כריסטינה הגדוס

Hegedűs_Krisztina

הסיפור שלי התחיל לפני 1.5 שנים, לאחר שהמנטור שלי הציג בפני את מוצרי Nu Skin. זו היתה אהבה ממבט ראשון! לאחר מכן, כאשר קיבלתי מידע אודות העסק, החברה, המדע והטכנולוגיות שמאחורי המוצרים וכשהבנתי את החזון של החברה, החלטתי להתחייב באופן מלא ל- Nu Skin.

 

ההזדמנות הזו שינתה את החיים שלי מהקצה אל הקצה. קיבלתי הזדמנות לפתח עסק בינלאומי, לעבוד מהבית לצד הבנות שלי ולנצל את ההזדמנות, לא רק של היציבות הכלכלית של העסק אלא גם את החופש שמרבית האנשים יכולים רק לחלום עליו. עכשיו אני יכולה להציע את הטוב ביותר לילדים ולמשפחה שלי.

 

אבל, השינוי הגדול ביותר התרחש בתוכי. שיניתי את הגישה שלי לחלוטין והפכתי אדם פתוח וחיובי יותר. רכשתי ביטחון רב יותר בעצמי והבנתי את הדבר שהוא כנראה החשוב ביותר בחיים: כל מה שנדמה שהוא בלתי אפשרי בהתחלה, הופך אפשרי ברגע שיש מספיק אמון בעצמך וכשמתחילים לעבוד באופן יומיומי על מנת לממש אותו. אין שום  מגבלה!

 

פגשתי אנשים נפלאים במסע שלי, מהם למדתי המון. שני המנטורים שלי וחברי הצוות שלי תמיד גורמים לי להרגיש חלק ממשפחה אחת גדולה. האנשים האלה מעוררים בי מוטיבציה והשראה בכל יום.

 

ראיתי הצלחות אדירות בארגון שלי והדבר מפיח בי מוטיבציה מדי יום להמשיך במה שאני עושה. ההזדמנות הזו שינתה חיים של אנשים רבים ואני אסירת תודה בכל יום לעובדה שאני יכולה גם להיות עדה לסיפורי הצלחה ייחודיים.

 

היעד שלי הוא להגיע לדרגת Blue Diamond בהקדם האפשרי, אבל זה לא היעד הסופי מבחינתי. אני רוצה להציע לכמה שיותר אנשים, במיוחד ברומניה, את ההזדמנות הזו לשנות את חייהם לטובה ולממש את חלומותיהם. אני גם רוצה להיות "כוח מניע לטוב".