Anette Hambalek Brand Representative (SE)

?לקוח חדש !הצטרפו היום
Anette Hambalek-SS2019

שמי אנט האמבלק - אני אסתטיקאית ואמנית איפור. אני גרה באזור כפרי יחד עם בעלי פרדריק ושני ילדיי, אלווירה בת ה-13 ונובה בת ה-11. אני עובדת כבר 29 שנה בתעשיית היופי. התחלתי בחנות לתמרוקים בעיר לינקופינג, שבה מכרנו כל מותגי היופי המפורסמים. לבחורה צעירה, זה היה חלום.

 

אחרי 10 שנות עבודה שם החלטנו לעבור לגטבורג. שם למדתי בבית הספר גילדה, וסיימתי כאסתטיקאית ואמנית איפור. לאחר שרכשתי השכלה התקבלתי לעבודה בתור מדריכה לטיפולי עור .בשנת 2000 חזרנו ללינקופינג. שם פתחתי את סלון היופי הראשון והקטן שלי, שהפך עד מהרה לאחד ממכוני הספא היומיים הגדולים ביותר בשוודיה שנמצאים בבעלות פרטית. במכון 15 עובדים ומותגים רבים לעור, לגוף ולאיפור .עבדתי הרבה שעות בכל ימות השבוע. לקח לי הרבה שנים קשות להגיע למצב הכלכלי, המשפחתי והיזמי הזה. העבודה השתלטה לחלוטין על הזמן שלי, ולא נשאר לי הרבה זמן לחיים הפרטיים או לפעילויות אחרות. עסק גדול עם עובדים, וילדים קטנים בבית, כרוכים בהרבה מתח ודאגות .אחת העובדות שלי, שהייתה לפני כן הממונה עליי בתמרוקיה, ידעה מהן ההשלכות של ניהול עסק משלך וראתה כיצד נלחמתי כדי לאזן בין העבודה והחיים. עבדתי "סביב השעון" כדי להתגבר על הכול. העובדת הזו עבדה בעמדת הקבלה של סלון היופי, אבל במקביל גם עבור Nu Skin. בהזדמנויות רבות היא סיפרה לי על המוצרים הפנטסטיים של Nu Skin, ובעיקר על הרעיון העסקי המצוין. היא תמיד אמרה שזה יהיה העתיד של תעשיית היופי… אני שמעתי אותה בחצי אוזן והמשכתי כרגיל במאבקים שלי .אחרי זמן מה והרבה שכנועים, נקבעה פגישה כדי שיציגו בפניי ובפני בעלי פרדריק את העסקים של Nu Skin. פרדריק הבין מיד את הפוטנציאל העסקי, אבל אני הייתי יותר סקפטית בקשר לעסק ולמוצרים.

 

פרדריק ראה שיש עתיד עם Nu Skin והתחיל לעבוד. הוא תיאם פגישות BB, הזמין מצרים וניסה לשכנע את "אשתו האסתטיקאית" שתצטרף אליו, אבל אני התעקשתי וסירבתי. כך זה נמשך 6 שנים, עד שביום אחד קרעתי רצועה בשורש כף היד - אסון עבור כל אסתטיקאי, כי הידיים הן כלי העבודה החשוב ביותר. הרוסה ועצובה, תהיתי מה צופן לי העתיד .לבסוף נעתרתי להקשיב לידידתי ולבעלי. הלכנו לאירוע גדול, שבו אישה צעירה עלתה לבמה ודיברה על חייה, על מסע ה-Nu Skin שלה ועל מה Nu Skin עשתה כדי לשפר את אורח החיים שלה. שם, מהרגע הראשון הבנתי שמדובר במשהו שכל אחד יכול לעשות, עם שורש כף היד או בלעדיו, ושזאת הזדמנות אדירה לעתיד .המסע שלי עם Nu Skin התחיל. אחרי מספר חודשים כבר ניסיתי את רוב מוצרי Nu Skin והבנתי שהמוצרים הנפלאים האלה הם באמת מחוללי שינויים. למדתי את תוכנית ביצועי המכירות והגעתי למסקנה שזה דבר טוב! מדוע סרבתי כל כך הרבה שנים? הלקח שלמדתי הוא לעולם לא לקבל תשובה שלילית, כי „לא” יכול להפוך ל”כן” !תודות ל-Nu Skin קיבלתי תחושת ביטחון והעזתי למכור את סלון היופי שלי. עכשיו אני עובדת במשרה מלאה עם Nu Skin, ומשלבת את תפקיד האסתטיקאית עם משטרי פינוק, בתור מדריכה לטיפולי עור למטפלים במכוני ספא וגם כיועצת בנושאי בריאות ויופי. החלום שלי מתגשם !זה לא היה מתאפשר לו הייתי ממשיכה לעבוד כמו קודם. עם Nu Skin עכשיו אני רואה עתיד מזהיר !החיים שלי היום שונים בתכלית. אני צריכה לעבוד, ואכן עובדת הרבה, אבל בתנאים שונים לגמרי בהשוואה לקודם. האתגרים הכלכליים הכרוכים בהעסקת עובדים נעלמו, אני יכולה לבלות יותר זמן עם המשפחה ואני לא צריכה להיות נוכחת בעסק שיש בו שעת פתיחה. אפילו התחלתי לעשות יוגה כדי לפתח יותר מודעות, ואני נהנית מהחיים באופן שונה. כל כך חשוב למצוא את האיזון הבריא בין העבודה לחיים.

 

אני מקבלת מוטיבציה גדולה מעזרה לאחרים להשיג מוצרים מדהימים שבאמת מחוללים שינויים. יש כל כך הרבה אנשים שרוצים מוצרים טובים ואנחנו מסוגלים להציע להם אותם, בין אם את אסתטיקאית או לא .אני להוטה לגרום לאחרים להרגיש טוב מבפנים החוצה ומבחוץ פנימה. Nu Skin סיפקה לי את היכולת לראות את התמונה השלמה בתור אסתטיקאית: שהפנימיות חשובה כמו החיצוניות .הפנים שלנו הם כמו כרטיס ביקור, שמראה מה אנחנו מרגישים מבפנים. Nu Skin גם גרמה לי להתאמץ כדי להיות סבלנית.

 

הרגע הבלתי נשכח ביותר שלי עם Nu Skin היה כאשר אני, פרדריק ושאר הצוות נסענו לפרובו וקיבלו את פנינו במשרד הראשי של Nu Skin. דר' ג'ו צ'נג קיבל את פנינו עם ageLOC ME, מוצר שאף אחד לא ראה קודם, שהוא הציג בפני והצוות. החלום של כל מטפל עור הוא להיות מסוגל להעניק טיפול עור מותאם אישי עם ageLOC. זה היה אדיר !כדי להגיע לאן שאת רוצה, חשוב שתדעי מה את רוצה. שוב - עליך להיות סבלנית, מפני שאת עכשיו שותלת זרע שבטווח הארוך יפיק קציר עשיר. קציר עלול להיכשל מסיבה זו או אחרת. אז עלייך להתחיל מחדש. את יודעת מה עשית בפעם האחרונה, עשי זאת שוב ותראי תוצאות .קבעי לעצמך מטרות לטווח הקצר ולטווח הארוך .קודם כל תחשבי כמה זמן תוכלי להשקיע כל יום כדי להגיע למטרות שלך. 

 

 

קבעי לעצמך מטרות לטווח הקצר ולטווח הארוך.

קודם כל תחשבי כמה זמן תוכלי להשקיע כל יום כדי להגיע למטרות שלך. זה יכול להיות שונה מיום ליום. במקביל, גם רשמי מה עשית. הגדירי לעצמך מטרות שתוכלי לנהל, כדי לא לבזבז אנרגיות לאורך הדרך. ייתכן שביום אחד יהיה רק דבר אחד לעשות: אבל עלייך לעשות אותו !קבעי לך מטרות לחודש, אחר כך לשבוע ואחר כך לכל יום .הדבר החשוב ביותר הוא כל הזמן לרדוף אחרי מטרות. סמני וי בתיבות של מה שכבר עשית, וברכי את עצמך על היותך טובה ועל השלמת המטרה שרשמת. אין לך מנהל שייתן לך משוב, אז תצטרכי לעשות זאת בעצמך. אם יש משהו מרשימת המטרות היומיות שלא הספקת לעשות, עשי זאת לפני שאת הולכת לישון. כאשר תרשמי את המטרות, ואחר כך כאשר תעקבי אחריהן, תוכלי לראות מה עשית בפועל !המעקב אחר המטרות שלך חשוב ממש כמו המעקב אחר הלקוחות. לשגרה היומית.

 

כמובן שיהיו בעסק עליות וירידות, בדיוק כמו בחיים.
חשוב לזכור:

ללא ירידות אין עליות.

מה שלמדת במשך שנים הוא לעזור לאחרים, לא לבצע את התפקיד שלהם.

לעתים את רוצה בהצלחתם יותר מאשר הם בעצמם רוצים. לכן חשוב לא להתאכזב אם הדברים אינם מתנהלים כמתוכנן. שמרי על ראש פתוח, היי פתוחה להיכרויות חדשות, הקשיבי פי שניים ממה שאת מדברת והתענייני באדם שאיתו את משוחחת .כמובן שהיו לי ספקות ורציתי להיכנע, אבל החזקתי תודות לדחף שאמר לי 'הילחמי, הילחמי ותגשימי את המטרות והחלומות שלך' !דמיינו מה יכולה לגרום ההערה הכי קטנה מאדם אחר! באירוע שהתקיים במרבלה דיברתי עם אישה שאני מחשיבה למודל לחיקוי גדולה ומנהיגה משוק אחר. הם דיברו שם על המוצרים הנפלאים של Nu Skin. היא נעצה בי מבט ישיר ואמרה :אנט, את באמת אוהבת את מוצרי Nu Skin ויודעת שהם עובדים, אבל אני רואה שאינך מאמינה לעצמך ב-100%. כשתאמיני לעצמך תוכלי להפוך ל-Team Elite. אלה היו מילים כדורבנות. היא גילתה שלא האמנתי בעצמי לגמרי, וזה גרם לי לחשוב - ולעבוד - על הביטחון וההערכה העצמיים שלי. זה מה שכל כך נפלא ב-Nu Skin: אנחנו עוזרים אחד לשני להצליח !כדי להרחיב את העסקים שלה, אני עוקבת אחרי הלקוחות שלה, מציגה לה את המוצרים וממשיכה להחתים אנשים חדשים. עצתי היא: עקבי אחר הלקוחות שלך מדי חודש, שאלי אותם מה הם חושבים על המוצרים שקיבלו ושאלי אותם אם רוצים לנסות מוצרים חדשים. דברי על מה שמגוון המוצרים כולל, והציגי את ההשקות החדשות. שיחה עם לקוח נמשכת יותר מ-SMS או הודעת מסנג'ר, אבל לרוב היא מניבה הזמנה חדשה ולקוחות נאמנים מאוד.

 

אל תשכחי להזכיר להם את ADR, זהו כלי פנטסטי עבורך בתור יזמית. עליך להגיב לדברים שאומרים וצריכים האנשים מסביבך - ל-Nu Skin יש הכול, הן במונחי מוצרים והן במונחי הזדמנויות עסקיות.

 

חשוב לשמש דוגמה כדי להוביל.

 

גלי אושר, פתיחות וחיוביות.

 

הביעי תודה על הדברים הקטנים, מפני שהחיים נמצאים בפרטים!

 

תודה רבה גדולה למעניקת החסות שלי על כך שלא קיבלה סירוב בתור תשובה. תודה לבעלי פרדריק על הסבלנות שגילה כלפיי, ותודה ל-Nu Skin וכל העמיתים הנפלאים ברחבי אירופה שנתנו לי כל כך הרבה השראה ואנרגיה!

 

תודה!

 

 

מאי 2019

 

 

כתב-ויתור:

 

השגת תגמול משמעותי כעובד של המותג מצריכה הקדשת זמן, מאמץ ומחויבות ניכרים. זו אינה תוכנית להתעשרות מהירה, אין בה ערובות להצלחה כלכלית והתוצאות שונות מאוד מעובד לעובד.

לסיכום מקיף של הרווחים בכל אחת מהרמות של ”תוכנית ביצועי המכירות” היכנסו ל- כאן תחת " 2017 בשנת EMEAסיכום התגמול למפיצים ב-"