výkonní ředitelé

výkonní ředitelé

Ritch Wood

Ritch N. Wood
výkonný ředitel

Ritch Wood byl jmenován výkonným ředitelem společnosti Nu Skin v roce 2017. Dříve ve společnosti zastával různé funkce, včetně funkce finančního ředitele, viceprezidenta pro finance nebo viceprezidenta pro rozvoj

nových trhů, ředitele financí rozvoje nových trhů a také funkci vedoucího divize Pharmanex. Během svého zahraničního angažmá v letech 1995 až 1997 hrál také klíčovou roli při vstupu společnosti Nu Skin

do mnoha evropských zemí. Před svým působením v Evropě zastával pozici zástupce ředitele pro mezinárodní daňové otázky.

 

Než v roce 1993 nastoupil do společnosti Nu Skin, pracoval pro mezinárodní účetní firmu Grant Thornton. Získal bakalářský a magisterský titul z účetnictví se zaměřením na daně na Brigham Young University a v roce 2010 byl magazínem Utah Business Magazine jmenován Finančním ředitelem roku.


Ryan-Napierski

Ryan Napierski
prezident

Ryan Napierski v současnosti působí jako prezident společnosti Nu Skin. Před svým současným jmenováním působil jako prezident globálních prodejů a operací, jako prezident společnosti Nu Skin pro severní Asii a jako prezident společnosti Nu Skin pro Japonsko.

 

Působil také jako viceprezident pro obchodní rozvoj a provozní ředitel pro region severní Asie. Ve společnosti Nu Skin zastával již od svého nástupu v roce 1995 několik pozic, včetně pozice viceprezidenta globálního rozvoje obchodu, generálního manažera pro Spojené království, viceprezidenta evropského rozvoje obchodu a key account manažera pro Exekutivy ve Spojených státech amerických.

 

Napierski má bakalářský titul z oboru obchod, magisterský titul magistr z oboru Podnikové hospodářství z Duke University a magisterský titul z oboru Mezinárodní obchod z Goethe Universität v Německu.


mark-lawrence

Mark Lawrence

Finanční ředitel

Mark Lawrence byl do pozice finančního ředitele společnosti Nu Skin jmenován v březnu 2017. Do této pozice přináší 20 let zkušeností z oblasti provozu a finančnictví. V nedávné době působil jako šéf financí pro Amazon-Lab126, kde byl zodpovědný za globální finanční funkce společnosti a měl klíčovou roli při uvádění několika přístrojů společnosti Amazon na trh. Navíc zastával vedoucí pozice ve společnostech Polycom a Brocade se sídlem v Silicon Valley a také pro společnost Vivint Smart Home se sídlem v Utahu.


Mark Lawrence má bakalářský titul z Brigham Young University a také titul Master of Business Administration z University of California, Davis.


Joe Chang

Joseph Y. Chang, Ph.D.
Ředitel vědeckého výzkumu a výkonný viceprezident pro vývoj produktů

Joseph Y. Chang, Ph.D. byl jmenován ředitelem vědeckého výzkumu a výkonným viceprezidentem pro vývoj produktů v únoru 2006. Během svého téměř dvacetiletého působení ve zdravotnickém průmyslu publikoval řadu odborných článků, recenzí a knih z oblasti farmakologického výzkumu, včetně bestselleru The Aging Myth. Má hluboké znalosti jak z farmaceutického průmyslu, tak z průmyslu, který se věnuje potravinovým doplňkům. Působí jako člen výkonného výboru pro Nu Skin Enterprises. Než do společnosti Nu Skin nastoupil, působil jako prezident a ředitel vědeckého výzkumu ve společnosti Pharmanex, kterou Nu Skin získala v roce 1998.

 

Před nástupem do divize Pharmanex zastával v letech 1994 až 1997 funkci prezidenta i ředitele vědeckého výzkumu pro společnost Binary Therapeutics, Inc. a v letech 1991 až 1994 tutéž funkci ve společnosti OsteoArthritis Sciences, Inc. Zastával také různé nejvyšší výzkumné manažerské pozice ve společnostech Wyeth-Ayerst, Rhone Poulenc Rorer a v dalších biotechnologických společnostech, kde se věnoval výzkumu přírodních produktů sloužících k léčbě artritidy a rakoviny. Dr. Chang získal titul B. S. na Portsmouth University a titul Ph.D. na University of London. 


Matt Dorny

D. Matthew Dorny
viceprezident, hlavní právní zástupce a tajemník společnosti

D. Matthew Dorny se stal viceprezidentem a hlavním právním zástupcem společnosti Nu Skin v roce 2003. V letech 1998 a 2003 působil u Nu Skin Enterprises jako asistent hlavního právní zástupce. Než začal pracovat pro Nu Skin Enterprises, byl právníkem se specializací na akciové a obchodní právo v soukromé kanceláři. Získal tituly B. A., M.B.A. a J.D. na univerzitě v Utahu.