2015

2015

2015. SZEPTEMBER 23-26. UIPM MASTERS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR

Győr városa adott otthont a UIPM Masters négytusa, öttusa, váltó Európa-bajnokságnak, ahol 5 különböző korcsoportban (30+, 40+, 50+, 60+, 70+) bizonyították be 19 ország versenyzői, hogy a sport és fiatalosság nem kor kérdése. A verseny rangját mutatja, hogy korábbi világ-és Európa-bajnok versenyzők is rajthoz álltak, ráadásul ugyanolyan remek formában vannak mint aktív versenyző korukban. A Nu Skin az esemény főtámogatójaként minden kategória dobogós helyezettjének egy-egy ajándékcsomagot ajánlott fel, benne ageLOC Future Serum, Marine Omega és R2 termékeinkkel.

2015. AUGUSZTUS 17-23. FELNŐTT EURÓPA-BAJNOKSÁG, BATH

23 ország több mint 120 versenyzőjének részvételével rendezték az idei kontinesviadalt Bath-ban.

A magyar csapat Málits István és Harangizó Bence révén ezüst érmet szerzett a férfi váltók versenyében, míg Kasza Róbert és Kovács Sarolta egyéni helyezésük révén olimpiai kvótát szereztek a jövő évi Riói ötkarikás játékokra.

Saci és Robi
váltó

2015. JÚLIUS 25-26: Nu Skin Felnőtt Országos Bajnokság

Az európa-bajnoki felkészülés állomásaként 26 női és 31 férfi versenyző állt rajthoz a magyar bajnokságon, melynek névadó szponzora volt a Nu Skin idén. A verseny Kovács Sarolta és Kasza Róbert egyéni győzelmével zárult, ám másik két kiemelt versenyzőnk is kiválóan szerepelt: Földházi Zsófia ezüst-, Marosi Ádám pedig bronzérmes lett.

További képek megtekinthetőek a Nu Skin Magyarország hivatalos Facebook oldalán.

2015. június 28 – július 5: Felnőtt világbajnokság

Több mint 30 ország közel 200 versenyzője állt rajthoz Berlinben. A magyar csapat egy érmet szerzett: a női hagyományos csapatverseny 3. helyén végzett  a Kovács Sarolta, Földházi Zsófia, Alekszejev Tamara által alkotott trió.

VB_női csapat

2015. április 30-május 4: Világkupa, Kecskemét

Több mint 30 ország közel 200 versenyzője mérte össze felkészültségét az idei öttusa Világkupa-sorozat utolsó állomásán.

Számukra a tét nem volt kicsi, hiszen a sorozatban legjobb teljesítményt nyújtó versenyzők meghívást nyernek a júniusi Világkupa döntőjére, ahol már olimpiai kvótát szerezhetnek.

A magyar öttusa sport két magyar aranyéremmel gazdagodott, mégpedig a Nu Skin két kiemelt versenyzője révén: Földházi Zsófia a női döntőben, míg Marosi Ádám Zs. Tóth Annával a vegyes váltóban bizonyult a legjobbnak. Nem csupán a versenyzők eredményeire lehetünk büszkék, de arra is hogy ennek a színvonalas és kiválóan megszervezett versenynek támogatóként is részesei voltunk.

Women Final-8365
Mix Relay-0184
Mix Relay-0585
MenQ-5481

2015. FEBRUÁR 12. Héraklész Gála

Újabb elismerésekkel gazdagodott az öttusa sportág. Tegnap a legjobb fiatal sportolókat díjazó Héraklész Gálán női egyéniben kiemelt sportolónk,  Földházi Zsófia valamint a férfi 2-4 fős csapategységek versenyén az öttusacsapat (Bereczki Richárd, Regős Gergely, Tomaschof Soma) is bronzérmet nyert. A Magyar Öttusa Szövetség hivatalos szponzoraként a Nu Skin nevében sok szeretettel gratulálunk a fiataloknak s büszkék vagyunk rá, hogy ilyen remek utánpótlás garantálja a jövőbeli sikereket.

2015. Január 17-18. Peridot Nemzetközi Fedettpályás bajnokság

12 ország 91 versenyzőjének részvételével vette kezdetét az idei öttusa szezon. A magyar csapat sérüléseknek köszönhetően nem a legerősebb összeállításában indult, azonban így is szép eredményekkel zárta a budapesti versenyt. Egyik kiemelt versenyzőnk, Kasza Róbert a férfi döntő második helyén végzett.

BBV_7227
BBV_4413
BBV_5559

2015. január: Meghosszabbította szponzorálási egyezményét a Nu Skin és a MÖSZ

A Nu Skin újabb egy évre meghosszabbította a 2014. évben elkezdődött szponzorálási megállapodását a Magyar Öttusa Szövetséggel.

A Nu Skin a szerződés értelmében 25 sportolónak a felkészülését segíti a Doppingellenes Világszervezet (WADA) által bevizsgált és hitelesített, halmozottan jótékony hatású LifePak+ és R2 termékekkel, hogy ily módon járuljanak hozzá  kiváló sportembereink jövőbeli teljesítményéhez.

A 25 támogatott közül három sportoló kiemelt figyelmet élvez:

Földházi Zsófia (kétszeres junior világbajnok;  felnőtt világ-és Európa-bajnok)

Marosi Ádám (olimpiai bronzérmes, világ – és Európa-bajnok, többszörös magyar bajnok)

Kasza Róbert (világ-, Európa- és többszörös magyar bajnok)

A megállapodás értelmében a Nu Skin szponzoráció hangsúlyozottan megjelenik a versenyek során molinókon, termék displayeken elhelyezett logók formájában, illetve  mind a szövetségi, mind a vállalati honlap büszkén hirdeti ezután is együttműködésüket.

2015. július 25-26. között kerül megrendezésre a Nu Skin Felnőtt Országos Bajnokság.