הפכו לשגרירים

?לקוח חדש !הצטרפו היום

הפכו לשגרירים

שגריר

שגריר ®Nourish the Children (בראשי תיבות - NTC) הוא אדם אשר גם תרם באמצעות NTC כדי להזין ילדים גוועים מרעב וגם אימץ את NTC כמטרה אישית. השגריר והאנשים ברמה הראשונה שלו (לקוחות אישיים ומפיצים ברמה הראשונה שלו) לקחו על עצמם מחוייבות לתרום סך של 16 שקיות VitaMeal בכל חודש באמצעות תוכנית המשלוח האוטומטי (ADR). משמעות הדבר שהאדם תרם לפחות 4 שקיות בכל חודש באופן אישי ובנוסף, עורר השראה באנשים ברמה הראשונה שלו לתרום מספיק שקיות כדי להגיע לסך של 16 שקיות שנתרמות מדי חודש. לפיכך, קיימות אפשרויות רבות של צירופים שונים לתרומות, למשל:


• 4 שקיות באופן אישי + 12 מהרמה הראשונה
• 5 שקיות באופן אישי + 11 מהרמה הראשונה
• 10 שקיות באופן אישי + 6 מהרמה הראשונה
• 16 שקיות באופן אישי + 0 מהרמה הראשונה

 

לאחר חודשיים רצופים של תרומת 16 שקיות, המפיץ הופך לשגריר.
שגרירים מקבלים סיכת ®Nourish the Children מיוחדת ותעודה.

שגריר שנה אחת, שגריר שנתיים וכן הלאה

בכל שנה שבה שגריר עומד בדרישות להיות שגריר ®Nourish the Children, תעודה חדשה נשלחת אליו, כדי לציין את מספר השנים שבהן הוא משמש כשגריר ®Nourish the Children (שנה, שנתיים, 3 שנים, וכן הלאה). יתרה מכך, שקית נוספת של VitaMeal תישלח בשמו של השגריר כדי להזין יותר ילדים רעבים ברחבי העולם.

כאשר אדם מגיע להיות שגריר במשך 5 שנים, הוא מקבל את פסלון "האישה והילד". מדובר בפסלון עץ אפריקאי יפהפה, מגולף ביד, של אישה הרוכנת כדי להרים אל זרועותיה ילד. הוא מייצג את אלפי הילדים שהשגרירים שלנו שולחים יד ומאכילים מדי יום.

שגריר ראשי

שגריר ראשי הוא שגריר אשר עורר השראה בשלושה אנשים אחרים ברמה הראשונה בארגון שלו להפוך גם הם לשגרירים באותו החודש. מדובר באנשים אשר מחוייבים ללא ספק להזנת ילדים, כפי שניכר מהמאמצים שהם משקיעים לעורר מוטיבציה באחרים לקחת חלק בתוכנית.

השגריר הראשי מקבל סיכת שגריר ראשי מיוחדת ותעודה.

ביום השנה הראשון שלו כשגריר ראשי, הוא יקבל מקל הליכה אפריקאי, מגולף ביד. מקל ההליכה שמור, על פי המסורת, לראש הכפר. הוא מסמל את העוצמה הגדולה, ההשפעה והאהבה שיש לאותו אדם לאנשים. מקל ראש השבט מוענק לשגרירים הראשיים של ®Nourish the Children כדי להוקיר את מחוייבותם הבלתי מתפשרת להאכיל ילדים ברחבי העולם.

כאשר אדם משלים 5 שנים כשגריר ראשי, הוא מקבל העתק יפהפה של ציור ®Nourish the Children, אשר מסמל את 120,000 הארוחות שנתרמו והחיוך שעלה על פניהם של ילדים רעבים רבים ברחבי העולם בזכות אותן תרומות.

Nu Skin -הצטרפות ל הצטרפות כמפיץ