פינת הציות

פינת הציות

טענות מדויקות ואמינות לגבי המוצר והזדמנויות = עסקים טובים

 

אנו ב-Nu Skin שואפים תמיד לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של התנהלות אתית והגונה. הקפדה על היושרה של טענות השיווק שלנו לגבי המוצרים וההזדמנויות חיונית למוניטין שלנו, והיא מקדמת צמיחה בריאה של העסקים.

 

מבחינה זו, חשוב מאוד שכל עמיתי המותג יבינו את הטענות המתאימות ואת אופן הקידום האמין והמדויק של מוצרינו ועסקינו.

 

המסמכים המובאים בפרק זה כוללים מידע חשוב לגבי הפעולות שיש לנקוט והפעולות שיש להימנע מהן בהקשר של הטענות שלנו לגבי המוצרים וההזדמנויות. אנו מזמינים את כל עמיתי המותג שלנו לקרוא בעיון מסמכים אלו. במקרה של שאלות, אל תהססו ליצור קשר עם המחלקה המשפטית או מחלקת השיווק לצורך קבלת הכוונה נוספת.

 

 


התרעות עסקיות

 

מעת לעת, החברה תפרסם עדכונים או "התרעות" חשובים שעשויים להשפיע באופן משמעותי על העסקים של עמיתי המותג ועל המוניטין של החברה. אנו מבקשים מעמיתי המותג לשוב ולבדוק לעתים קרובות, שכן ההתרעות העסקיות עשויות להשתנות ואכן ישתנו על בסיס קבוע. לתשומת ליבכם, הפרה של כל אחת מההתרעות הרשומות להלן עלולה להביא לנקיטת צעדים משמעתיים. אנא עיינו בסעיף "צרו קשר עימנו" למידע לגבי דרכי יצירת קשר עם החברה לשאלות או לדיווח על הפרות.
 

  • בשל התפרצות נגיף הקורונה לאחרונה, החברה רוצה להדגיש מספר עקרונות חשובים כדי לוודא שעמיתי המותג מקדמים את המוצרים ואת ההזדמנות העסקית שלנו באופן הולם.

  • כפי שכולנו יודעים, Nu Skin ועמיתי המותג שלה מנועים מהעלאת טענות או מצגים לפיהם המוצרים שלנו יכולים לרפא, לטפל או למנוע כל מחלה או בעיה רפואית. איסור זה כולל כל הצהרה כי המוצרים שלנו יצמצמו או ימזערו בכל דרך שהיא את הסיכון לקורונה.
  • אסור לעמיתי מותג להתייחס באופן ישיר או עקיף לקורונה כשהם מדברים על המוצרים שלנו. התייחסות מעין זו מרמזת על אותן טענות בלתי הולמות שהוזכרו לעיל ויכולה לכלול מונחים כגון "בשל ההתפרצות", "בנסיבות הנוכחיות" או "בזמנים כאלה".
  • אסור לעמיתי מותג להשתמש בנגיף הקורונה או בהשפעה הכלכלית של המגיפה בחומרי השיווק שלהם או לקידום ההזדמנות העסקית.
  • אסור לעמיתי מותג לשווק או לקדם את המוצרים שלנו כאילו הם הוגדרו כ"חיוניים". Nu Skin עובדת במרץ לקבל אישור להתייחס אליהם באופן זה, אך כל קידום מכירות באמצעות טענה זו עשוי לרמוז באופן שגוי כי קיבלנו תמיכה או אישור ממשלתיים.
  • עמיתי מותג אינם רשאים להשתמש בשמה או במוצריה של Nu Skin כדי לשדל או לסייע להעברת תרומות לא כספיות לארגוני צד שלישי (עובדי שירותי בריאות, בתי חולים, ארגוני צדקה וכו'). עם זאת, עמיתי מותג רשאים לקדם תרומות ומאמצי סיוע שנעשים על ידי Nu Skin ומוכרזים באתרי האינטרנט ובעמודי המדיה החברתית של החברה.
     

מבלי לגרוע מן האמור לעיל, Nu Skin ממליצה לכל עמיתי המותג להמשיך ולקדם הן את המוצרים והן את ההזדמנות העסקית בהתאם למדיניות וכן בהתאם לקווים המנחים לעדויות על ההזדמנות והקווים המנחים לעדויות על מוצרים. אנו נמשיך להיות כוח לטובה על ידי העצמה ועידוד של אחרים דרך המוצרים וההזדמנות שלנו.

 


Reputation Videos