Nu Skin מסיימת שנה מצויינת מבחינת מחקר ה- ®ageLOC אנטי אייג'ינג שלה

Nu Skin מסיימת שנה מצויינת מבחינת מחקר ה- ®ageLOC אנטי אייג'ינג שלה

מחקר ®ageLOC אנטי אייג'ינג

ns_year_ageloc

פרובו, יוטה, 21 בפברואר 2012 /PRNewswire/ -- חברת Nu Skin Enterprises Inc., (נסחרת בבורסה של ניו יורק NYSE: NUS - חדשות) הכריזה היום על סיומה של עוד שנה מצויינת במחקר ה- ®ageLOC שלה. ®Nu Skin האיצה את מחקר האנטי אייג'ינג שלה בשנת 2011 עם למעלה מ- 30 מצגות מדעיות, מודעות ומאמרים בכנסים יוקרתיים שונים וסימפוזיונים ברחבי העולם. בנוסף, החברה ביצעה התקדמות נוספת, עם הרכישה של LifeGen Technologies ומאגר הנתונים הגנטי שלה, אשר מתבסס על למעלה מ- 30 שנות מחקר אנטי אייג'ינג גנטי.

 

"2011 היתה שנה פורצת דרך עבורנו, כאשר המשכנו במחקר הגנטי פורץ הדרך ®ageLOC אנטי אייגי'נג שלנו, אשר פותח דלתות חדשות של הבנה למקור הגנטי להזדקנות ועוזר לאנשים רבים יותר לחיות צעירים יותר, זמן רב יותר", אמר ג'ו צ'אנג, Ph.D., המדען הראשי של ®Nu Skin. "כאשר הצגנו את המחקר שלנו ברחבי העולם, היינו מאושרים מהתגובות האוהדות שקיבלנו מהקהילה המדעית. כשאנו מסתכלים לשנת 2012, אנו מאמינים שהטוב ביותר עדיין צפוי לנו מבחינת מדע ה- ®ageLOC."

 

המצגת המדעית של החברה לשנת 2011 התמקדה במדע ה- ®ageLOC שלה, אשר מאפשר ל- ®Nu Skin לזהות קבוצות ייחודיות של גנים ספציפיים להזדקנות (אליהן מתייחסים כאל "צברי גן נעורים" או YGC), המשפיעים על ההזדקנות ולאחר מכן, להתמקד ולאפס אותם לדפוסי פעילות צעירים יותר. המחקר המדעי העדכני ביותר שולב במוצרים שהשיקה ®Nu Skin לאחרונה, ביניהם ageLOC® R2 (או R בריבוע) ו-  מכשיר ה- ageLOC® Galvanic Spa לגוף.

 

נקודות השיא המדעיות לשנת 2011 כוללות:

 

הרכישה של LifeGen Technologies, LLC

 

עם הרכישה של LifeGen Technologies, בבעלות ®Nu Skin כעת מה שנחשב לאחד ממאגרי הנתונים אנטי אייג'ינג הגדולים ביותר בעולם, המאפשר לחברה גישה בלתי מוגבלת לנתונים המדעיים של LifeGen והממצאים שפותחו במשך למעלה מ- 30 שנה. ®Nu Skin מאיצה את המחקר הגנטי אנטי אייג'ינג שלה, אשר ממשיך לפתוח דלתות להבנה חדשה ומספק תובנות נוספות לפיתוח מוצרים. החברה כבר חשה את ההשפעה החיובית של מאגר נתונים זה, כאשר היא משלבת תובנות חדשות במוצרים הנמצאים בפיתוח לשנת 2013, ביניהם פתרונות לפיקוח על המשקל ותוחלת חיים כללית.

 

מחקר ה- ®ageLOC אודות הזדקנות פנימית

 

מארק ברטלט, Ph.D., סגן נשיא למחקר עולמי ופיתוח עבור מוצרי התזונה של ®Pharmanex ב- ®Nu Skin, הוביל את הצוות שלו להציג מספר ממצאים חשובים בכנסים בינלאומיים נחשבים. בין רגעי השיא נכללו הזמנתו לנאום כאורח הכבוד בכנס השנתי השני אודות פגעי הסביבה בביולוגיה ורפואה. ®Nu Skin הציגה בכנס ממצאים אודות מספר נושאים, ביניהם "נוסחה תזונתית ייחודית לקידום הגנה על התאים וטיהור באמצעות אינדוקציה של ה- Nrf2-mediated ARE/שלב II דרכים לניקוי רעלים" וכן "תערובת ייחודית של רכיבים טבעיים, בעלי היכולת להתנגד לשינויים הקשורים בגיל בביטוי הגנטי הקשור בחוסר וויסות והסרה של לכלוכים מהתאים, ניקוי רעלים מהתאים, הגנה נוגדת חמצון ואיזון תהליכים דלקתיים."

 

בנוסף, מדעני התזונה של ®Pharmanex השתתפו בכנס על תזונה ובריאות מיטבית שהתקיים במוסד Linus Pauling, והציגו מצגת בנושא "גישה שיטתית להערכה ודירוג רכיבים טבעיים בהתבסס על יכולתם להתנגד לשינויים הקשורים בגיל בביטוי הגנטי".

 

 

מחקר ה- ®ageLOC אודות העור

 

צוות המחקר והפיתוח של ®Nu Skin, אותו מובילה הלן נגס, Ph.D., סגנית נשיא למחקר ופיתוח עולמי עבור מוצרי הטיפוח האישיים של ®Nu Skin, גילה מספר ממצאים ראויים לציון, אשר הוצגו ופורסמו במהלך 2011. מצגת בעל פה, אשר הועברה בכנס ובתערוכה הבינלאומיות ה- 4 במספר ל- Nutraceuticals ומזונות פונקציונליים (נוב. 2011) הראתה את ההשפעות של אקול (equol) על הביטוי הגנטי של עור האדם ועיבוד החלבון. בנוסף, פורסמו מספר מאמרים מדעיים, ביניהם מאמר ב- Dermatological Surgery (גיליון דצמבר 2011), אשר כלל ניסוי לשם קביעת הקשר בין אומדן של הזדקנות עור הפנים ורמות ה- isoprostane בפלסמה בנשים יפניות בגיל העמידה ומאמר נוסף, שהתפרסם ב- International Journal of Cosmetic Science (פברואר 2011), אשר הציג כיצד ניתן לווסת YGCs תפקודיים לשקף פרופיל ביטוי גנטי צעיר יותר.

 

פטנטים חדשים ב- ageLOC® Galvanic Spa לגוף

 

לאורך כל שלבי הפיתוח של מדע ה- ®ageLOC, נרשמו מספר פטנטים והוגשו לרישום מספר פטנטים נוספים, לשם הגנה אודות המידע והטכנולוגיה הבלעדיים בהם עושה ®Nu Skin שימוש לשם פיתוח המוצרים תחת המותג ®ageLOC. מכשיר ה- ageLOC® Galvanic Body Spa לגוף, אותו השיקה ®Nu Skin לאחרונה, עושה שימוש בפטנט של זרמים גלווניים המתכווננים מעצמם, עם פטנט בתהליך רישום של טכנולוגיית פעימה, להפחתה של מראה השומן והצלוליט - למראה רזה, חלק, מוצק יותר בזרועות, בבטן, בישבן ובירכיים.

 

אודות Nu Skin Enterprises, Inc.

 

Nu Skin Enterprises, Inc. מחזיקה במסורת של חדשנות, כפי שניתן לראות בכל קו מוצרי האנטי אייג'ינג המקיף שלה, ההזדמנות העסקית העצמאית ומיזמי האחריות החברתית של התאגיד. המנהיגות המדעית של החברה, גם בתחום טיפוח העור וגם בתחום התזונה, ביססו את Nu Skin כחברת האנטי אייג'ינג המובילה, כפי שמוצג במדע ה- ®ageLOC הייחודי לה, אשר מתייחס להזדקנות במקור היווצרותה. מוצרי האנטי אייג'ינג של החברה כוללים את מגוון מוצרי ה- ®ageLOC, ביניהם תוסף התזונה ageLOC® R2 (או R-בריבוע), מכשיר ה- ageLOC® Galvanic Spa ומכשיר ה- ageLOC Galvanic Spa לגוף, כמו גם שיטת ageLOC® Transformation לטיפוח יומיומי של העור. Nu Skin, חברת מכירה ישירה בינלאומית, פועלת ב- 48 שווקים ברחבי העולם, עם למעלה מ- 850,000 מפיצים עצמאיים. Nu Skin נסחרת בבורסה של ניו יורק תחת הסמל "NUS." מידע נוסף זמין באתר http://www.nuskin.com.