Nourish the Children

Nourish the Children® - רעיון ייחודי

Nourish the Children (NTC) הוא מיזם אשר מיישם עקרונות עסקיים על מנת לענות על בעיית הרעב בקרב ילדים באופן עקבי ומתמשך. התוכנית מתחילה עם מזון מזין במיוחד, אשר פותח על ידי מדעני Nu Skin המתמחים בתזונה, מזון הידוע בשם VitaMeal. מנהיגי המכירות של החברה, לקוחותיה ועובדיה יכולים לרכוש VitaMeal ולבחור לתרום את המזון לארגון עצמאי ללא מטרות רווח, אשר מתמחה בהפצה של עזרה לאלה הסובלים מתת-תזונה ורעב כבד. למן שנת 2002, Nu Skin ומנהיגי המכירות שלה, לקוחותיה ועובדיה תרמו קרוב ל- 650 מיליון ארוחות לילדים הסובלים מתת-תזונה ברחבי העולם. כמו עם מוצרים אחרים של Nu Skin, המפיצים מקבלים עמלה ול- Nu Skin יש רווח שולי מכל מכירה של VitaMeal, שהוא נמוך מהרווח השולי על מגוון מוצרים אחרים של Nu Skin.

 

למה דווקא Nourish the Children?

 

עם Nourish the Children, אתם יודעים מה נקנה בכסף שלכם - VitaMeal מזין. אתם יודעים כיצד ייעשה שימוש ב- VitaMeal שתרמתם - להזין ילד נזקק. אתם יודעים שהתרומות שלכם ימונפו באמצעות תרומות תואמות ובאמצעות תוכניות להקניית השכלה ולמניעת מחלות. ואתם יודעים שאתם עושים הבדל, עם למעלה מ- 130,000 ילדים שמקבלים הזנה מדי יום במדינות שונות ברחבי העולם.

 

רכשו ותרמו VitaMeal בכל חודש ועודדו חברים לעשות כמוכם.

 

 

nourish the children

Nu Skin חוגגת 650 מיליון ארוחות שנתרמו לילדים הסובלים מתת-תזונה באמצעות מיזם Nourish the Children שלה.

 

באוקטובר 2019 Nu Skin Enterprises חוגגת אבן דרך של 650 מיליון ארוחות שנרכשו ונתרמו באמצעות מיזם Nourish the Children (בראשי תיבות NTC) למן היווסדו, בשנת 2002. ילדים הסובלים מתת-תזונה מקבלים VitaMeal®, מזון דחוס ברכיבים מזינים, דרך אחד משותפי הצדקה של NTC, לאחר שמנהיגי המכירות של Nu Skin, לקוחותיה ועובדיה רוכשים ותורמים את שקיות המזון.

 

"למעלה מ- 130,000 ילדים הסובלים מתת-תזונה ברחבי העולם מקבלים תזונה בכל יום הודות לתרומות הנדיבות של משפחת Nu Skin", אומר סטיבן ג'. לונד, מנכ"ל ויו"ר חבר המנהלים של Nourish the Children. "אנו אסירי תודה לכל אלה שתומכים במיזם Nourish the Children ומבינים שעוד הרבה צריך להיעשות. אני מקווה שיחד, נוכל להמשיך ולעשות הבדל בחייהם של ילדים ולספק להם תקווה לעתיד טוב יותר".

 

לכל אורך שנות קיומו של המיזם, שותפי הצדקה של Nu Skin דיווחו כי רכישות ותרומות של VitaMeal סייעו לילדים בלמעלה מ- 50 מדינות.