Výkonná rada

Výkonná rada

Ritch Wood

RITCH WOOD

VÝKONNÝ ŘEDITEL

 

Ritch Wood byl jmenován výkonným ředitelem Nu Skin v roce 2017. V předchozích letech působil na různých pozicích u společnosti Nu Skin, včetně pozice finančního ředitele, finančního viceprezidenta, viceprezidenta pro vývoj nových trhů, finančního ředitele pro vývoj nových trhů a kontrolora divize Pharmanex.

 

Hrál také klíčovou roli při otevírání mnoha evropských trhů pro společnost Nu Skin v průběhu let 1995 až 1997. Před svým působením v Evropě fungoval na pozici asistenta ředitele pro mezinárodní daně.

 

Před svým nástupem do společnosti Nu Skin v roce 1993 pracoval pro Grant Thornton, mezinárodní účetní firmu. Získal bakalářský a inženýrský titul v oboru daní na Brigham Young University a v roce 2010 byl podle časopisu Utah Business finančním ředitelem roku.

 

Ryan-Napierski

RYAN NAPIERSKI
PREZIDENT

Ryan Napierski v současné době zastupuje funkci prezidenta společnosti Nu Skin. Před svým současným jmenováním zastával pozici prezidenta globálního prodeje a operací, prezidenta Nu Skin pro severní Asii a prezidenta Nu Skin pro Japonsko.

 

Působil také jako viceprezident pro rozvoj obchodu a provozní ředitel pro severní Asii. Již od svého nástupu do společnosti Nu Skin v roce 1995 zastával několik pozic, včetně pozice viceprezidenta pro globální rozvoj obchodu, působil jako generální ředitel pro Spojené království, viceprezident evropského rozvoje podnikání a key account manažer pro Exekutivy ve Spojených státech.

 

Napierski získal bakalářský titul v oboru podnikání, magisterský titul v oboru obchodní administrativa z Duke University a magisterský titul v oboru mezinárodní obchod z Goethe Universität v Německu.


Joe Chang

Joseph Y. Chang, Ph.D.
Ředitel vědeckého výzkumu a výkonný viceprezident pro vývoj produktů

Joseph Y. Chang, Ph.D., byl jmenován ředitelem vědeckého výzkumu a výkonným viceprezidentem pro vývoj produktů v únoru 2006. Během svého téměř dvacetiletého působení ve zdravotnickém průmyslu publikoval Dr. Chang řadu odborných článků, recenzí a knih z oblasti farmakologického výzkumu, včetně bestselleru The Aging Myth. Dr. Chang využívá své hluboké znalosti jak z průmyslu farmaceutického, tak z odvětví pro doplňky stravy a působí jako člen výkonného výboru společnosti Nu Skin Enterprises. Než nastoupil do společnosti, působil jak prezident a ředitel vědeckého výzkumu ve společnosti Pharmanex, kterou Nu Skin koupila v roce 1998.

 

Před nástupem do divize Pharmanex zastával Dr. Chang v letech 1994 až 1997 funkci prezidenta i ředitele vědeckého výzkumu pro společnost Binary Therapeutics, Inc. a v letech 1991 až 1994 tutéž funkci ve společnosti OsteoArthritis Sciences, Inc. Zastával také různé nejvyšší výzkumné manažerské pozice ve společnostech Wyeth-Ayerst, Rhone Poulenc Rorer a dalších společnostech pro biotechnologie, kde byl zapojen do výzkumu přírodních produktů sloužících k léčbě artritidy a rakoviny. Pan Chang získal titul B.S. na Portsmouth University a titul Ph.D. na University of London. Tyler Whithead Bio

Tyler V. Whitehead

prezident pro americký region

 

Tyler Whitehead  je prezidentem amerického regionu společnosti Nu Skin, do kterého spadají Spojené státy, Kanada a Latinská Amerika. Bezprostředně před svým jmenováním do funkce působil jako viceprezident prodeje a operací pro americký region. Předtím působil také jako viceprezident a generální rada pro Pharmanex i Nu Skin.

 

Whitehead se k Nu Skin Enterprises připojil  v roce 2004 jako generální konzul pro Pharmanex. Před nástupem do společnosti Nu Skin působil jako advokát se soukromou praxí se specializací na korporátní a finanční právo a na cenné papíry. Whitehead získal svůj bakalářský titul na Idaho State University a titul doktor práv na Willamette University College of Law.

 

 Matt Dorny

D. Matthew Dorny
Viceprezident, hlavní právní zástupce a tajemník společnosti

 

D. Matthew Dorny byl jmenován do funkce viceprezidenta a hlavního právního poradce společnosti Nu Skin v roce 2003. Mezi lety 1998 a 2003 působil u Nu Skin Enterprises jako asistent hlavního právního zástupce. Před příchodem do společnosti Nu Skin Enterprises pracoval v soukromé kanceláři jako právník se specializací na akciové a obchodní právo. Má bakalářský, magisterský a doktorský titul z University of Utah. 

Divider