תוכנית התרומה של Epoch

תוכנית התרומה של Epoch

האם ידעתם שכאשר אתם רוכשים ממוצרי Epoch Force for Good, אתם מחוללים שינוי בחייהם של האנשים במלאווי?

 

Epoch, המיוצרים מתמציות צמחים, מהווים דרך נפלאה לדאוג לעורכם ולעולם סביבכם. למעשה, עבור כל מוצר Epoch שנמכר, Nu Skin תורמת US$0.25 לקרן Nu Skin Force for Good. בנוסף, מכל מכירה של אוסף מוצרי Nu Skin ,Epoch אירופה תורמת €4 לביה"ס לחקלאות ולעצמאות המשפחה (SAFI).

 

SAFI מתמקד בעזרה לאנשי מלאווי לרכוש מיומנויות חקלאיות טובות יותר, כדי שיוכלו לספק את הצרכים שלהם ושל בני משפחותיהם. מלאווי היא אחד מהמדינות העניות ביותר בעולם ואחד מתוך שלושה אנשים במלאווי נמצא בסכנת רעב מדי יום. מרבית האנשים הם חקלאים, המתקיימים על פחות מיורו אחד ליום.

 

בשנת 2007, קרן Nu Skin Force for Good, בשותפות עם ארגונים מקומיים ללא מטרות רווח ועם קהילות שונות, בנתה כפר שלם ב- Mtalimanja. כפר זה מארח חקלאים ובני משפחותיהם במהלך השנה הראשונה, בה הם לומדים אודות השקייה בטפטוף, חקלאות בת-קיימא, שימור ייערות, חיות בית ונושאים נוספים. עם סיומה של השנה הראשונה, הסטודנטים חוזרים לבתיהם מצויידים במיומנויות החדשות, שיאפשרו להם ולדורות הבאים להיות עצמאיים ולקיים את עצמם.

עד היום, בזכות התרומות ממכירה של מוצרי Epoch Force for Good, תמכנו בכפר Mtalimanja באמצעות מימון מיזמים שונים, כגון:

 

•  מימון לימודים ל- 50 חקלאים לקורס בן שנתיים, 2009-11. Nu Skin מימנה ספרים וציוד לבי"ס לחקלאים אשר השתתפו
   בקורסים ב- SAFI.
•  ב- 2010, רכשנו 5 ק"מ רבוע של אדמה, כדי להגדיל את שטח החקלאות.
•  ב- 2012, מימנו את הבנייה של בית חדש, בו מתגוררים המורים.

 

עזרו לנו להפיץ בעולם את השמועה אודות העבודה של Force for Good במלאווי. גם תרומה קטנה יכולה לחולל הבדל עצום בחייהם של האנשים במלאווי.