דינה ואדי אנגלברכט

?לקוח חדש !הצטרפו היום
?לקוח חדש !הצטרפו היום
Dina Engelbrecht

את העסק הציגו בפני בשנת 2010.  באותו הזמן, הייתי אמא במשרה מלאה עם 4 בנים. הבנים שלי היו בגיל 3, 4, 8 ו- 9. אהבתי את העובדה שיכולתי להיות עם הבנים שלי כל הזמן, למרות שהרגשתי שאני יכולה לעשות יותר עם הזמן והיכולות שלי.

 

בעלי רצה שאני אפתח מלון, אבל לא רציתי, כיוון שהיה מדובר בעבודה של שעות ארוכות, דבר שהיה גוזל ממני זמן רב מדי אותו רציתי להקדיש לילדיי.

 

הלכתי למצגת של Nu Skin והתאהבתי במדע שמאחורי החברה, המוצרים והסורק הביופוטוני.

 

החלום שלי בהתחלה היה רק להיות מסוגלת לקנות את התוספים הטובים ביותר עבור הילדים שלי ובני משפחתי. רציתי גם להיות עצמאית מבחינה כלכלית ושיהיה לי חופש מבחינת זמן וכסף.

 

המניע העיקרי שלי היה לעזור לאמהות אחרות להגיע לחופש כלכלי. Nu Skin חוללה מהפך בחיי במובן שאני חופשיה מבחינה כלכלית, כיוון שיש לי הכנסה חוזרת. בעלי והילדים שלי בריאים. ראיתי איך העסק הזה מחולל מהפך בחייהם של כל כך הרבה משפחות נוספות: גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה בריאותית.

 

הרגע הזכור לי ביותר עם Nu Skin היה באחד מטיולי ההצלחה שלנו למרוקו!  מאות מפיצי Nu Skin באמצע המדבר, מקבלים פינוק של 5 כוכבים, סועדים ונהנים מכל רגע! זיקוקים בשמים זרועי הכוכבים!  

 

יעדים הם דבר מאוד חשוב, כיוון שהם הדבר ששומר עלי ועל הצוות שלי על המסלול כאשר אנחנו נתקלים בזמנים קשים. היעדים שלנו שונים וזוהי הסיבה שחשוב מאוד לגלות מהם היעדים של כל אחד ואחד מהבכירים. כך ניתן לממש את היעדים שלהם. כאשר כותבים את היעדים, הם הופכים למוצקים וניתן להסתכל עליהם ולראות מה קורה איתם. זה עוזר לנו לשמור על מיקוד במה שאנחנו רוצים לממש.

 

השמירה על מיקוד ביעדים שלי בכל יום היתה לי קלה, כיוון שאני פשוט אוהבת מה שאני עושה!  אני אוהבת לראות את חייהן של המשפחות משתנים לטובה! אני תמיד אומרת "איך אני יכולה לשנות את העולם? משפחה אחת בכל פעם".

 

אתגרים הם חלק מהחיים. היו לי שני עיכובים רציניים במהלך 7 השנים האחרונות, כאשר אפילו חשבתי לעזוב הכל. בשתי הפעמים, התמדה והרצון העז שבתוכי לא לוותר עזרו לי שלא לפרוש. בנוסף, התמיכה הכנה שקיבלתי ממעניק החסות שלי, ניקולס ואן רנסברג, היתה אחד מהעוגנים שגרמו לי להמשיך ולפעול גם בזמנים קשים.

 

תמיד עשיתי כל שביכולתי כדי להשתתף בכל האירועים והפגישות של Nu Skin.  אני מתגוררת הרחק מהערים הגדולות, המקום שבו מתקיימים מפגשי Nu Skin ולכן זה היה אתגר עבורי. אבל אני מאמינה שבסופו של דבר, זה מה שהציל אותי. לאחר אירוע אחד שכזה, חזרתי הביתה נחושה להתחיל בפגישות שבועיות שבהן ה-  “Magic Show” יהיה אחד מהדברים בהם נתמקד. הדבר הוביל לכך שאנשים חדשים השתתפו בפגישות, דבר שהוביל למצטרפים חדשים, דבר שבסופו של דבר הביא לבניית הקבוצה המדהימה של המנהיגים הנלהבים שאנחנו היום. תמיד אהבתי להיות עם אנשים והדבר רק הולך ומתעצם. אלוהים חנן את העסק שלי ונתן לי את הצוות המדהים ביותר לעבוד איתו. אנחנו עובדים קשה, אנחנו צוחקים יחד, אנחנו בוכים יחד ותומכים האחד בשני. אני מאמינה שאנשים מרגישים צורך להשתייך ויש לנו את הכלי המושלם לממש את הצורך הזה. אני פשוט אוהבת מה שאני עושה ואת החופש הכלכלי שמשנה את החיים. אני באמת אסירת תודה לאלוהים על ההזדמנות ותמיד אהיה אסירת תודה ל- Nu Skin על השינוי לטובה של חיי.

 

אני תמיד אהיה אסירת תודה לבעלי, אשר תמך בי לאורך כל הדרך! הוא תמיד האמין בי וראה את היכולת של החברה הזו, להעשיר את חייהם של אנשים.