Team Elite Exekutiv

Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!

Team Elite Exekutiv

Dosažení odznakového titulu Team Elite je pro naše distributory vrcholem úspěchu ve společnosti Nu Skin. Stanete se tak členem exkluzivního klubu nejlepších globálních lídrů společnosti Nu Skin. Po dosažení titulu Team Elite bude váš úspěch oslavován na všech událostech společnosti Nu Skin. Získáte svůj odznakový titul Team Elite, speciální certifikát a ocenění Team Elite. Váš úspěch bude oslavován v průběhu slavnostního udílení cen Team Elite Awards Night and Gala na Celosvětovém kongresu a vaše jméno se stane součástí vytoužené „Zdi slávy” v centrále společnosti Nu Skin v Provo, Utah, USA. Po dosažení Vašeho pátého roku jako Team Elite budete moci odhalit vaši „Hvězdu“ na „Chodníku slávy” v hlavním sídle společnosti Nu Skin. Uznání vaší práce bude zveřejněno a oznámeno prostřednictvím webových stránek společnosti.

 

Za každý rok, ve kterém získáte titul Team Elite, si budete, spolu s dalšími Team Elite Exekutivy z celého světa, moci užít výlet Team Elite plně hrazený společností, do různých destinací po celém světě spolu se zakladateli společnosti Nu Skin a s jejími nejlepšími manažery.

 

Detaily ohledně termínů výletu Team Elite a termínů pro splnění kvalifikace najdete v sekci „Události“ na našich webových stránkách. Team Elite Exekutivové hrají důležitou roli v rozšiřování trhu společnosti Nu Skin a v jejím úspěchu. Místní a regionální vedení společnosti a váš prodejní manažer vám budou nadále poskytovat podporu při celosvětovém rozšiřování vašeho podnikání. Budete také moci využívat personalizovaný online nástroj - GPS navigátor, který vám kdykoli a kdekoli poskytne snadný a pohodlný přehled o vašem podnikání.

 

Budete se moci zúčastnit Skupinového bonusu pro region EMEA, ve kterém můžete získat  podíl z prodejů regionu EMEA podléhajícím provizím.  Kvalifikovat se na Majetkový zvyšovatel, ve kterém můžete získáte EEB (5 %) plus DBLG1 (10 %), když dosáhnete 3 000 GSV nebo Bonus za odloučeného Exekutiva na vaší G1 - G6.*

Přidat se k Nu Skin Staňte se distributorem