פגשו את הילדים

פגשו את הילדים

למעשה, בכל מדינה בעולם יש ילדים רעבים, אבל תרומות VitaMeal של Nourish the Children® מועברות למקומות שבהם הילדים נזקקים להן יותר מכל. למידע נוסף אודות אספקה של VitaMeal, ניתן לקרוא את דוחות היעד שלנו.

 

COPY_OF3

מלאווי, אפריקה, יותר מ- 94 מיליון ארוחות הופצו באפריקה.


ג'נט בנדה סבלה מתת-תזונה קיצוני ולא היתה מסוגלת ללכת או לדבר כאשר התקבלה לבית יתומים. לאחר שבוע בלבד שבו קיבלה VitaMeal, גופה הקטנטן החל לחזור למוטב. כעת היא רצה, משחקת ולומדת עם ילדים אחרים. עכשיו יש לה תקווה.


Microsoft Word - NTC SMILE STORIES (1).docx

גרטרוד

 

גרטרוד מוומבלה בת ה- 5 מאזור מצ'ינגה שבמלאווי היא ילדה שחייה היו פעם בסכנה. היא התייתמה משני הוריה כשהיתה בת שנתיים בלבד, כשהיא חיה במדינה שבה מזון מזין רגיל איננו קל להשגה, ללא קשר לנסיבות. למרות זאת, הודות ל- VitaMeal ולמיזם Nourish the Children של Nu Skin, גרטרוד אוכלת כעת ארוחות מזינות בכל יום. היא עלתה במשקל וגבהה גם כן. גרטרוד הולכת לבית הספר יחד עם 132 ילדים אחרים, שגם הם מקבלים VitaMeal. העתיד שלה מלא כעת בתקווה והבטחה.

 
Moses

מוסס

 

פגשו במוסס בן ה- 3 הוא מתגורר במרכז הקהילתי מאוויוואתו לטיפול בילדים (CBCC) שבאזור מצ'ינגה, במזרח מלאווי. כאשר הוא התחיל לאכול VitaMeal, השיפור היה כל כך משמעותי עד שהוקל לכל האנשים סביבו והם רצו לקבל פרטים נוספים אודות VitaMeal ומיזם Nourish the Children. מוסס עכשיו מלא באנרגיה ואוהב לשחק כדורגל עם חבריו וכל מי שמוכן לקחת על עצמו את האתגר. בריאותו השתפרה והוא כמעט והכפיל את משקלו. כאשר יגדל, הוא רוצה להיות רופא ולתת לילדים תקווה לחיים טובים יותר.