אלה נזרובה

alla

כאשר סיפרו לי על “Nu Skin”, התרוצצו לי בראש שאלות רבות: "האם זה נכון? האם זה באמת אפשרי להתמקד גם בסימנים וגם במקורות להזדקנות?" ועוד שאלות רבות נוספות. אבל, לא שאלתי את מעניקי החסות מעוררי-ההשראה והאנרגטיים שלי - יוליה גולובווה ואסטיק ארוטיניאן - את השאלות הללו. הדרך הטובה ביותר למצוא את התשובות לשאלות שלי היתה לנסות ולראות איך זה עובד באמת במציאות. זוהי הסיבה שהצבתי יעד - לעבוד במשך שלושה חודשים ולראות לאן כל זה יוביל.

יש לי שני תארים - גאו-כימיה וכלכלה. במשך זמן רב, עבדתי בחברה גדולה הקשורה בכרייה. יום אחד, הבנתי שאני רוצה להקים לעצמי עסק משלי ולעבוד באופן עצמאי. חיפשתי מה ישמח אותי ויספק מקסימום יתרונות לאנשים סביבי.

זוהי הסיבה שביוני, כאשר התקיימה הפגישה שלי עם מנהיגי  Nu Skin, הצטרפתי והתחלתי לבנות את העסק כבר בסוף אותו חודש. לאחר שלושה חודשים, הייתי בטוחה שאמרו לי את האמת! ויותר מזה, המציאות היתה מרשימה פי כמה!

בספטמבר, הוסמכתי לדרגת Ruby. באוקטובר השתתפתי בכנס בבודפשט והתברר כי בזכות התוצאות המרשימות שלי, הייתי אחד מחמשת המנהיגים האירופאים המובילים אשר הוזמנו לפגישה ייחודית עם הנהלת Nu Skin – מייקל לינדר ודניאל צ'ארד. בנובמבר, הוסמכתי לדרגת Emerald.

ההשתתפות בכנס בבודפשט בשנה שעברה היתה אבן-דרך חשובה מאוד עבורי. היא הראתה לי כמה נשגבת התרבות של Nu Skin, עד כמה המנהיגים שלה מארצות אחרות מעוררים השראה ועד כמה תומך צוות ההנהלה של החברה בשותפים העסקיים שלו.

באביב התקיימו אירועים נפלאים רבים - טיול Lapis, מפגש פסגה ל- Ruby, טיול Ruby לארה"ב, אשר כלל ביקור במשרדים הראשיים של Nu Skin ומפגש עם המייסדים. הכל היה כמו אגדה! אני אסירת תודה ל- Nu Skin על ההזדמנויות הנפלאות הללו.

ברצוני להודות מעומק הלב לכל השותפים העסקיים שלי מיקוצק, אשר האמינו והקימו את העסק הזה יחד איתי כצוות אחד, אשר תומכים אחד בשני ללא הרף וממשיכים לגדול, למרות המרחק הרב והקשיים המרובים. אני מאוד מאוד שמחה וגאה שכעת שלושה מנהיגים מיקוצק ישתתפו בטיול ה- Lapis במוסקווה – Ruby בוריסובה טויארה; Lapis פבלובה אלנה; שותפים עסקיים מאזור סטברופול וקראסונדרסקי וטוטונובה אנה. ההצלחה שלי היא ההצלחה שלכם. זוהי ההצלחה שלנו! והצלחה עם Nu Skin היא בלתי נמנעת! כמו כן, תודה ענקית למנהיגים מנוריסק, מוסקווה וסוצ'י.

וכמובן, ברצוני להודות מעומק הלב למשפחה שלי - לבעלי, לילדיי, לאמי ולדודות שלי, אשר תמכו בי לאורך כל הדרך ועזרו לי בכל שלב במסע. בעלי ולדימיר הוא המעריץ הראשי של מוצרי Nu Skin והעסק. תודה רבה, יקרים שלי!

 

Divider