Výlet úspěchu

Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
success-trip-banner-2

V Nu Skin oslavujeme úspěchy svých distributorů mnoha způsoby. Jedním ze speciálních způsobů, jak jejich úspěch uznat, je  Výlet úspěchu regionu EMEA.

 

Naši distributoři pracují velmi usilovně, aby propagovali naše produkty a příležitost, a tak se o ně snažíme pečovat a odměňovat je tím nejlepším možným způsobem. Každý rok přivádí Výlet úspěchu regionu EMEA naše kvalifikanty do nejrůznějších koutů světa. Jezdíme na místa, která jsou vzrušující, exotická a plná života!

 

Podívejte se na naše minulé i budoucí výlety. Fotografie a videa vás přimějí snít a vy tak budete chtít navštívit všechna tato překrásná místa spolu s námi.

 

 

Chtěli byste se k nám na příštím výletu přidat? Kontaktujte nás, pokud chcete vědět jak.

 

 

DUBEN 2018 – UTAH, USA: DOMOV SPOLEČNOSTI NU SKIN

utah_logo_success_trip

 

V dubnu 2018 zamíříme do překrásného Utahu. Tento americký stát je plný dechberoucí krásy kamkoli se podíváte a oplývá fascinující přírodou. Bonusem navíc je fakt, že v Utahu vznikla společnost Nu Skin.  Bydlet budeme v jednom z nejlepších lyžařských středisek v zemi. Kdo se k nám připojí?

 

ZÁŘÍ – PUGLIE, ITÁLIE: SKRYTÝ KLENOT V JIŽNÍ ITÁLII

puglia

Puglia, známá také jako Apulia se nachází v jižní části Itálie. Tato část Itálie má nejdelší pobřeží a je stále ještě nedotčena velkým turistickým ruchem. Z tohoto úžasného místa s jeho krásnými malebnými městečky v odstínech bílé a zlaté, z unikátní architektury a dechberoucích pláží jsme nadšeni. Kvalifikujte se na Výlet úspěchu regionu EMEA v září 2017, abyste na vlastní oči poznali, co vám může tento skrytý klenot nabídnout!

2017 - Kapské Město, Jihoafrická republika: Zažijte místo plné krásy, různorodosti a života

cape-town-success-trip-2017

Kapské Město, nejstarší město v jižní Africe je známé jako jedno z nejmalebnějších míst, plné krásných pláží, exotické krajiny a bohaté historie. V březnu 2017 jsme tam vzali naše distributory, aby to všechno spatřili na vlastní oči. V Kapském Městě jsme navštívili spoustu úchvatných míst, jako Stolovou horu, vinice, mys Cape Point a mnohé další. S našimi distributory jsme zažili další nevšední a jedinečné zážitky. 

2016 – Miami, USA: Vyrazte do tepla

MIAMI_v5-01

 

 

V roce 2016 jsme letěli do Miami; jedné z nejžádanějších turistických destinací světa! Přivítali nás bílé písčité pláže, průzračně čistá voda a hřejivé sluneční paprsky. Naše distributory jsme přivítali v Loews Hotels & Resorts; v úžasném hotelu situovaném v samém srdci historické čtvrti Art Deco v módní čtvrti South Beach. Zcela určitě to byl další nezapomenutelný výlet.

 

2015 - Marrákeš, Maroko: místo, kde se kontrastující barvy mísí s nádhernou kulturou

 

 

„Nezapomenutelné, fantastické, zážitek na celý život...” To jsou jen některá ze slov, kterými distributoři popsali Výlet úspěchu regionu EMEA 2015, který se uskutečnil v Marrákeši. Distributoři byli ubytováni v luxusním 5 hvězdičkovém hotelu Royal Palm Marrakech Hotel, který je situovaný na úpatí pohoří Atlas, obklopeného krásou a klidem. Užili si spoustu zábavy, jako jízdu na čtyřkolce, mohli se projet na velbloudech, navštívit slavnou marrákešskou Medinu a mnoho dalšího. Po celou dobu výletu se podávala prvotřídní světová kuchyně. Všichni, kdo se výletu zúčastnili, měli příležitost oslavit svůj úspěch a nechat se hýčkat. Přesvědčte se sami díky fotografiím, které najdete na panelu s nástroji vpravo.

2014 - Algarve, Portugalsko: skrytý klenot Evropy

 

 

V červnu 2014 jsme naše distributory vzali na neuvěřitelné, sluncem zalité pobřeží Algarve v Portugalsku. Tento výlet byl úplně prvním Výletem úspěchu regionu EMEA a byl naprosto báječný. Distributoři mohli relaxovat na písečných plážích, poobědvat během soukromé výletní plavby, smát se, vzdělávat a bavit se spolu s ostatními. Na hlavní vrcholy celého výletu se podívejte výše. Určitě se pak k nám budete chtít přidat i na náš další výlet!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na nejzajímavější fotografie

z výletu do Miami

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TESTIMONIALY

TESTIMONIALY
TESTIMONIALY

Účastník Výletu úspěchu

(Maroko 2015)

Jedinečná zkušenost plná výjimečných zážitků: luxus v každém detailu, entuziasmus, nezapomenutelné zážitky, nadšení lidé, posílení vazeb v rámci týmu, radost ze sdílení zážitků, které jinde nezažijete, symfonie barev, emocí a splněných snů. Jsem vděčný Nu Skin a všem účastníkům za to, že mě udělali tak šťastným. 

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thomas a Stefi Koglerovi – Rakousko

(Portugalsko 2014)

Výlet úspěchu byl nezapomenutelným dobrodružstvím!

A to nejen proto, že to byl 5 hvězdičkový výlet nebo proto, že jsme zažili spoustu zábavy, ale také proto, že jsme mohli navázat opravdová přátelství. Tento výlet nabízí vše - od zábavy a dobrodružství až po kulinářské zážitky. Pojďme si to spolu znovu užít. Možnost oslavit náš úspěch společně je z celého výletu pravděpodobně to nejlepší.

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.
Přidat se k Nu Skin Staňte se distributorem