Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Board of Directors

Představenstvo společnosti Nu Skin

Steve Lund

Steven J. Lund
Výkonný předseda představenstva, výkonný ředitel iniciativy Nourish the Children

Steven J. Lund působí jako výkonný předseda představenstva společnosti Nu Skin Enterprises. Působí také jako výkonný ředitel iniciativy Nourish the Children, která umožnila darování stovek miliónů jídel podvyživeným dětem po celém světě.

 

Lund působil jako výkonný viceprezident Nu Skin International od roku 1985 a od té doby ještě v několika různých funkcích, včetně funkce místopředsedy představenstva od roku 2006 do roku 2012, prezidenta a výkonného ředitele od roku 1996 do roku 2003 a prezidenta a výkonného ředitele Nu Skin pro Asii a Tichomoří od roku 1996 do roku 1998.  

 

Lund byl členem představenstva Americké asociace přímého prodeje a působil na vedoucích pozicích v několika náboženských a občanských iniciativách; působil jako předseda správní rady Utah Valley University a nedávno byl jmenován do správní rady Utah State Board of Regents.

 

Před nástupem do Nu Skin Enterprises, poté co získal titul doktora práv na Brigham Young University's J. Reuben Clark Law School (1983), pracoval Lund jako právník v soukromé právnické firmě. 


Truman Hunt

Ritch Wood
Výkonný ředitel (CEO)
  

Ritch Wood byl jmenován výkonným ředitelem společnosti Nu Skin v roce 2017. Předtím v rámci společnosti zastával různé pozice, včetně pozice hlavního finančního ředitele v letech 2003 až 2017, viceprezidenta pro finance, viceprezidenta pro rozvoj nových trhů, finančního ředitele pro rozvoj nových trhů a vedoucího divize Pharmanex. Během svého zahraničního angažmá v letech 1995 až 1997 hrál také klíčovou roli při otevírání mnoha evropských trhů společnosti Nu Skin. Před svým působením v Evropě zastával pozici zástupce ředitele pro mezinárodní daňové otázky.

 

Než v roce 1993 do společnosti nastoupil, pracoval pro mezinárodní účetní firmu Grant Thornton. Získal bakalářský a magisterský titul z účetnictví se specializací na daně na Brigham Young University a v roce 2010 byl magazínem Utah Business Magazine jmenován Finančním ředitelem roku.

 


Neil H. Offen

Neil H. Offen

Bývalý prezident a výkonný ředitel Asociace přímého prodeje

Neil Offen působil jako ředitel ve společnosti Nu Skin Enterprises od července 2011. Před nástupem do společnosti působil jako prezident a výkonný ředitel v Asociaci přímého prodeje (DSA) od roku 1978 až do roku 2011. Kromě toho působil jako tajemník Světové federace asociací přímého prodeje a jako místopředseda Vzdělávací nadace přímého prodeje.

 

Před nástupem do DSA v roce 1971 působil jako legislativní a administrativní pracovník kongresmana Spojených státu amerických a ještě dříve působil ve státní agentuře pro mezinárodní rozvoj. Čtyři roky sloužil v Clintonově administrativě jako místopředseda nadace Inter-American, v orgánu zahraniční pomoci vlády Spojených států amerických, která vyžaduje souhlas Senátu a jako místopředseda představenstva Americké asociace jednatelů. Je také členem Síně slávy přímého prodeje, DSEF Circle of Honor, získal cenu za celoživotní přínos od WFDSA a je odborným asistentem ve správě NACD. Offen byl zvolen jako Association Executive za rok 1992 sdružením Association Trends a získal zvláštní uznání od Ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb za svou práci na programu dárcovství orgánů. 

 

Člen D.C. Bar, Offen získal bakalářský titul na Queens College a titul doktora práv na George Washington University.


Daniel W. Campbell

Daniel W. Campbell

Generální partner, EsNet, Ltd.

Daniel W. Campbell působil jako ředitel společnosti Nu Skin od března 1997 a v současné době působí jako nezávislý vedoucí ředitel a předseda kompenzačního výboru. Od roku 1994 je neomezeně ručícím společníkem a jednatelem EsNet, Ltd., soukromé investiční společnosti. Od roku 1992 do roku 1994 byl Campbell hlavním viceprezidentem a finančním ředitelem softwarové společnosti WordPerfect Corporation a předtím byl společníkem firmy Price Waterhouse LLP.

 

Campbell získal bakalářský titul na Brigham Young University. Nedávno byl zvolen za předsedu představenstva Board of Regents, řídícího orgánu Vysokoškolského systému vzdělávání ve státu Utah. Je také aktivní v rámci komunity, působí v několika veřejných a soukromých organizacích.


Andrew D. Lipman

Andrew D. Lipman
Partner, Morgan, Lewis & Bockius LLP

Andrew D. Lipman působil jako ředitel společnosti Nu Skin od května 1999. Je partnerem a ředitelem Telecommunications, Media and Technology Group at Morgan, Lewis & Bockius LLP, mezinárodní advokátní kanceláře, do které nastoupil v roce 2014. Předtím v letech 2006 až 2014 zastával obdobnou pozici v Bingham McCutchen LLP a v letech 1988 až 2006 ve firmě Swidler Berlin, LLP.

 

V letech 1987 až 1997 působil také jako senior viceprezident pro právní a legislativní záležitosti u společnosti MFS Communications, Co., konkurenčního poskytovatele telekomunikačních služeb. Působil také jako člen správní rady Sutron Corporation, dodavatele hydrologických a meteorologických monitorovacích produktů, a The Management Network Group, Inc., poradenské firmy v telekomunikačním průmyslu. Na univerzitě v Rochesteru získal titul bakaláře a na Stanford University získal titul doktor práv.

 


Patricia A. Negrón

Edwina D. Woodbury

Prezidentka a výkonná ředitelka společnosti The Chapel Hill Press, Inc.

Edwina D. Woodbury působila jako prezidentka a výkonná ředitelka The Chapel Hill Press Inc. od roku 1999. Její předchozí kariéra zahrnuje víc než 20 let v odvětví přímého prodeje a produktů pro osobní péči, ve společnosti  Avon Products působila v letech 1977 až 1998 jako finanční ředitelka, správní úřednice a také na dalších finančních a provozních pozicích.

 

Kromě své současné pozice předsedkyně správní rady neziskové organizace Medical Foundation of North Carolina, působila také v několika představenstvech v různých odvětvích. Získala bakalářský titul na University of North Carolina v Chapel Hill.

 


Thomas R. Pisano

Thomas R. Pisano
Bývalý prezident a výkonný ředitel, Overseas Military Sales Corporation

Kariéra Thomase Pisano trvá již 40 let, z toho 25 let v odvětví přímého prodeje. Zkušený profesionál ze společnosti Avon, zastával v této společnosti klíčové vedoucí funkce, včetně funkce viceprezidenta pro globální rozvoj obchodu, oblastního viceprezidenta pro Severní a Jižní Ameriku a viceprezidenta pro oblast Latinské Ameriky a Pacifiku. Od roku 2005 až do svého odchodu do důchodu v roce 2010 Pisano také zastával funkci prezidenta a výkonného ředitele společnosti Overseas Military Sales Corp., která působí ve 30 zemích celého světa. Před touto funkcí pracoval Pisano jako provozní ředitel této společnosti, a to v letech 1998 - 2004. Dva roky také strávil ve funkci viceprezidenta a vedoucího mezinárodní divize společnosti The Topps Company. Pisano absolvoval Georgia Institute of Technology s bakalářským titulem v oboru průmyslového managementu a má titul MBA z Dartmouth College se specializací na finance a marketing.

 


Nevin N. Andersen

Nevin N. Andersen
V důchodu

Nevin N. Andersen je zkušený profesionál s více než 40 lety zkušeností na různých pozicích finanční správy. Téměř 24 let strávil u společnosti Shaklee Corporation na nejrůznějších finančních pozicích, včetně působení ve funkci finančního ředitele firmy Shaklee od dubna 1990 do počátku roku 2003, kdy odešel do důchodu. V roce 2005 ho společnost Shaklee požádala k návratu na pozici prozatímního finančního ředitele, aby tak firmě pomohl, než do funkce nastoupí nový finanční ředitel, tato spolupráce byla ukončena v roce 2008. Před zaměstnáním u společnosti Shaklee pracoval Andersen 10 let u auditorské firmy Price Waterhouse & Co. jako vedoucí pracovník ve Finanční službě armády Spojených států. Andersen absolvoval Brigham Young University s bakalářským titulem v oboru účetnictví a magisterským titulem v témže oboru.

 


Nevin N. Andersen

Simon Shen 

Simon Shen je zakládajícím členem ZQ Capital Limited, moderní investiční a poradenské firmy s velkou sítí kontaktů a místní znalostí Číny. Má hluboké zkušenosti s asijskými kapitálovými trhy, disponuje zvláště odbornými znalostmi týkajícími se Číny, kde má rozsáhlou síť kontaktů.

 

Před založením společnosti ZQ Capital v roce 2015, Shen víc než deset let pracoval jako investiční bankéř, který mezinárodním společnostem poskytoval poradenství v otázkách korporátních financí, fúzí a akvizic. V letech 2011 až 2015 byl generálním ředitelem a šéfem divize čínských finančních institucí v rámci Barclays Capital Asia. Před příchodem do společnosti Barclays působil několik let jako investiční bankéř u společnosti Goldman Sachs v jejích kancelářích v New Yorku a Hongkongu a u Lehman Brothers taktéž v New Yorku.

 

Shen má bakalářský titul z matematiky a ekonomie z Wesleyan University.