היסטוריה

?לקוח חדש !הצטרפו היום

היסטוריה

למן ייסודה, בשנת 1984, ייעודה של Nu Skin העולמית היה לשפר את חייהם של אנשים - באמצעות מוצרי איכות, הזדמנויות עסקיות מתגמלות ותרבות מרוממת ומעשירה.

 

בנאום שנשא בכנס של שנת 1993 בלייק רוני, יו"ר חבר המנהלים ומייסד-שותף של Nu Skin העולמית, השתמש בביטוי כוח מניע לטוב בזמן שחלק את החזון שלו כיצד הוא רצה שהחברה, מפיציה ועובדיה יהיו מוכרים בעולם כולו. הביטוי ניסח את הערכים של החברה והפך לנושא המרכזי בייעוד הכולל של החברה ובפעולותיה הפילנטרופיות.

 

מסע force for good המקורי הושק בשיתוף עם מוצרי Nu Skin מסדרת Epoch® בשנת 1996. הענף הייחודי של מוצרים לטיפוח העור והשיער פותח תוך שותפות עם האתנו-בוטאנים המובילים בעולם - מדענים אשר חוקרים את הקשר בין הצמחים ותרבויות ילידים.  תרומה של 25 סנט מכל מכירה של מוצר Epoch הועברה לשימור הסביבות, השפות, אורח החיים והמסורות של ילידים ברחבי העולם.

 

שנתיים לאחר מכן, Nu Skin העולמית ראתה את הצורך להפוך את המאמצים הפילנטרופיים שלה לרשמיים, ביצירת קרן רשמית. קרן Force for Good של Nu Skin נוצרה על מנת לשים את הדגש על תמיכה בילדים והיא ממשיכה להיות ממומנת מתרומות של קו מוצרי Epoch של Nu Skin.

 

למן הפרוייקט הראשון שלה, של תמיכה במסורות וסביבות של משפחות החיות בכפר Falealupo שבמערב סמואה, ועד למאות פרוייקטים הומניטריים הנתמכים כיום, בלמעלה מ- 50 מדינות, קרן Force for Good של Nu Skin מחוייבת לחולל שינוי רב-משמעות עבור אלפי ואף מיליוני ילדים והדורות הברים.

 

Nu Skin העולמית מספקת את כל עלויות התקורה והניהול של קרן Force for Good Foundation של Nu Skin, כדי להבטיח שכל התרומות מועברות ישירות לאלה המקבלים את הסיוע.

 

קרן Force for Good Foundation של Nu Skin ממוקמת בפרובו, יוטה ורשומה כארגון ללא מטרות רווח בארה"ב.

 

 

Nu Skin -הצטרפות ל הצטרפות כמפיץ