דניאלה דורץ' ולובוס דורץ'

דניאלה דורץ' ולובוס דורץ'

daniela-durech-and-lubos-durech

דניאלה ולובוס מגיעים מהעיירה היפהפיה פוצ'וב שבסלובקיה, אבל מזה 17 שנה הם גרים בברטיסלבה, בירת סלובקיה. לפני עשר שנים הם סיימו תואר בחינוך באוניברסיטה, אבל התחזיות לעתיד לא היו חיוביות במידה שציפו.

 

דניאלה כבר פתחה עסק בתחום הקוסמטיקה עוד בימי התיכון. היא אפילו עבדה בתור אמנית איפור, ובין שאר עיסוקיה הרבים שימשה כזמרת בלהקת ג'אז כדי לגמור את החודש. מאז שהיה ילד לובוס רצה להיות גיטריסט, והוא עשה באמת הכול כדי להגשים את החלום הזה. הוא השתתף במספר פרויקטים מוצלחים בתור מורה לגיטרה, אבל גילה שהחלומות והרעיונות שלו לגבי החיים היו גדולים ממה שכבר עשה.

 

על אף ששניהם עבדו על התפתחותם וחייהם היו מלאים ומהנים, הם הגיעו לנקודה מסוימת שבה נתקעו, והתלבטו מה לעשות הלאה. בתור "טיפוסים שלא נולדו להיות שכירים" הם רצו להתחיל מיזם משותף מסוג כלשהו, אבל לאחר מספר ניסיונות כושלים החליטו לעקור לחו"ל ולהתחיל מחדש. זה היה הרגע שבו הם נתקלו בהזדמנות אצל Nu Skin, ובדצמבר 2008 הם חתמו איתה על חוזה. הם השקיעו הרבה עבודה, במיוחד בפיתוח ולימוד עצמיים, ופגשו הרבה אנשים מדהימים שמהם הם למדו הרבה. אחרי חמש השנים הראשונות של שיתוף פעולה עם Nu Skin, הם השיגו מעמד של מנהלי מותג בכירים, ארגנו לעצמם חתונה מהסרטים (אחרי שהיו זוג במשך 15 שנים) והתחילו לטייל מסביב לעולם, מה שלא התאפשר להם לפני כן מסיבות כלכליות.

 

אביה של דניאלה נפטר כשהייתה ילדה קטנה, והחלום הגדול שלה היה להיות בחיק המשפחה ככל שאפשר. למזלה, בעלה לא צריך ללכת לעבודה כל יום ולחזור עייף בערב כפי שקורה ברוב המשפחות, והם מבלים הרבה זמן יחד: Nu Skin איפשרה להם את זה. "איכות החיים שלנו השתפרה, וכיום אנו אסירי תודה על כך. בגלל החלטה אחת מלפני מספר שנים אנחנו יכולים להרשות לעצמנו חיים כאלה שלא מחייבים אותנו לקום כל בוקר וללכת לעבודה. אנחנו קובעים בעצמנו את השגרה היומית או השבועית שלנו, מבלים זמן ועושים דברים מהנים יחד עם המשפחה והבת שלנו זואי, ועם אנשים שגורמים לנו להרגיש טוב שיחד איתם אנחנו יוצרים ערך עבור חיינו וחיי הזולת. זמן הוא הדבר היקר ביותר שיש לאנשים, וזה משהו שאנו גם יכולים לתת לאנשים הקרובים ביותר אלינו כאשר הם הכי זקוקים לו. כאשר אתה לא צריך לדאוג לצאת שוב לעבודה וההכנסות שלך נכנסות כל חודש באופן קבוע כי עבדת כל כך קשה למען זה." בנוסף, תודות להתפתחות העצמית, לובוס גם הגשים את חלומו הגדול ומנגן כבר כמה שנים באחת הלהקות הפופולריות ביותר בסלובקיה וצ'כיה.

 

כיום הם משתפים פעולה עם לקוחות ושותפים במספר מדינות ברחבי העולם, והמדיה החברתית פתחה בפניהם גל חדש של הזדמנויות, מכיוון שהם יכולים לדחוס לחודשים ספורים בלבד עבודה שנמשכה בעבר מספר שנים. וזה בדיוק מה שהם אוהבים. לובוס ודניאלה מתמלאים גאווה עמוקה כאשר הם עדים למידת ההצלחה של שותפיהם העסקיים, במיוחד אלה שהם עזרו להם, והם ממשיכים להשקיע עבודה קשה בעתידם ובעתיד משפחתם וילדיהם, שבמרוצת השנים עשויים לרשת את העסק.

 

"קשרים בינאישיים תמיד היו חשובים לנו, וכך יהיה גם בעתיד. זה משהו שהולך איתך תמיד. בצוות שלנו יש אנשים נהדרים שאנחנו מעריכים, עם סיפורי רקע מרתקים, שהחליטו פשוט לא להיכנע לחיים ולתפוס את ההזדמנות כדי להפוך את חלומם למציאות. רבים מהם, ממש כמונו, עסקו במקור בתחומים אחרים… החל מניהול ויזמות ועד אנשי עסקים, אמנים וצעירים יצירתיים… ומה שיש במשותף לכולנו הוא התשוקה להגשים יותר בחיים ולעזור גם לאחרים המעוניינים בכך להשיג זאת. רבים מהם הפכו לחברים קרובים ולחלק מהמשפחה המורחבת שלנו. כל תוספת משמחת אותנו, ויש לנו הזדמנות לעזור להם להתחיל לבנות את העסק שלהם. זאת הודות להזדמנות שמציעה דרך חדשה לגמרי לשתף פעולה, משלבת נטיות בעולם, מחקרים מדעים אחרונים, חדשנות וגם מוצרי בריאות ויופי מאיכות גבוהה ביותר, ובפרט התפתחות עצמית, שהיא דבר כל כך חשוב".

 

גם אימא של דניאלה התחילה לעבוד עם Nu Skin, וכיום היא מצליחה בתור מנהיגה: לכן גם הם נהנים מהיתרונות של עסק משפחתי.

 

"עדיין עומדים לפנינו הרבה יעדים ואתגרים שאנחנו רוצים להגשים בחיים, הן בעבודה והן במישור האישי. בפרט, החיים יותר שמחים ויפים כאשר אנחנו חולקים אותם עם ביתנו בת השנתיים. אנחנו אסירי תודה ומאושרים מההתקדמות של Nu Skin. לאחרונה, תוכנית התשלומים השתנתה בצורה דרסטית והחדשנות ממשיכה כל הזמן. זה נותן לנו יציבות עצומה וחזון שאנחנו יכולים לשתף עם כל האנשים שמצטרפים אלינו בהדרגה. הסיסמה שליוותה אותנו לאורך הדרך במשך שנים היא: 'כוונו תמיד אל הירח, כי גם אם תפספסו, תפגעו בכוכבים'.

 

דניאלה דורץ‚ ולובוס דורץ‚