אניטה ורונה

rune_anita

26 באוקטובר 2010 היה יום שנזכור תמיד. ראשית, חלפו בדיוק עשרים שנה מהיום בו הפכנו לזוג. שנית, הצטרפנו ל- Nu Skin והגשנו טופס LOI. ביום הזה, קיבלנו את אחת ההחלטות הטובות והחשובות ביותר בחיינו. בפעם הראשונה בעשרים שנה, התחלנו במסע משותף - ליצירת החיים עליהם חלמנו כאשר היינו בני 19, כאשר רק התאהבנו.

 

ניקלס ומרתה, עמיתים לשעבר של רונה, נתנו לנו את ההזדמנות - משהו עבורו נהיה אסירי תודה לנצח. הרקע של רונה הוא ב- IT, מכירות ושיווק. הוא הבין שהעסק של Nu Skin יכול להעניק לנו יותר זמן להיות עם המשפחה שלנו, חופש כלכלי וגם בריאות טובה יותר. באותו הזמן, אניטה עבדה כמפקחת חינוכית במעון יום. בהתחלה, היא לא ראתה את העסק עין בעין עם רונה, אבל לאחר שקיבלה טיפול על חצי פנים עם גרסת ה- ageLOC של מכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa II, היא הבינה שמדובר במוצר שאנשים רבים ירצו לרכוש.

 

אחת מהעצות הטובות ביותר שקיבלנו ממעניקי החסות הנפלאים שלנו בתחילת הדרך היתה: "כאשר קיבלתם החלטה להיכנס לעסק הזה, אתם גם צריכים לקבל החלטה לעולם לא לוותר!" צפו לאתגרים שיגיעו לאורך הדרך. מנסיוננו, ככל שהיעדים שלכם ברורים יותר וכך גם ה- "למה", כך קל יותר להישאר ממוקדים ולעבוד.

 

לאט לאט, למדנו להכיר את NSE ועבור מה החברה נוקטת עמדה. בסתיו 2011 הוזמנו לטיול ה- Ruby ביוטה. חווינו את החברה מקרוב, פגשנו בד"ר ג'וזף צ'אנג ובחברי צוות ההנהלה ושמענו אודות התוכניות של החברה לעתיד. באותו הזמן, חשנו שמעריכים אותנו מאוד. החשוב מכל היתה תחושת הגאווה שקיבלנו מעבודה יחד עם החברה המדהימה הזו. גם טיול ה- Ruby וגם הכנס העניקו לנו אמון מוחלט ב- NSE. החברה מקיימת את כל ההבטחות שלה, בכל דרך - תמיד!

 

אנחנו רק התחלנו במסע שלנו. ההזדמנות מציעה אפשרויות שלא ראינו כאשר רק הצטרפנו. למן ההתחלה שלנו בעסק, התמקדנו בצירוף של אנשים חיוביים ונחמדים והתוצאה היא שאנחנו מוקפים בכל יום באנשים בעלי אנרגיה נהדרת. השותפים שלנו לעסק רוצים מה שאנחנו רוצים: לחולל שינוי בחיים שלהם עצמם וגם בחייהם של אחרים. היעדים שלנו גדלו והפכו שאפתניים יותר עם ההתפתחות שלנו. החלק הטוב ביותר של העסק הוא שהוא הופך אותנו לאנשים ישרים. הוא גורם לנו לשאוף להפוך לגרסה הטובה ביותר שלנו.

 

ברצוננו להודות למנטורים שלנו, איריס ורואר, על שחלקו איתנו ושכפלו את נסיונם ועל כך שתמיד האמינו בנו. אתם מודל נפלא לחיקוי בעסק הזה.

ברצוננו גם להודות לכל האנשים הנפלאים בצוות שלנו - אתם מדהימים!

 

אנו אסירי תודה ליוסטין ולמנהלי החשבון הנהדרים האחרים במשרדים, שתמיד נמצאים שם בשבילנו, לחלוק מהידע שלהם. 

 

אנו מאושרים לחשוב על כל הדברים המרגשים שעומדים להתרחש בשנים הקרובות וזו תחושה נפלאה שהעבודה שלנו מאפשרת לנו לחולל שינוי גם בחייהם של אנשים אחרים. על כך אנו אסירי תודה!

 

 

אניטה ורונה

Divider