יודעים הוא מי יהנה מכך, אבל העצה הטובה ביותר שלנו לאלה שרוצים להצליח היא להאמין שחלומות אכן מתגשמים. תנו לעצמכם לחלום בגדול, כיוון שזהו הכוח המניע החשוב ביותר שלכם. לפיכך, אנחנו רוצים לסיים בציטוט מדברי הנרי פורד:

"אם אתם חושבים שאתם יכולים או שאתם חושבים שאתם לא יכולים - אתם צודקים".

 

האמינו שאתם יכולים - ולכו עד הסוף!

 

אסדיס הלה ברגדוטיר ואאולסטיין אגיל יוהאסון

Divider