Výkonná rada

Výkonná rada

truman

Truman Hunt
Prezident, výkonný ředitel

Truman Hunt byl jmenován prezidentem společnosti Nu Skin Enterprises v lednu 2003 a výkonným ředitelem v květnu 2003. Společnost pod jeho vedením operuje na 54 trzích a nedávno expandovala do Číny, východní Evropy a Latinské Ameriky.

 

Hunt se soustředí na poslání společnosti být silou konající dobro po celém světě, dávajíce lidem příležitost ke zlepšení svých životů pomocí rentabilních obchodních možností, inovativních produktů a život obohacující a povznášející kultury. Působí rovněž ve výkonné radě nadace Nu Skin Force for Good Foundation.

 

Než byl jmenován na svou současnou pozici, působil od roku 1996 do roku 2003 jako viceprezident a hlavní právní zástupce společnosti Nu Skin Enterprises. V lednu 2001 byl rovněž jmenován výkonným viceprezidentem Nu Skin Enterprises a od roku 1996 do roku 1998 působil jako viceprezident právního oddělení.

 

Hunt je také aktivní v oborových asociacích. Naposledy působil v letech 2005 až 2008 jako předseda Světové federace asociací přímého prodeje (WFDSA) a jako člen výkonné rady Asociace přímého prodeje ve Spojených státech (USDSA). V současnosti zastává u WFDSA funkci člena a tajemníka.

 

Než přešel do Nu Skin Enterprises, byl prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Better Living Products, Inc., sesterské společnosti Nu Skin zabývající se výrobou a distribucí výrobků pro domácnost prodávaných prostřednictvím tradičních maloobchodních kanálů. Než v roce 1991 nastoupil do společnosti Better Living Products, byl právníkem se specializací na akciové a obchodní právo v soukromé právnické kanceláři. Hunt získal titul B.S. na Brigham Young University a titul J.D. na University of Utah.


Joe Chang

Joseph Y. Chang, Ph.D.
Ředitel vědeckého výzkumu a výkonný viceprezident pro vývoj produktů

Joseph Y. Chang, Ph.D., byl jmenován ředitelem vědeckého výzkumu a výkonným viceprezidentem pro vývoj produktů v únoru 2006. Během svého téměř dvacetiletého působení ve zdravotnickém průmyslu publikoval Dr. Chang řadu odborných článků, recenzí a knih z oblasti farmakologického výzkumu, včetně bestselleru The Aging Myth. Dr. Chang využívá své hluboké znalosti jak z průmyslu farmaceutického, tak z odvětví pro doplňky stravy a působí jako člen výkonného výboru společnosti Nu Skin Enterprises. Než nastoupil do společnosti, působil jak prezident a ředitel vědeckého výzkumu ve společnosti Pharmanex, kterou Nu Skin koupila v roce 1998.

 

Před nástupem do divize Pharmanex zastával Dr. Chang v letech 1994 až 1997 funkci prezidenta i ředitele vědeckého výzkumu pro společnost Binary Therapeutics, Inc. a v letech 1991 až 1994 tutéž funkci ve společnosti OsteoArthritis Sciences, Inc. Zastával také různé nejvyšší výzkumné manažerské pozice ve společnostech Wyeth-Ayerst, Rhone Poulenc Rorer a dalších společnostech pro biotechnologie, kde byl zapojen do výzkumu přírodních produktů sloužících k léčbě artritidy a rakoviny. Pan Chang získal titul B.S. na Portsmouth University a titul Ph.D. na University of London. 


Ryan-Napierski

Ryan Napierski
prezident globálního prodeje a operací

Ryan Napierski v současné době zastává pozici prezidenta pro globální prodej a provoz. Předtím pracoval jako prezident společnosti Nu Skin pro region severní Asie. Napiersky působil také jako prezident Nu Skin Japonsko a jako viceprezident pro rozvoj obchodu v severní Asii. Od svého nástupu do společnosti Nu Skin v roce 1995 zastával několik pozic. V Japonsku dohlížel na podnikové strategie a současně působil jako viceprezident pro globální rozvoj obchodu pro úspěch podnikového distributora, působil také jako generální ředitel pro Spojené království, viceprezident evropského rozvoje podnikání a Key account manažer pro Exekutivy ve Spojených státech. Napierski má bakalářský titul z oboru Obchod, magisterský titul magistr z oboru Podnikové hospodářství z Duke University a magisterský titul z oboru Mezinárodní obchod z Goethe Universität v Německu.


Tyler Whithead Bio

Tyler V. Whitehead

prezident pro americký region

 

Tyler Whitehead  je prezidentem amerického regionu společnosti Nu Skin, do kterého spadají Spojené státy, Kanada a Latinská Amerika. Bezprostředně před svým jmenováním do funkce působil jako viceprezident prodeje a operací pro americký region. Předtím působil také jako viceprezident a generální rada pro Pharmanex i Nu Skin.

 

Whitehead se k Nu Skin Enterprises připojil  v roce 2004 jako generální konzul pro Pharmanex. Před nástupem do společnosti Nu Skin působil jako advokát se soukromou praxí se specializací na korporátní a finanční právo a na cenné papíry. Whitehead získal svůj bakalářský titul na Idaho State University a titul doktor práv na Willamette University College of Law.

 

 


Ritch Wood

Ritch N. Wood
Finanční ředitel (CFO)

Ritch Wood byl do funkce finančního ředitele společnosti Nu Skin povýšen v listopadu 2002. Předtím zastával v Nu Skin různé pozice, včetně finančního viceprezidenta, viceprezidenta pro rozvoj trhu, finančního ředitele pro rozvoj trhu a divizního kontrolora pro společnost Pharmanex. Během svého zahraničního angažmá v letech 1995 až 1997 hrál také klíčovou roli při vstupu společnosti Nu Skin do mnoha evropských zemí. Před svým působením v Evropě působil jako zástupce ředitele pro mezinárodní daňové otázky.

 

Než v roce 1993 nastoupil do Nu Skin Enterprises, pracoval pro mezinárodní účetní firmu Grant Thornton. Pan získal titul B.S. a Master of Accountancy, se zaměřením na daně na Brigham Young University, a v roce 2010 byl magazínem Utah Business Magazine jmenován Finančním ředitelem roku.


Matt Dorny

D. Matthew Dorny
Viceprezident, hlavní právní zástupce a tajemník společnosti

D. Matthew Dorny se stal viceprezidentem a hlavním právním zástupcem společnosti Nu Skin v roce 2003. Mezi lety 1998 a 2003 působil u Nu Skin Enterprises jako asistent hlavního právní zástupce. Než začal pracovat pro Nu Skin Enterprises, byl právníkem se specializací na akciové a obchodní právo v soukromé kanceláři. Získal tituly B.A., M.B.A. a J.D. na univerzitě v Utahu.

Divider