רומנה וון פוטקמר

romana-von-puttkamer

למדנו להכיר את Nu Skin בזכות המוצרים שלה. לאחר זמן מה, כשהתרגלנו להשתמש בהם, התחלנו לשתף את ההתלהבות מהתגלית שלנו עם החברים ובני המשפחה שלנו.


הצוות שלנו גדל עם השנים והיום החיים שלנו השתנו. זה נפלא לדעת שאנחנו יכולים להסתמך על חברה עדכנית, עם אתיקה איתנה, שפועלת עבור הרווחה והשגשוג של האנשים שלה.

מה שאנחנו אוהבים יותר מהכל הוא להיות מסוגלים לנהל את הזמן שלנו ולפגוש כל כך הרבה אנשים חדשים. כיום, אנחנו שמחים לומר שאנחנו באמת יוצרים את העתיד שלנו.

גמישות כלכלית ולהיות מסוגלים לארגן את תוכנית הפעולה שלנו הם מה שגורמים לנו להרגיש בשליטה על חיינו: אנחנו יכולים לסמוך על עצמנו ועל הפוטנציאל שלנו לממש יעדים ולהשיג תוצאות.

אנחנו פועלים על פי עצת מעניק החסות שלנו וכל האנשים שהגיעו להצלחה לפנינו ובאמצעות כך, הצלחנו להתגבר על חוסר הוודאות הראשונית ולסגל לעצמנו את הלך הרוח הנכון.

כיום, בהתבסס על הניסיון שלנו והתוצאות שהשגנו, אנחנו מוכנים לעודד את מי שרוצה ללכת בדרך החיים החדשה הזו. עם Nu Skin, כולם יכולים להפוך ליזמים בחיים שלהם.

תוך עבודה עם Nu Skin, למדנו שחשוב לקבוע לוח זמנים לפעולות שלנו וליישם את הפעולות הממוקדות שלנו. היינו צריכים לתרגל את עצמנו להתמקד באופן יציב ומתוך ביטחון.

מתוך עבודה עם אנשים, למדנו להקשיב ולשים את הדגש על הפוטנציאל של כולם. חשוב מאוד ללמוד לסמוך על הקבוצה, להקשיב לרעיונות חדשים ולהסתמך על היצירתיות של כולם.

רבים אומרים שקשה לעבוד עם המשפחה, אבל אנחנו הצלחנו לצרף את מרבית בני המשפחה והחברים שלנו וכן לחלוק את ההזדמנות עם אנשים רבים נוספים. כעת, נחמד לנו מאוד לעבוד כצוות ולהיות מוקפים בכל כך הרבה אנשים חיוביים, שיש להם נקודת מבט חדשה על החיים. זה מקור נפלא לחיוניות. היכולת שלנו לבלות את הזמן שלנו איתם באמת מרגש אותנו.


גמישות כלכלית וזמן לטייל ולפגוש באנשים חדשים: אלה הם השינויים שאנחנו רוצים בחיינו. אבל היום, היעד שלנו לטווח הארוך הוא להפיץ שגשוג, רווחה ואושר. עם Nu Skin, אנחנו יכולים לגרום לזה לקרות.