Tamryn Fox

Tamryn Fox

scs_tamryn_IW

Můj manžel a já jsme se rozhodli, že opustím firemní prostředí, zůstanu doma a budu se naplno věnovat svým dětem, což jsem vykonávala dva roky. Milovala jsem každou minutu strávenou doma se svými dvěma dcerami, avšak něco mi scházelo. Jako ctižádostivý a nezávislý člověk jsem se začala cítit frustrovaně a nejistě, protože jsem ztratila svou finanční nezávislost a cítila jsem vinu za to, že se nepodílím na budoucnosti své rodiny.

 

Za této situace jsem měla na výběr pouze ze dvou možností: Buď jsem se mohla opět stát součástí firemního prostředí a mít velmi omezený čas pro svou rodinu, nebo využít příležitosti s Nu Skin, jak mi bylo předvedeno, a začít pracovat z domova, což bylo něco, po čem jsem vždy toužila. Můj manžel byl skeptický, přesto mne podpořil a naštěstí jsme nakonec zvolili druhou možnost.

 

Své podnikání s Nu Skin jsem začala v květnu 2012, v srpnu jsem se stala Exekutivem a o 10 měsíců později jsem dosáhla titulu Ruby. Uplynulých 18 měsíců s Nu Skin pro mne bylo největší výzvou, naprosto mě to naplnilo a taky to byla velmi příjemná zkušenost v rámci mé pracovní kariéry. Je to způsob pracovního stylu, který mi dává kontrolu nad svým časem, finančními odměnami a nakonec nad budoucností mou i mé rodiny.

 

Jedním z klíčových základů k mému úspěchu byla podpora mé horní linie. Hanno Korf byl úžasný, naučil mne vše, co znám, a poskytl mi nástroje, kterými jsem mohla proměnit svou vášeň ve výsledky a vybudovat si úspěšné podnikání. Jedním z mých hlavních cílů do budoucna je býti stejným mentorem, jakým byl Hanno pro mne.

 

Věřím, že recept na úspěch zahrnuje zaměření se na to, co je třeba udělat, mít velkou vášeň pro to, co děláte, a rovněž i schopnost být konzistentní.

 

"Zvol si práci, kterou miluješ, a již nebudeš nikdy v životě muset pracovat." Konfucius

 

Děkujeme Ti, Nu Skin...

 

Divider