ג'קלין ואן דר ספוי

?לקוח חדש !הצטרפו היום
?לקוח חדש !הצטרפו היום

ג'קלין ואן דר ספוי

jacqueline-van-der-spuy

לאחר שנלחמתי בסוג נדיר של סרטן השד בחלק הארי של 2015, נאבקתי למצוא תעסוקה ואם להיות כנה, לא הרגשתי שאני מוכנה לחזור שוב לעולם התאגידים. מכירה ישירה מצאה אותי! אני הייתי מאוד מודאגת מהמצב הכלכלי שלי והתפללתי למשהו. פשוט לא ידעתי למה. כל מה שידעתי היה שאני לא רוצה לחזור לעבודה משרדית מ- 9 עד 5. באותו הלילה נתקלתי בהזדמנות בתחום המכירה הישירה. סימנתי את כל הדברים שחיפשתי. ברוב זמני כשכירה, תמיד הייתי בעמדת ניהול, מייצור ועד אירוח.

 

המסע שלי עם Nu Skin החל באפריל 2016 ואני כעת עובדת עם העסק שלי ב- Nu Skin במשרה מלאה. כאשר אתם נתקלים בהזדמנות טובה, אתם חייבים לנצל אותה! למדו את המיומנויות תוך כדי ועשו שעורי בית, כדי להבטיח שהחברה שאתם בוחרים היא הטובה ביותר בכל ההיבטים ושהיא הנכונה עבורכם. לא צריכים להיות לכם ספקות או שאלות בלתי פתורות.

 

אני מתמלאת בהשראה ומקבלת מוטיבציה מאנשים מדי יום. הקיפו את עצמכם באנשים חיוביים ואופטימיים. הדבר שנותן לי הכי הרבה מוטיבציה הוא היעדים והחלומות האישיים שלי. אני יכולה למצוא השראה בדברים קטנים כמו ציטוט או קריאה של ספר טוב, אבל אני באמת מאמינה שהשראה ומוטיבציה באות מבפנים ורק כאשר יש לך "למה" שממש קורא לך! ה"למה" שלכם צריך להיות כל כך עמוק שגם בימים שבהם אתם מרגישים לא במיטבכם, הוא יעורר בכם השראה ויפיח בכם מוטיבציה לקום ולפעול!

 

"אם החלומות שלכם אינם מפחידים אתכם, הם לא מספיק גדולים" – אלן ג'ונסון סירליף