בעיה עולמית, פתרון ייחודי

?לקוח חדש !הצטרפו היום

בעיה עולמית, פתרון ייחודי

האתגר

 

לדברי תוכנית המזון העולמית:

 

  • תזונה לקויה גורמת לקרוב ממחצית (45%) מקרי המוות בילדים מתחת לגיל חמש - 3.1 מיליון ילדים בכל שנה.
  • 66 מיליון ילדים בבי"ס יסודי מגיעים ללימודים רעבים, מתוכם 23 מיליון באפריקה בלבד.

 

כאשר מיליוני ילדים מתים בכל שנה מגורמים הקשורים בתת תזונה, ניכר שהמאמצים ההומניטריים הקיימים אינם עונים על הבעיה העולמית הדוחקת הזו.

הפתרון

 

מיזם Nourish the Children הוא הפתרון של Nu Skin להביא אספקה מתמדת של מזון מזין לילדים הנזקקים לו ביותר בעולם. הוא מאפשר למנהיגי הלקוחות של Nu Skin ולקוחותיה לתרום לצורך הומניטרי קריטי על בסיס מתמשך. דרך יישום עקרונות עסקיים והפיכת הרכישה של VitaMeal לנושאת עמלה, נוצרה תוכנית שבסבירות גבוהה תמשיך להתקיים. מאמצי עזרה רבים ניתנים מדי פעם או דרך חוזים מוגבלים בזמן, בעוד שמיזם Nourish the Children מספק מסגרת עבודה לשמירה על רמה יציבה של מזון על בסיס קבוע מאז שנת 2002.

חידוש הומניטרי

כיצד פועלת Nourish the Children

שלב 1

VitaMeal מזין במיוחד מיוצר במפעלים במלאווי, סין וארה"ב.

שלב 2

מנהיגי מכירות ולקוחות יכולים לרכוש VitaMeal.

שלב 3

אנשים עצמאיים יכולים לבחור לשמור או לתרום את ה-VitaMeal שרכשו. Nu Skin מעבירה את התרומות אל ארגוני צדקה שונים.

שלב 4

ארגוני הצדקה השונים מעבירים ומפיצים את ה-VitaMeal שנתרמו לילדים הסובלים מתת-תזונה ברחבי העולם.

התוצאה = למעלה מ-130,000 ילדים מקבלים תזונה מדי יום, חומקים ממעגל תת-התזונה ומתפתחים כיאות.

שותפי הצדקה שלנו

 

בעוד של-VitaMeal בזכות עצמו השפעה חשובה על חייהם של ילדים, התרומות הן מעבר לארוחה עצמה ויש להן השפעה עמוקה על חייהם של רבים נוספים. תרומות ארוחה אלה יוצרות הזדמנויות לשפר חיים באמצעות השכלה, תעסוקה ולימוד של עצמאות.

 

משיכת ילדים לבית הספר

תרומות VitaMeal מופצות בדרך כלל באמצעות תוכניות בבתי הספר, כיוון שההורים החיים בעוני יעדיפו במרבית המקרים לשלוח את ילדיהם לבי"ס לקבל ארוחה בחינם, במקום להשאיר אותם בבית שיעבדו. הדבר נכון במיוחד בכל הקשור לבנות: הבנק העולמי הכריז כי: "אין השקעה יעילה יותר במימוש יעדי התפתחות מאשר השכלה לבנות."

 

הבטחת זרם תרומות קבוע

כמיזם עסקי חברתי, Nourish the Children®‎ מעביר תרומות מזון קבועות בקצב הולך וגובר, באמצעות מתן תמריץ לרכוש, לתרום ולקדם VitaMeal. העמלה כלולה במחיר ומאפשרת לעמיתי מותג להשקיע מזמנם והמשאבים שלהם לעודד אחרים להצטרף ליוזמה להעלמת תת-התזונה. תרומת VitaMeal שלכם מוגדלת באמצעות תוכנית ההתאמה של תאגיד Nu Skin®‎.

 

בניית הזדמנות כלכלית

מפעלי VitaMeal במלאווי וסין מפחיתים את עלויות השינוע וממריצים את הכלכלה המקומית.

 

תרומה לעצמאות

חלק מהרווחים מרכישות VitaMeal נתרמים לקרן Nu Skin Force for Good®‎, לשם מימון השכלה חקלאית בכפר Mtalimanja שבמלאווי. יבול חקלאי גדול יותר יוכל, יום אחד, להקל על הצורך בקבלת עזרה במזון במלאווי.