Výlet úspěchu

success-trip-banner-2

V Nu Skin oslavujeme úspěchy svých Distributorů mnoha způsoby. Jedním z nejspeciálnějších způsobů, jak jejich úspěch uznat, je  Výlet úspěchu regionu EMEA.

 

Naši distributoři pracují velmi usilovně, aby propagovali naše produkty a příležitost, a tak se o ně snažíme pečovat a odměňovat je tím nejlepším možným způsobem. Každý rok přivádí Výlet úspěchu regionu EMEA naše kvalifikanty do nejrůznějších koutů světa. Jezdíme na místa, která jsou vzrušující, exotická a plná života!

 

Podívejte se na naše minulé i budoucí výlety. Fotografie a videa vás přimějí snít a vy tak budete chtít utéct do všech těchto překrásných míst spolu s námi.

 

 

Chtěli byste se k nám na příštím výletu přidat? Kontaktujte nás, pokud chcete vědět jak.

 

 

2017 - Kapské Město, Jihoafrická republika: Zažijte místo plné krásy, různorodosti a života

cape-town-success-trip-2017

 

Kapské Město, nejstarší město v jižní Africe je známé jako jedno z nejmalebnějších míst, plné krásných pláží, exotické krajiny a bohaté historie. V roce 2017 tam vezmeme naše Distributory, aby to všechno mohli zažít. V Kapském Městě navštívíme spoustu úchvatných míst, jako Stolovou horu, vinice, mys Cape Point a mnohé další. Nemůžeme se dočkat, až tento nevšední a jedinečný zážitek prožijeme spolu s našimi Distributory. Doufáme, že budete jedním z nich!

2016 – Miami, USA: Cesta za teplem

MIAMI_v5-01

 

 

V roce 2016 jsme jeli do Miami; do jedné z nejžádanějších turistických destinací světa! Přivítali nás bílé písčité pláže, průzračně čistá voda a hřejivé sluneční paprsky. Naše kvalifikující se Distributory jsme přivítali v letovisku Loews Hotels; v úžasném hotelu situovaném v samém srdci historické čtvrti Art Deco v módní čtvrti South Beach. Zcela určitě to byl další nezapomenutelný výlet.

 

2015 - Marrákeš, Maroko: místo, kde se kontrastující barvy mísí s nádhernou kulturou

 

 

„Nezapomenutelné, fantastické, životní zážitek...” To jsou jen některá ze slov, kterými Distributoři popisovali Výlet úspěchu regionu EMEA 2015, který se uskutečnil v Marrákeši. Distributoři byli ubytovaní v luxusním 5 hvězdičkovém hotelu Royal Pam Marrakech Hotel, který je situovaný na úpatí pohoří Atlas, obklopeného krásou a klidem. Užili si spoustu zábavy, jako jízdu na čtyřkolce, mohli se projet na velbloudech, navštívit slavnou marrákešskou Medinu a mnoho dalšího. Po celou dobu výletu se podávala prvotřídní světová kuchyně. Všichni, kdo se výletu zúčastnili, měli příležitost oslavit svůj úspěch a nechat se hýčkat. Přesvědčte se sami díky fotografiím, které najdete na panelu s nástroji vpravo.

2014 - Algarve, Portugalsko: Utajený drahokam Evropy

 

 

V červnu 2014 jsme naše Distributory vzali na neuvěřitelné, sluncem zalité pobřeží Algarve do Portugalska. Tento výlet byl historicky prvním Výletem úspěchu regionu EMEA a byl naprosto báječný. Distributoři mohli relaxovat na písečných plážích, poobědvat během soukromé výletní plavby, smát se, vzdělávat a bavit se spolu s ostatními. Na hlavní vrcholy celého výletu se podívejte níže. Až je uvidíte, určitě se k nám budete chtít přidat i na náš další výlet!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na menší ukázku toho, jak to vypadalo v krásném hotelu Loews Hotel, ve kterém jsme v Miami bydleli!

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOJMY ÚČASTNÍKŮ

DOJMY ÚČASTNÍKŮ
DOJMY ÚČASTNÍKŮ

Účastník Výletu úspěchu

(Maroko 2015)

Jedinečná zkušenost plná výjimečnosti: luxus v každém detailu, entuziasmus jako společný jmenovatel, nezapomenutelné zážitky, nadšení lidé, posílení vazeb v rámci týmu, radost ze sdílení zážitků, které jinde neprožijete, symfonie barev, emocí a splněných snů. Jsem vděčný Nu Skin a všem účastníkům za to, že mě udělali tak šťastným. 

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thomas a Stefi Koglerovi – Rakousko

(Portugalsko 2014)

Výlet úspěchu byl nezapomenutelným dobrodružstvím!

Nebylo to jen díky tomu, že šlo o 5 hvězdičkový výlet nebo o tom, že jsme zažili spoustu zábavy, ale také proto, že můžete navázat opravdová přátelství. Tento výlet nabízí všechno - od zábavy a dobrodružství až po kulinářské zážitky. Dáme věci do pohybu, abychom si to spolu zase užili. Možnost oslavit náš úspěch společně, je z celého výletu pravděpodobně to nejlepší.

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.
Divider