יום Nu Skin Force for Good

?לקוח חדש !הצטרפו היום

חודש Force for Good

השנה, Nu Skin חוגגת 30 שנות עשיית הבדל משמעותי בחייהם של אנשים ברחבי העולם. במהלך חודש יוני, עובדים מכל רחבי אזור EMEA יקחו חלק ביום Force for Good השנתי שלנו, בכך שיקדישו מזמנם וממרצם לחולל שינוי בקהילות במקומות בהן הם מתגוררים. ראו חלק מהפרוייקטים הללו:

 

 

russia

רוסיה

 

במאי, העובדים של Nu Skin רוסיה הקדישו יום לביה"ס Khotkovo. בבי"ס זה לומדים ילדים בגיל 16 ו- 17 אשר סובלים מבעיות הגייה ודיבור. הצוות סייע במגוון פעילויות, גון נקיון סביבת ביה,ס, הכנת ארוחת צהרים ומשחק עם הילדים.

neu

צפון אירופה

 

ב- 13 ביוני, Nu Skin צפון אירופה קיימה אירוע בחדר התצוגה שלנו בקופנהגן, מקום אליו מפיצים, משפחה וחברים מוזמנים תמיד. הכוונה היתה להעלות את המודעות בנוגע לפרוייקט במשרדים שלנו בלונדון ואוסלו, באמצעות יידוע המפיצים ומתן הזדמנות לתת תרומות. היעד היה לאסוף 30,000 DKK כדי להיות מסוגלים לרכוש 30 מיטות לבית היתומים St. Nicolae שבבוקרשט, רומניה. הכסף נאסף באמצעות מגוון של פעילויות מלהיבות במהלך יום Force for Good Day בקופנהגן ובמהלך שבועות המודעות באוסלו ולונדון.

brussels

בלגיה

 

העובדים של Nu Skin בלגיה אספו למעלה מ- €6,000 אשר ייתרמו לארגון צדקה מקומי ששמו Moeders voor Moeders (אמהות עבור אמהות). ארגון זה תומך באמהות לילדים צעירים, אשר סובלות מקשיים כלכליים, באמצעות חלוקת מזון, ציוד לטיפול בתינוקות ולילדים בבי"ס, מיטות וכד'. הכסף נאסף באמצעות ארוחת צהרים, הגרלה, סדנאות מומחים, ריצת miles for smiles שבו תרומה ניתנת עבור כל מייל שנצבר, ובאמצעות מכירה של מזון שבושל בבית לעמיתים.

za

דרום אפריקה

 

ב- 19 ביוני העובדים של Nu Skin דרום אפריקה התנדבו ב- Kids Haven. המקום, אשר נפתח בשנת 1992, מהווה בית לילדים חסרי בית ולילדים במשבר מאזור Ekurhuleni שבדרום אפריקה. העובדים הקדישו את היום לילדים, שנהנו מפעילויות מהנות, והגישו להם פיצה טעימה לארוחת צהרים. הם גם תרמו תרומה נדיבה לארגון, אשר כיסתה חלק נכבד מרשימת הדברים להם נזקקו. Nu Skin דרום אפריקה מחוללת שינוי בחייהם של כל אחד  ואחד מהילדים הנמצאים ב- Kids Haven בכך שאנשיה מבקרים במקום באופן תדיר וממשיכים בתמיכה לאורך כל השנה.

eastern europe

הונגריה

 

העובדים של משרדי Nu Skin במזרח אירופה הושיטו יד לעזרה למועדון הספורט Budapest Honvéd. מועדון זה עושה עבודת קודש לא רק בהדרכה של האלופים של העתיד אלא גם בהקנייה לילדים של אורך חיים בריא והרגלתם לענפי ספורט שונים, בין אם הם בגיל גן, בי"ס יסודי, תיכון או אפילו ילדים נכים. וכיוון שאפילו הצוות הטוב ביותר צריך מנהיג, לעזרתם נחלץ אלוף אירופה 7 פעמים ואלוף העולם 6 פעמים Ákos Kállai (מנהל 'קרב חמש' ב- Honvéd, המאמן הראשי של קבוצת הצעירים הלאומית).

 

 

כיצד תהיו כוח מניע לטוב החודש?

בקרו בדף הפייסבוק שלנו וספרו לנו כיצד תהיו כוח מניע לטוב. יכול להיות בדבר פשוט כמו תמיכה בארגון צדקה מקומי. באפשרותכם גם לבצע תרומת VitaMeal  או לרכוש מוצרים ממגוון מוצרי Epoch. כאשר אתם רוכשים מוצר מסדרת Epoch ,סכום של US$0.25 נתרם לקרן Nu Skin Force for Good Foundation למימון פרוייקטים ברחבי העולם, המעלים חיוכים על פניהם של מאות ילדים בכל יום.

Nu Skin -הצטרפות ל הצטרפות כמפיץ