אתם עדיין כאן?

המשך

הכירו את המייסדים שלנו

founders-banner-image

 

 

הכירו את המייסדים שלנו

 

"מלאי תשוקה", "נחושים" ו"חרוצים" הם רק כמה מהביטויים שמתאימים כדי לתאר את שלושת המייסדים שלנו. הם ידועים בזכות פעילותם בקהילה המקומית, כמו גם בזכות היותם המוחות החלוציים שמאחורי לידתה של Nu Skin‏, וניתן לראות בבירור את התכונות המאפיינות אותם בחברה שהם הקימו בשנת 1984.

 

 

 

founders-sandie-image

סנדרה נ. טילוטסון

מייסדת, סגנית נשיא בכירה

 

סנדי עזרה להקים את החברה בשנת 1984, היא סייעה בפיתוח קו המוצרים המקורי של Nu Skin‏ ובהכנת תוכנית השיווק הגלובית הייחודית של החברה. היא גם היתה חברה בדירקטוריון החברה עד 2012. כבר בשנת 1993, כתב העת Working Woman‏ כלל אותה ברשימת 10 הנשים בעלות העסקים המובילות בארה"ב. בשנת 2001, כתב העת Feminine Fortunes‏ הכתיר אותה כאחת מ-50 "הנשים של האלף החדש" לצד קייטי קוריק, אופרה וינפרי וסנדרה דיי או'קונור.

 

בנוסף, סנדי מעורבת בפעילויות פילנתרופיות רבות. היא נאמנה בקרן Force for Good של Nu Skin וגם מכהנת כסגנית נשיא Seacology.

 


 

founders-blake-image

בלייק רוני

מייסד

 

בלייק רוני כיהן כנשיא ומנכ"ל Nu Skin בין השנים 1984-1996, וכיו"ר דירקטוריון החברה בין השנים 1996-2012. בלייק יכול להתגאות בהישגים עסקיים וציבוריים רבים. אלה כוללים ביטוי הוקרה מאת פרסי העסקים הבינלאומיים כיו"ר השנה ב-2009, פרס מפעל חיים ב-2011 מטעם תוכנית פרס יזם השנה של Ernst & Young לאזור יוטה, הוקרה בשנת 2004 כאחד מ-100 האנשים המשפיעים ביותר ביוטה, וראש הכפר מטאלימנג'ה במדינת מלאווי.

 

בלייק אוהב מאוד את משפחתו ומונע על ידי חיזוק אנשים מסביבו וסיוע להם לממש את הפוטנציאל שלהם. חלק ניכר מהתרבות של Nu Skin משקף ערכים אלו.

 


 

founders-steven-image

סטיבן ג'. לונד

מייסד שותף, יושב ראש דירקטוריון בפועל, מנהל בפועל של Nourish the Children

 

כמייסד שותף ותיק, סטיב הספיק לכהן בתפקידים רבים בחברה, ובהם סגן יושב ראש הדירקטוריון בין השנים 2006-2012, נשיא ומנכ"ל בין השנים 1996-2003, וסגן נשיא בכיר של Nu Skin International. כבר כמה עשורים, לסטיב יש השפעה משמעותית על הקהילות העסקיות, הדתיות והציבוריות שלו. נכון לשנת 2015 הוא כיהן במשרות בדירקטוריון ארגון המכירה הישירה בארה"ב, ועדת הייעוץ של בית הספר למשפטים באוניברסיטת בריגהם יאנג (BYU), המועצה הכללית של כנסיית ישוע המשיח של קדושי אחרית הימים לגברים צעירים, וגם בחבר המנהלים הבכיר של מדינת יוטה.

 

בנוסף למעורבתו הרבה בשירות הציבורי ובקהילה, סטיב אוהב לנגן בגיטרה, לקרוא ספרים טובים ולבלות עם משפחתו.

 

 "החלטנו להקים חברה שתשלב מוצרי טיפוח אישיים חדשניים עם מרכיבים שהתאימו לתפיסה של 'כל הטוב בלי הרע'"


 

 

 

למידע נוסף על Nu Skin

 


 

המשימה והערכים שלנו


ראו מה מניע אותנו

 

המדע שמאחורי המוצרים שלנו


גלו את המדע

 

ההבדל של ageLOC


למידע אודות ageLOC