היסטוריה

היסטוריה

 

מאז הקמתה בשנת 1984, המשימה של 'Nu Skin Enterprises הייתה לשפר את החיים של האנשים - באמצעות מוצרים איכותיים, הזדמנויות עסקיות מתגמלות ותרבות מרוממת רוח ומעשירה.

 

בנאום בכנס בשנת 1993, בלייק רוני, יו"ר ומייסד משותף של Nu Skin Enterprises, השתמש במונח "force for good" (כוח לטובה) כדי לשתף את חזונו על כיצד הוא רצה שיכירו את החברה, עמיתי המותג והעובדים שלה ברחבי העולם. המונח ביטא את ערכי החברה והפך לנושא המרכזי במשימה הכוללת של החברה ושל הפעולות שהיא נוקטת בתחום הפילנתרופיה.

 

 

הקמפיין "כוח לטובה" הוצג לראשונה יחד עם קו המוצרים Nu Skin Epoch‎ בשנת 1996. מותג ייחודי זה של מוצרים לטיפוח העור והשיער פותח בשותפות עם האתנו-בוטניקאים המובילים בעולם - מדענים החוקרים את הקשרים בין צמחים לבין תרבויות ילידים. תרומה על סך 25 סנט מהמכירה של כל מוצר Epoch הופנתה לשמירה על הסביבה, השפות, סגנונות החיים והמסורות של תרבויות ילידים ברחבי העולם.

 

 

שנתיים מאוחר יותר, Nu Skin Enterprises גילתה את הצורך למסד את יוזמות הפילנתרופיות שלה, ואז היא יסדה קרן רשמית. הקרן Force for Good (כוח לטובה) של Nu Skin נוסדה כדי להדגיש את התמיכה בילדים, והמימון המשיך להגיע מהתרומות של מוצרי Nu Skin Epoch.

 

 

מאז התוכנית הראשונה שתמכה במסורות והסביבה של משפחות מהכפר פלאלופו בסמואה המערבית, ועד למאות הפרויקטים ההומניטריים הנתמכים כיום ביותר מ-50 שווקים, הקרן Force for Good של Nu Skin מחויבת לחולל שינוי לאלפי ילדים, אם לא מיליוני ילדים, וגם בדורות הבאים.

 

 

חברת Nu Skin Enterprises מבטיחה ש-100 אחוז מהתרומות שמתקבלות על ידי הקרן מועברות לילדים נזקקים.

 

הקרן Nu Skin Force for Good ממוקמת בפרובו שבמדינת יוטה, והיא רשומה בארצות הברית כמוסד ללא כוונת רווח מסוג 501(c)(3).