אסתיק ארוטיוניאן

?לקוח חדש !הצטרפו היום
?לקוח חדש !הצטרפו היום

אסתיק ארוטיוניאן

Hazel Calvert

במהלך שנותיי באוניברסיטה, ולאחר שסיימתי את לימודיי, עבדתי כשכירה בחברת בנייה. תוך 5 שנים של עבודה עם החברה, ההכנסה שלי גדלה פי 3, בעוד שהבעלים הפך למיליונר. הבנתי שאפשר להרוויח הרבה כסף בעבודה עצמאית.

 

זמן קצר לאחר מכן, החלטתי לפתוח עסק משלי: מכירה סיטונאית של חומרי בניין. באותו הזמן, היתה לי הרבה עבודה ולמעשה לא היה לי בכלל זמן פנוי. הייתי בעסק מהבוקר עד הלילה. הכל הלך טוב, אבל המשבר בשנת 2008 היכה בעסק שלי בעוצמה. השאלה שניקרה במוחי היתה באיזה כיוון באפשרותי להתקדם, להשיג יציבות, צמיחה ויותר זמן פנוי, לעצמי ולמשפחתי?

 

שנה לפני שפגשתי ב- Nu Skin, אמי הפכה ללקוחה פעילה של Nu Skin ונהנתה מכל טכנולוגיות האנטי אייג'ינג המובילות של החברה. לאחר שראיתי את ההבדל העצום, התחלתי להשתמש במכשיר ה- ageLOC Nu Skin Galvanic Spa, יחד עם כל הטכנולוגיות המתקדמות שהחברה מציעה.

 

שנה לאחר מכן, האישה אשר הציגה את מוצרי Nu Skin בפני אמא שלי הציעה שאבחן את ההזדמנות של Nu Skin, על מנת לפתוח עסק בתחום הבריאות והיופי הגדל במהירות רבה. הוזמנתי לפגישה עם איש עסקים מצליח מאוד, אשר עבד עם Nu Skin במשך שנים רבות ובנה עסק במשך מספר שנים, אשר עדיין קיבל תגמולים, ואז למדתי על הכנסה פסיבית. עסק אמיתי הוא עסק שבעתיד יעבוד עבורכם.

 

החלטתי לתת לעצמי חצי שנה לבנות עסק עם Nu Skin ולאחר שישה חודשים, סגרתי את העסק הראשון שלי והקדשתי את כל כולי ל- Nu Skin. אני כבר 7 שנים עם Nu Skin ואני שמחה שלא פחדתי לעשות את השינויים הללו בחיי.

 

מה יש לי עכשיו?

עסק צומח בתחום שגדל במהירות הרבה ביותר.

חברים ושותפים עסקיים נפלאים.

לקוחות בכל רחבי ורסיה ובחו"ל, אשר משתמשים בטכנולוגיה של Nu Skin.

והדבר הכי חשוב הוא שיש לי יותר זמן להקדיש למשפחתי וזמן לטיולים.