2014

2014

Évzáró és elsimerések

A szakszövetségek minden évben megválasztják sportáguk legjobbjait. A Magyar Öttusa Szövetség döntése alapján a 2014-es esztendő legjobb öttusázói kategóriák szerint:

Az év sportolója díj Felnőtt női  kategóriában: Kovács Sarolta

Az év sportolója díj Felnőtt férfi kategóriában: Kasza Róbert

Az év sportolója Junior női kategóriában: Földházi Zsófia

Az év sportolója díjat Junior férfi kategóriában kapja: Regős Gergely

Sok szeretettel gratulálunk mindannyiuknak!

december2

A sportújságírók immáron 57. alkalommal szavazták meg az Év sportolóit különböző kategóriákban.

A világ-és Európa-bajnok férfi öttusa csapat fantasztikus sikereinek köszönhetően a képzeletbeli dobogó 2. helyén végzett az Év csapata kategóriában. Sok szeretettel gratulálunk Marosi Ádámnak, Kasza Róbertnek, Demeter Bencének és Tibolya Péternek az újabb elsimeréshez.

Egyik kiemelt versenyzőnk, Kasza Róbert a közönségszavazáson a 7. helyen végzett, amely szintén nagyszerű eredmény.

december1

2014. szeptember 1-7. Felnőtt világbajnokság

34 ország több mint 200 versenyzője állt rajthoz 5 kontinens képviseletében a varsói világbajnokságon. Sok értékes egyéni helyezés mellett a Kasza Róbert, Demeter Bence, Marosi Ádám összeállítású csapat aranyérmet nyert a hagyományos férfi csapatverseny kategóriában.

Varsó
Varsó3
Varsó2

2014. július 10-15. Felnőtt öttusa Európa-bajnokság

23 ország 120 versenyzője küzdött július 10-15. között az idei európa-bajnoki címekért Székesfehérváron. A Magyar Öttusa Szövetség hivatalos szponzoraként a Nu Skin logóval a verseny minden helyszínén találkozhattatok a kihelyezett molinókon és hivatalos kommunikációs anyagokon valamin a versenyzői/közreműködői pólókon egyaránt.

A magyar csapat szép sikereket ért el, a Kasza Róbert, Demeter Bence, Tibolya Péter összeállítású férfi csapat aranyérmes lett a hagyományos csapatversenyben.

Tekintsétek meg harmadik kiemelt versenyzőnkkel, Kasza Róberttel készített videónkat.

Men Final 4498
Bericap Men Final-4371
NuSkin-5837
Bericup Men Q-0787 másolata

2014. május 1-5. Világkupa, Kecskemét

34 ország, közel 180 indulójának részvételével került megrendezésre a Világkupa-sorozat 4. állomásának versenye Kecskeméten.

18 év után újra magyar győzelem született a hazai rendezésű Világkupán, Marosi Ádám ugyanis férfi egyéniben győzött, Kasza Róbert pedig bronzérmet szerzett.

VK

Tekintsétek meg Marosi Ádámmal készült videónkat:

Földházi Zsófia a Nők Sportjáért díjat kapott

A Nu Skin és a MÖSZ között kötött szponzorációs egyezmény egyik kiemelten támogatott versenyzője, Földházi Zsófia a MOB Nők Sportjáért díjban részesült junior kategóriában. Sok szeretettel gratulálunk Zsófinak az újabb elismeréshez!

kituntetes6

2014. FEBRUÁR 01-02. Nu Skin Nemzetközi Fedettpályás Bajnokság

A Magyar Öttusa Szövetséggel kötött szponzorációs együttműködés jegyében az év első hazai rendezésű verseny névadója a Nu Skin volt. 16 ország 65 férfi és 66 női versenyzője mérte össze tudását Budapesten. A verseny végül két, Nu Skin által támogatott magyar versenyző, Kasza Róbert és Kovács Sarolta győzelmével zárult. Gratulálunk nekik!

prize
horse
sportsman

A Nu Skin Kupa médiamegjelenései

Letöltés itt.

2014. JANUÁR 30. Sajtótájékoztató

A Nu Skin nemzetközi Fedettpályás Bajnokság beharangozója a sportsajtó képviselői részére.