יום Force for Good של Nu Skin

חודש Force for Good

כולנו ב-Nu Skin תומכים במשימה להיות כוח לטובה בקהילות שלנו ובכל העולם. בשנה הזאת, Nu Skin משפיעה לטובה על חייהם של אלפי אנשים באמצעות גיוס עזרה מעובדים ומתנדבים מכל העולם כדי לתמוך במיזמים בקהילות המקומיות שלהם.

 

במהלך החודש יוני, עובדים מכל אזור EMEA השתתפו ביום Force for Good השנתי באמצעות הקדשת זמנם ומשבאים שלהם למשימה. להלן חלק מהמיזמים הללו:

 

russia

רוסיה

 

בחודש מאי, עובדי Nu Skin רוסיה בילו את אותו יום בביה"ס ופנימיה חוטקובו. בית ספר זה מטפל בילדים בגילאי 16 ו-17 הסובלים מהפראות ביטוי ודיבור. הצוות סייע בפעילויות רבות, כגון ניקוי השטח סביב ביה"ס, גינון, ארגון ארוחות צהריים ומשחק עם הילדים.

neu

אירופה הצפונית

 

ב-13 ביוני, Nu Skin צפון אירופה אירחה אירוע באולם התצוגה שלנו בקופנהגן בנוכחותם של עמיתי מותג, משפחותיהם וחבריהם. גם עוררנו מודעות במיזם במשרדינו בלונדון ואוסלו. שם יידענו את עמיתי המותג ואיפשרנו להם לבצע תרומות. היעד היה לאסוף 30,000 קרונות דניות כדי לקנות 30 מיטות לבית היתומים סנט ניקולא בבוקרשט, רומניה. במהלך היום Force for Good בקופנהגן ובמהלך שבוע המודעות בלונדון ובאוסלו נאספו כספים באמצעות מספר פעילויות מרגשות.

brussels

בלגיה

 

עובדי Nu Skin בלגיה גייסו למעלה מ-6,000 אירו שייתרמו לצדקה מקומית בשם Moeders voor Moeders (אמהות למען אמהות). ארגון זה תומך באמהות לילדים קטנים עם בעיות פיננסיות באמצעות חלוקת מזון, בגדי ילדים, ציוד סיעודי וציוד לביה"ס, מיטות וכיו"ב. הסכום הזה גויס באמצעות סעודת צדקה, הגרלה, סדנאות כישרונות, מרוץ 'מיילים תמורת חיוכים' שבו נאספת תרומה על כל מייל שרצים, ובמכירת אוכל ביתי לעמיתים.

za

דרום אפריקה

 

ב-19 ביוני, עובדי  Nu Skin דרום אפריקה התנדבו ב-Kids Haven. מוסד זה, שנפתח ב-1992, משרת ילדים חסרי בית וילדים במשבר ב-Ekurhuleni שבדרום אפריקה. העובדים בילו את היום יחד עם הילדים, וכולם נהנו מפעילויות כיף ומלהגיש להם פיצה טעימה לארוחת הצהריים. הם גם מסרו למוסד תרומה נדיבה, המכסה חלק ניכר מרשימת הצרכים של הארגון. Nu Skin דרום אפריקה מצפה לחולל שינו בחייהם של כל אחד מהילדים המטופלים ב-Kids Haven, באמצעות ביקורים תכופים והצעת לתמיכה ממושכת בהלך כל השנה.

eastern europe

הונגריה

 

עובדי  משרד Nu Skin אירופה המזרחית הושיטו יד עוזרת למועדון ספורט Honvéd בבודפשט. מועדון זה מבצע עבודה מצוינת לא רק באימון אלופי העתיד, אלא גם בחינוך ילדים בסגנון חיים בריאותי ובלהרגיל אותם לבצע ספורט, וזאת עם ילדים בפעוטונים, ביה"ס יסודי, תיכון או אפילו ילדים נכים. ומשום שאפילו הקבוצה הטובה ביותר צריכה קפטיין טוב, הם קיבלו סיוע מ-Ákos Kállai, האלוף האירופי 7 פעמים ואלוף העולם 6 פעמים (מי שמנהל את המדור הפנטתלון המודרני ב-Honvéd ומי שמשמש כמאמן ראשי של קבוצת הצעירים הלאומית).

 

 

איך תוכלו להיות כוח לטובה החודש?

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו ותגידו לנו איך אתם תהיו כוח לטובה.  יכול להיות פשוט כמו לתמוך בצדקה בקהילה שלכם.  לחלופין, תוכלו לבצע תרומת VitaMeal  או לקנות מוצרים מקו Epoch. כשאתם קונים מוצר Epoch, נתרמים 0.25 דולר ארה"ב לקרן Nu Skin Force for Good שישמשו למימון מיזמים מסביב לעולם, הגורמים לאלפי ילדים לחייך כל יום. בנוסף, כשאתם קונים את האוסף Epoch Force for Good, נתרמים 4 אירו לכפר החקלאי Mtalimanja במלאווי.