לבנות

?לקוח חדש !הצטרפו היום
Mobile

 

בנו קבוצה של לקוחות ועמיתי מותג ותוכלו להרוויח מענקי בנייה שבועיים על המכירות של כלל הקבוצה שלכם.

 

הבנת האבנים

 

יש שני סוגי אבנים - אבני בניין ואבני שיתוף. כל אבן בניין מייצגת 500 נקודות של נפח מכירות, שמקורו בקבוצה שלכם. אבני שיתוף הן אבני בניין, אבל לוקחות בחשבון רק רכישות המבוצעות על ידי לקוחות קמעוניים, חברים, עמיתי מותג ונציגי מותג בהסמכה שצירפתם באופן אישי.

 

velocity-build-building-block-sharing-block

 

האבנים מתאפסות בכל חודש קלנדרי, לכן המעקב אחר המכירות החודשיות שלכם קל וברור יותר מאי פעם!

 

כדי להרוויח מענק בנייה שבועי, עליכם להיות מוסמכים כנציגי מותג באמצעות פעולה על פי שלושה השלבים הבאים:

 

הסמכה

 

velocity-build-qualification

 

ברגע שאתם מסיימים הסמכה, אתם הופכים לנציגי מותג בתחילתה של התקופה השבועית הקרובה ביותר. באפשרותכם להתחיל להרוויח מענק בנייה שבועי, אשר מתחיל ב- 5% ויכול להגיע עד לגובה של 40% על הערך בר-העמלה של מכירות המוצרים של הקבוצה שלכם. מאותו רגע ואילך, כדי להישאר נציגי מותג, עליכם להשלים 4 אבני בניין חדשות בכל חודש (או להשתמש במקסימום של 3 אבנים גמישות, כפי שיוסבר בפירוט להלן).

 

אבנים גמישות

 

velocity-build-flex-blocks

 

כנציגי מותג אתם תרוויחו מענקי בנייה

 

איך זה עובד

 

באבנים נעשה שימוש כדי לעזור לקבוע את תהליך ההתקדמות שלכם והתשלום. בעיקרון, האבנים הופכות את ההבנה והארגון של העסק שלכם לקלים ויעילים יותר עבורכם ועבור קבוצת המכירות שלכם (אתם וכל הלקוחות הקמעוניים, החברים, עמיתי המותג ונציגי המותג בהסמכה שלכם).

 

מענק בנייה

הרוויחו מענק מדורג, אשר מתחיל ב- 5% על ערך המכירות ברות-העמלה (CSV)* על אבן הבניין הראשונה שלכם ומגיע כל הדרך עד ל- 40% על אבן הבניין ה- 16 שלכם ואילך. אתם מקבלים תשלום על ה- CSV של כל אבן בניין נפרדת. כל אבן בניין משולמת באחוז הקשור לאותה אבן בניין בלבד, כפי שמוצג בטבלה שלהלן.

 

Velocity Brochure

 

רווחים שבועיים

 

ארבע פעמים בחודש, אנחנו משלמים לכם מענק בנייה על כל אבני הבניין החדשות שהשלמתם. אנחנו מחשבים את התשלום שלכם על מכירות עד ה- 7, 14, 21 והיום האחרון של כל חודש קלנדרי, כדי שלא תצטרכו להמתין עד סוף החודש כדי לקבל תשלום. המענק יופיע בדרך כלל בחשבון הנפחים ואילנות היוחסין שלכם תוך יום עסקים אחד ולאחר מכן, יעבור אוטומטית למוסד הפיננסי הרשום אצלנו.

 

לו"ז למענק בנייה שבועי

 

Velocity Brochure

 

המענקים מחושבים, בדרך כלל, ב- 8, 15, 22 וב- 1 של החודש העוקב, שעון מרכז ארה"ב (UTC-7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* צרפת: “רישום" מתייחס לצירוף אישי של לקוחות קמעוניים, חברים ועמיתי מותג ל-Nu Skin כפי שמותר במעמד VDI שלך.