בעיה עולמית, פתרון ייחודי

בעיה עולמית, פתרון ייחודי

 

לעשות הבדל בחייהם של ילדים

 

מיזם ®Nourish the Children הוא הפתרון של ®Nu Skin לתת אספקה קבועה וגדלה של מזון מזין לילדים הנזקקים ביותר בעולם. הרעיון הפשוט מצליח באמצעות מכירה של מזון מזין במיוחד - VitaMeal - ולאחר מכן, עזרה לאנשים לתרום את רכישותיהם לארגונים שונים ללא מטרות רווח, אשר מתמחים בהפצת המזון לאלה הסובלים מתת-תזונה ורעב.

 

שותף הצדקה העיקרי של ®Nourish the Children הוא Feed The Children, אחד מארגוני הצדקה הבינלאומיים הגדולים ביותר בארה"ב, אשר מתמחה בהפצה של מיליוני טונות של מזון בכל שנה למשפחות בלמעלה מ- 60 מדינות. שותף הצדקה מפיץ את תרומות ה- VitaMeal ללא עלות נוספת ומספק תיעוד שוטף לקבלת המזון על ידי הנזקקים לו.

 

באמצעות תרומה של מוצר ולא של כסף, התורמים יודעים בדיוק כיצד נעשה שימוש בתרומתם ויכולים להיות בטוחים שהיא עושה הבדל בחייהם של ילדים.

 

 

ntc_en

שותפי הצדקה שלנו

 

למרות שה- VitaMeal עצמו חשוב מאוד בהשפעה על חייהם של ילדים, התרומות הנן הרבה מעבר לארוחה פשוטה, על מנת להשפיע על חייהם של רבים אחרים. הארוחות הנתרמות מספקות הזדמנויות לשפר את חייהם באמצעת השכלה, עבודה וחינוך לעצמאות כלכלית.

 

משיכת הילדים לבית הספר

תרומות VitaMeal מופצות בדרך כלל באמצעות תוכניות בבתי ספר, כיוון שההורים החיים בעוני ישלחו קרוב לוודאי את ילדיהם לבית הספר על מנת לקבל ארוחה בחינם ולא ישאירו אותם בבית כדי שיעבדו. הדבר נכון במיוחד עבור בנות: הבנק העולמי הכיר בכך ש"אין השקעה יעילה יותר מהשגת יעדי התפתחות בחינוך ילדות".

 

הבטחת אספקה מתמדת של תרומות

כמיזם עסקי חברתי, ®Nourish the Children מקל על ביצוע תרומות קבועות וגדלות של מזון באמצעות מתן תמריץ לרכוש, לתרום ולקדם  VitaMeal. העמלה כלולה במחיר של המזון ומאפשרת למיפצים להשקיע מזמנם ומשאביהם על מנת לעודד אחרים להצטרף ליוזמה למניעת רעב ותת-תזונה. תרומת ה- VitaMeal שלהם מוגדלת באמצעות תוכנית ההתאמה של החברה הקיימת ב- ®Nu Skin.

 

בניית הזדמנות כלכלית

מפעלי VitaMeal במלאווי ובסין מפחיתים את עלויות המשלוח ומשפרים את הכלכלה המקומית.

 

תרומה לעצמאות כלכלית

חלק מהרווחים של רכישות VitaMeal נתרמים לקרן ®Nu Skin Force for Good, על מנת לממן השכלה חקלאית בכפר Mtalimanja שבמלאווי. הגדלת היבולים בחווה יכולים להעלים, יום אחד, את הצורך בעזרה באמצעות מזון במלאווי.

Divider