המוצרים שלנו: Nu Skin ו- Pharmanex

?לקוח חדש !הצטרפו היום

 

המוצרים שלנו: Nu Skin ו- Pharmanex.

 


האם המוצרים שלכם ידידותיים לטבעונים?

 

אנחנו, ב- Nu Skin, איננו אומרים או טוענים שהמוצרים שלנו מתאימים לטבעוניים. זאת כיוון שיש מוצרים המכילים רכיבים שהם תוצרי לוואי מן החי, לדוגמה שפתון ההגנה Sunright, אשר מכיל שעוות דבורים.

 

תוספי התזונה של Pharmanex אינם מיוצרים מנוסחאות נטולות רכיבים מן החי או תוצרי לוואי מן החי (אלא אם נכתב אחרת). התהליך של אישור האם מוצר מתאים לצמחונים או טבעונים אינו פשוט ונדרש יותר מהסתכלות ברשימת הרכיבים. לרוע המזל, הספקים של חומרי הגלם אינם נדרשים לעקוב אחר הצמחים בניגוד למקורות מן החי בכל הקשור לחומרים לא פעילים (חומרי עזר), אלא אם Pharmanex/Nu Skin מציינת במפורש את הצורך בגרסה מותאמת לצמחונים/טבעונים של הרכיבים. כיום, קשה להבטיח בוודאות מוחלטת שלא נעשה שימוש ברכיבים המופקים מן החי בנקודה מסויימת בתהליך הייצור של חומרי הגלם, לפני שחומרי הגלם נרכשים על ידי Phamrnaex/Nu Skin. יחד עם זאת, אנחנו מבטיחים שכל הרכיבים בהם נעשה שימוש במוצרי Pharmanex עומדים בדרישות האיכות המחמירות והקפדניות שלנו, בהתאם לתהליך האיכות 6S ותקנות החוק.

 

בכל הקשור למוצרי Pharmanex, הכמוסות בהן אנו משתמשים בחלק מהתוספים (R2, TR90, Tegreen וכד') מיוצרות מתערובת של פורקין ובובין (חזיר ובקר) ולכן, אינם ידידותיים לצמחונים וטבעונים. התוספים המיוצרים כטבליות, לדוגמה: LifePak+, BioGinko ו- OverDrive, לכולם ציפוי דק של ג'לטין. הג'לטין מקורו בדגים. הסיבה לציפוי היא סיבות בטיחותיות. כך קל יותר לבלוע אותם. בסוג ציפוי זה נעשה שימוש גם בחלק מהתרופות ומותגי תוספים אחרים.


האם אתם מבצעים ניסויים בבעלי חיים?

 

בכל הקשור לניסויים בבעלי חיים, אנחנו מבצעים ניסויים בחיות רק כאשר החוק מחייב אותנו. אנחנו פועלים על פי החוקים של EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) וכיוון שאין כל דרישה לניסויים בבעלי חיים באזורים אלה, משמעות הדבר שהמוצרים שלנו לא נוסו על בעלי חיים.

 

הרכיבים שלנו נבדקים במעבדות. אם מתבצע ניסוי בבעלי חיים, הניסוי מתבצע אך ורק עם המוצר המוגמר, לא עם רכיבים בודדים או ספציפיים.

 

בדיוק כמו שכל תרופה רגילה שייתכן ואתם נוטלים מפעם לפעם (נגד כאב ראש, למשל), נדרשת לעבור שלב של ניסויים בבעלי חיים לפני שהיא מנוסה על בני אדם, בחלק מהמדינותכלל זה חל על תוספים (רק תוספים, לא מוצרים לטיפוח העור) . לכן, יש צורך, מכוח החוק, ש- Nu Skin תבצע ניסויים בבעלי חיים על תוספים מסוימים במספר מדינות. בעוד שהחוקים והתקנות עשויים להתחיל להשתנות, כיום עדיין נדרשים ניסויים מסויימים בבעלי חיים (חובה). הניסויים אינם מבוצעים על ידי Nu Skin אלא הממשלה היא שמבצעת את הניסויים הנדרשים. הממשלה/סוכנות הניסויים תבקש כמות מסויימת של מוצר כדי לבצע את הניסויים הנדרשים. אנחנו, ב- Nu Skin, איננו בוחרים או מנהלים ניסויים או קובעים את הניסוי במעבדה; הכל מנוהל ומטופל על ידי הממשלה. לרוע המזל, אין בידינו מידע נוסף לספק לכם בהקשר זה.

 

מחקר בבעלי חיים משחק תפקיד מרכזי בהבנה של המדענים מחלות ובפיתוח טיפולים רפואיים יעילים ולמרות שתוספים הם "טבעיים", הם עדיין מעוכלים ועדיין יכולים לגרום להשפעות משמעותיות/תופעות לוואי. על פי מינהל התרופות והמזון, לא ניתן בשלב זה לזנוח לחלוטין ניסויים בבעלי חיים ועדיין להבטיח את בריאותם ובטיחותם של בני האדם.

 

למרות כל הנאמר לעיל, Nu Skin מחוייבת לפיתוח שאינו כולל ניסויים בבעליי חיים. החברה תרמה למרכז לחלופות לניסויים בבעלי חיים שבאוניברסיטת ג'ון הופקינס ותמשיך לתמוך בפיתוח של חלופות לניסויים בבעלי חיים. אנחנו מקווים שמחקר זה יעלים, עם הזמן, את כל הניסויים בבעלי חיים.


האם באפשרותי להשתמש במוצרים אם אני בהריון או מניקה?

 

למרות שברצוננו לעזור, לרוע המזל איננו יכולים לייעץ אם מי ממוצרינו מתאים לשימוש במהלך היריון או הנקה. זאת כיוון שלא בדקנו את מי ממוצרינו על נשים בהריון או מניקות.

 

איננו חושבים שאמורה להיות להם השפעה שלילית, כיוון שנשים רבות ממשיכות להשתמש בתוספים ובקרמים במהלך ההריון/ההנקה. יחד עם זאת, ברצוננו לייעץ לכם להיוועץ ברופא על מנת להיות בטוחים, כיוון שאנחנו יודעים כי בנטילת תוספים, במיוחד במהלך הריון, מומלץ ליטול כמויות ספציפיות. כאשר ניגשים לרופא, יש לקחת העתק של דף המידע אודות המוצר (PIP) עבור המוצר בו מתעניינים, דבר שיציג לרופא את המוצר ואת רכיביו. הדבר יסייע לרופא לראות אם המוצר מתאים לנטילה במהלך הריון והנקה, במיוחד אם יש לך מצב בריאותי נוסף או שאת נוטלת תרופות נוספות.


באילו מוצרים יכולים להשתמש הילדים שלי?

 

מוצר נפלא לשימוש עם הקטנטנים שלכם הוא Epoch Baby Hibiscus Hair and Body Wash. לרוע המזל, יתר המוצרים שלנו מיוצרים ונבדקים על אנשים בגיל 18 ומעלה.


באילו מוצרי Pharmanex יכולים הילדים שלי להשתמש?

 

פרט ל- JVi, אשר מתאים לכל הגילים, מוצרי Pharmanex מיוצרים רק עבור אנשים בוגרים. לכן, אנחנו ממליצים לקחת תוספים רק מגיל 18 ומעלה.


האם באפשרותי לשלם מוצרי Pharmanex שונים?

 

כן, אבל הדבר תלוי בנוסחאות הזמינות במדינה שלך. להמלצות על מינונים ושילובים, נא ליצור קשר עם תמיכת המוצרים.


אני סובל ממצב בריאותי מסוים, איזה מוצרי Pharmanex אני יכול לקחת?

 

לרוע המזל איננו מסוגלים לייעץ אם מי ממוצרינו מתאים לכל סוג של מצב רפואי, מחלה, בעיה בעור או הריון. זאת כיוון ש- Nu Skin איננה חברה רפואית ולכן, לא בדקנו את המוצרים שלנו על אנשים שכאלה. כל המוצרים שלנו נבדקו על אנשים בריאים בעלי עור בריא לחלוטין. אנחנו ממליצים להדפיס עותק של דפי המידע אודות המוצר או את רשימת הרכיבים ולהיוועץ ברופא. בהתבסס על המידע הזה, הרופא יוכל לקבוע אם המוצר בטוח ומתאים לכם, תוך התייחסות למצב הרפואי הספציפי שלכם, לאלרגיות או כל תרופה אחרת שייתכן ואתם לוקחים יחד עם המוצרים.


היכן באפשרותי למצוא מפעיל סורק?

 

אם אתם רוצים להיסרק ולא מכירים עדיין מפעיל סורק, לחצו כאן.


כיצד באפשרותי להיות זכאי לקבל החזר כספי עבור מוצרים מאושרי סורק?

 

כדי להיות מוסמכים לקבל החזר כספי, עליכם להיסרק, לקשר את כרטיס הסריקה שלכם להזמנת ADR ולבצע הזמנה תוך 7 ימים. יש לבצע סריקה חוזרת תוך 90-100 ימים ממועד הסריקה הראשונה ואם מדד הסורק זהה או נמוך יותר, אתם יכולים להגיש בקשה לקבל החזר כספי. את הטופס ניתן למצוא כאן.


 

נושאי עזרה

 


 

לא מוצאים מה שאתם מחפשים?

 

יצירת קשר