הסמכה של נציג מותג

velocity-qualification

 

שלב 1:

פתחו קבוצה
הגישו ל- NU SKIN מכתב הצהרת כוונות

 

Velocity Brochure North America

 

שלב 2:

השלימו 12 אבני בניין, 4 מתוכן הן גם אבני שיתוף, תוך 6 חודשים רצופים

 

דוגמה להסמכה

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

 

מינימום חודשי: 2 אבני בניין

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

 

שלב 3:

סיימו את ההסמכה והפכו לנציגי מותג!

 

תחזוקה חודשית 4 אבני בניין

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

הערה: נציגי מותג בהסמכה עולים כלפי מעלה לנציגי המותג הסמוכים ביותר לאחר שהם מסיימים את ההסמכה. וודאו שאתם מסיימים את חודש ההסמכה הראשון שלכם באותו החודש או לפני החודש שבו כל אדם בקבוצה שלכם מסיים בעצמו את ההסמכה שלו, על מנת לשמור אותו בצוות שלכם.

 

נציגי מותג בהסמכה אשר אינם עומדים בדרישות ההסמכה במשך חודש או לא מסיימים הסמכה תוך 6 חודשים יצטרכו להגיש מכתב הצהרת כוונות חדש ולהתחיל שוב בהסמכה.

 

 

דוגמאות נוספות להסמכה

 

אבנים גמישות

 

דגשים

• משמשות כתחליף לאבני בניין לשם תחזוקה חודשית של נציג מותג.

• מיושמות אוטומטית במקרה שאינכם עומדים בדרישות התחזוקה לנציג מותג, רק אם השלמתם לפנות אבן בניין אחת באותו החודש.

• זמינות וניתנות לשימוש רק כאבנים שלמות.

• אינן מאפשרות לנציג מותג להרוויח מענק הנהגה בחודש שבן נעשה שימוש באבנים גמישות.

• מוקצות כאשר אתם הופכים לנציגי מותג וכל שנה לאחר מכן.

• אינן מייצרות נפח מכירות או CSV ואין להן ערך כספי.

 

דברים קורים. לפיכך, יהיו מקרים שבהם המכירות של הקבוצה שלכם לא יגיעו לדרישה החודשית של 4 אבני בניין אותן אתם צריכים, כדי לשמור על מעמד של נציג מותג. במצבים שכאלה, האבנים הגמישות נחלצות לעזרה!

 

 

איך זה עובד

באבנים גמישות נעשה שימוש לעזור לכם לעמוד בדרישות התחזוקה החודשיות של נציג מותג. בכל חודש שבו לא השלמתם 4 אבני בניין, עד 3 אבנים גמישות מהמחסן שלכם יחליפו אוטומטית את מקומן, כדי לפצות על אבני הבניין החסרות לכם. יחד עם זאת, בחודש שבו אתם משתמשים באבנים גמישות, אין באפשרותכם להרוויח מענק הנהגה.

 

אתם תרוויחו מענק בנייה על האבנים השלמות, אבל לא תהיו זכאים להרוויח מענק בנייה על אבנים לא שלמות בחודש שבו תשתמשו בכל אבן גמישה שהיא.

 

אם כבר מדברים על אבנים גמישות, חשוב לשים לב שאין דבר שנקרא אבן גמישה חלקית או לא שלמה. נעשה שימוש באבן גמישה שלמה כדי להחליף כל חלק לא שלם באבן בניין. במילים אחרות, אם אתם משלימים רק 2 אבני בניין וחלק מאבן בניין שלישית בחודש כלשהו, ייעשה שימוש ב- 2 אבנים גמישות שלמות כדי להחליף את המקום של אבני הבניין החסרות.

 

 

איך להשיג אותן

מוקצות לכם אבנים גמישות ברגע שאתם הופכים נציגי מותג ואתם ממשיכים לאסוף אותן בכל שנה לאחר מכן. בחודש הראשון המלא שלכם כנציגי מותג חדשים, אתם מקבלים 3 אבנים גמישות, שמתווספות לחשבון הנפחים ואילנות היוחסין שלכם.

 

בחודש השני, אתם מקבלים עוד 2 אבנים גמישות, לסך של 5. בחודש השלישי כנציגי מותג, אתם מקבלים במתנה אבן גמישה אחת נוספת. לאחר מכן, אתם מקבלים 3 אבנים גמישות נוספות בכל שנה, בתאריך שבו הגעתם לדרגת נציג מותג! והחלק הטוב מכל? תוקפן של אבנים גמישות לעולם אינו פג ואין מגבלה על מספר האבנים שבאפשרותכם לצבור. יחד עם זאת, הן יאבדו לכם אם לא תשמרו על מעמד של נציג מותג. אבל גם אז, באפשרותכם לקבל בחזרה אבנים שלא השתמשתם בהן באמצעות השלמת התחלה מחדש.

 

Velocity Additional Details North America

 

פרטים נוספים

אם אין לכם מספיק אבני בניין ואבנים גמישות כדי לשמור על מעמד של נציג מותג, אתם תחזרו למעמד של עמית מותג ביום הראשון של החודש הקלנדרי העוקב. ברגע שאתם חוזרים למעמד של עמית מותג, אתם מאבדים את נציגי המותג אשר נמצאים כרגע בצוות שלכם. יש לכם אפשרות להתחיל מחדש לפרק זמן מוגבל וכאשר תצליחו, תוכלו לקבל בחזרה את נציגי המותג שהיו בצוות שלכם וכל אבן גמישה שאולי צברתם אבל לא השתמשתם בה קודם לכן.

 

 

שאלות נפוצות על אבנים גמישות

 

ש1: אם קודמתי לפני סוף החודש, למה לא אראה את האבנים הגמישות שלי ברגע שאני הופך לנציג מותג?
ת1: כי אתה עדיין לא צריך אותן! האבנים הגמישות מופיעות בחשבונך בחודש לאחר שאתה מסיים את ההסמכה, שהוא גם החודש הראשון שבו עליך להשלים את 4 אבני הבניין שלך לתחזוקה חודשית.

 

ש2: האם באמת אין תוקף לאבנים הגמישות?
ת2: לא - כל עוד אתה נציג מותג. ואין מכסה לכמות האבנים הגמישות שבאפשרותך לשמור במחסן.

 

ש3: מה השווי של אבנים גמישות?
ת3: אבנים גמישות אינן מספקות נפח מכירות, CSV, אין להן ערך כספי ולא ניתן לעולם לפדות אותן תמורת מזומן - נעשה בהן שימוש אך ורק כדי לעזור לשמור על מעמד של נציג מותג.

 

ש4: האם באפשרותי לשתף או להעביר את האבנים הגמישות שלי לחבר?
ת4: לא. אבנים גמישות מוענקות כדי לחגוג את ההצלחה המתמשכת שלך ורק את יכולה להשתמש בהן.

 

ש5: אם נציג מותג G1 שלי משתמש באבנים גמישות, האם זה משפיע על דרגת נציג המותג שלי?
ת5: ממש לא! הדרגה שלך נקבעת על פי מספר נציגי המותג ב- G1 וצוותי המנהיגות, ללא קשר לשימוש של נציגי מותג ב- G1 שלכם באבנים גמישות.

 

ש6: מה קורה אם אין לי מספיק אבנים גמישות כדי לשמור על המעמד שלי כנציג מותג?
ת6: אם אין לך מספיק אבנים גמישות, תחזור למעמד של עמית מותג, אבל תשמור על כל האבנים הגמישות שנותרו לך במחסן. אנא ראו פרטים נוספים התחלה מחדש.