השקעה בחדשנות

?לקוח חדש !הצטרפו היום

השקעה בחדשנות

LifeGen scientists and Joe
LifeGen logo

ל- Nu Skin מסורת ארוכת שנים של הגעה לעתיד ראשונה, עם מדע חדיש וחדשני, השקות מוצרים פורצי דרך ושותפויות אסטרטגיות, בעלות חשיבה מרחיקת-לכת. בכל יום, בכל דרך, אנו מחוייבים לצמיחה וחדשנות מדעית - להשקעה מתמדת בעתיד שלכם.

 

למעשה, הרכישה האחרונה ביותר שלנו, LifeGen Technologies, תפתח דלתות חדשות בכל יום. LifeGen, שהיתה קודם שותפה לחדשנות,  היא כעת התוספת החדשה ביותר למשפחת Nu Skin. כבר הגענו להישגים מדהימים יחד... וכעת ההצלחה שלנו עומדת להתחזק ולגדול בצורה יוצאת דופן.

 

רכישה זו מייצגת את כלי ההצלחה בעל העוצמה הרבה ביותר שברשותנו עד כה ומהווה זיווג שמשמעותו חדשנות מהירה יותר, מוצרים מהפכניים ואפשרויות בלתי מוגבלות.

 

מאגר נתוני האנטי אייג'ינג של LifeGen

בלב ליבו של הכל נמצא מאגר נתוני האנטי אייג'ינג של LifeGen, האוסף הגדול ביותר מסוגו של נתוני ביטוי גנטי אנטי אייגי'נג. מאגר זה נמצא כעת בבעלותה הבלעדית של Nu Skin— כלומר, בלעדית עבורכם. זוהי הגישה האישית שלכם לפתרונות האנטי אייג'ינג החדישים והחדשניים ביותר.

 

עם למעלה מ- 30 שנות מומחיות בגנטיקה של האנטי אייג'ינג, רכישה זו מאפשרת לנו להשתמש בנתונים של גנים חיוניים הקשורים בהזדקנות. משמעות הדבר למעלה מחצי מיליארד נקודות נתונים שנאספו ונותחו, והמספר הולך וגדל. זוהי רק ההתחלה.

 

 דבר זה נמצא כעת בבעלות שלנו יחד. ובבעלותנו גם השלב הבא.