אתם עדיין כאן?

המשך

ג'אנין קאליס (מנהלת מותג)

janine-callies

שלום לכל חובבי היופי,

קוראים לי ג'אנין. אני בת 36 ואני במקור מברלין.

באוגוסט 2018 חיי התשנו לחלוטין: הפכתי משיננית ואימא לשלושה לעצמאית עם מטרות חדשות ומרגשות יותר!

הדרך לעבודת החלומות המושלמת שלי:

לאחר ארבע שנות לימוד במסלול למנהלים רפואיים, לא הייתי בטוחה אם עבודה רגילה במשרה מלאה באמת התאימה לי, במיוחד בתור אימא לשלושה. הרגשתי שמשהו היה חסר. העזתי כפילו לחלום שאמצא משהו שיאפשר לי לבטא את העניין שלי בשיער, ביופי ובטיפוח העור. מכיוון שיש לי משפחה, האפשרות למצוא עבודה עם שעות גמישות תמיד קסמה לי, אבל אף פעם לא ידעתי איך להוציא את החלום שלי לפועל בדרך הטובה ביותר.

אבל, למרבה ההפתעה, בשנת 2018 קתרין ומייקל גלאונינגר הראו לי איך אוכל להגשים את כל מה שתמיד חלמתי עליו. הכול! עבודה כעצמאית, עם שעות גמישות ועם כל האהבה שלי ליופי = בינגו!

והכול בתור אימא במשרה מלאה…

הצלחנו ליצור קונספט לבלוגרים, כולל השקה מדהימה של Nu Skin במינכן שהחברה ארגנה.


סוף סוף מצאתי את מה שתמיד חלמתי עליו. עכשיו אני יכולה להראות את אותה הדרך לאנשים אחרים שמלאים באותה התשוקה כמוני, ולהדריך אותם על הקמת עסק במדיה חברתית. עבודה במדיה חברתית עם Instagram & Co. ועם מוצרים שהגיעו ישירות מחדר האמבטיה שלי – באמת מצאתי את עבודת החלומות המושלמת שלי!

לא רק שאני יכולה לעזור לאחרים להרגיש טוב יותר לגבי העור שלהם, אני גם יכולה לשנות חיים רבים באופן חיובי על ידי שיתוף הניסיון והידע שלנו, ולתת לאחרים את אותן הזדמנויות שניתנו לי - האפשרות למצוא את עבודת חלומות.

ג'אנין קאליס

כתב-ויתור:

השגת תגמול משמעותי כ-Brand Affiliate מצריכה הקדשת זמן, מאמץ ומחויבות ניכרים. זו אינה תוכנית להתעשרות מהירה, אין בה ערובות להצלחה כלכלית והתוצאות שונות מאוד מעובד לעובד.

סיכום מקיף של הרווחים בכל אחת מהרמות של "תוכנית ביצועי המכירות" ניתן למצוא כאן תחת "2018 EMEA Distributor Compensation Summary""