Sidsel & Mari

Sidsel Humberset & Mari Harberg

sidsel_mary

Nejdříve jsem se k Nu Skin dostala ve spojitosti s BioFotonickým skenerem společnosti Pharmanex® a LifePak, a po dlouhou dobu jsem byla loajální zákaznicí. V té době jsem ještě nerozuměla obchodní příležitosti, ale Kjersti a Nicolai se mnou zůstali v kontaktu a poskytli mi skvělou vazbu. Viděli ve mně potenciál, který mi zůstal skrytý. Tehdy jsem vedla velké fitness centrum v Bergenu a byla členkou několika představenstev, rovněž jsem učila a poskytovala poradenství podnikatelům. Některé dny byly opravdu velmi nabité a já jsem občas přemýšlela nad tím, zda to tak bude navždy. Po několika letech, kdy jsem byla zákaznicí Nu Skin, jsem se zúčastnila jedné z obchodních prezentací pořádaných Nicolaiem a rozhodla se využít obchodní příležitosti.

 

Má horní linie a mentoři - Kjersti a Nicolai - mi poskytli úžasnou podporu od samého začátku a pokračují v tom dodnes. Jejich radou bylo být ochoten se učit, stanovit si cíle a nikdy se nevzdávat!

 

Jedním z mých cílů bylo vybudovat něco, co by mé děti mohly zdědit. Proto mi přišlo přirozené představit své dceři Mari obchod, jakmile dosáhla 18 let. Jaká matka, taková dcera - trvalo nějakou dobu, než si uvědomila, čím je tato příležitost jedinečná.  

 

Mari začala studovat jako ošetřovatelka, avšak zhruba v polovině začala pochybovat o svém vzdělání a finanční situaci, ve které by se ocitla po jeho ukončení. Uvědomila si, že by nikdy nemohla žít život, který chtěla nebo uskutečnit své sny a cíle z příjmu ošetřovatelky. Bylo to někdy v té doby, kdy skutečně pochopila, co by jí příležitost s Nu Skin mohla nabídnout. Uvědomila si, že s Nu Skin jako obchodním partnerem, by mohla dosáhnout svých snů a cílů. Proto se rozhodla vydat se na novou cestu a využít nabízené příležitosti společnosti Nu Skin.

 

Náš obchod od té doby vzrostl a skutečně se vzájemně podporujeme a doplňujeme. Jsme matka a dcera, pouto, které nemůže být nikdy přetrženo. Známe navzájem své dobré i špatné stránky a rovněž víme, že se našemu podnikání bude dařit čím dál tím víc. Spolupracujeme skvěle, takže to pro nás byla správná volba.

 

Zúčastnily jsme se výletu Ruby v březnu 2014, což byl jeden z našich důležitých cílů. Nikdy na ty dny nezapomeneme! Vše pro nás bylo přichystáno a postaráno o nás bylo tím nejlepším způsobem. Den strávený v centrále společnosti byl velmi speciální - setkání se Stevenem Lundem, zjištění, jak vědci pracují, a získání informací o tom, co vše iniciativa Nourish the Children dělá pro matky z Malawi trpící AIDS. Mít takovéhoto obchodního partnera v nás zanechává neochvějnou pýchu.

 

Takže absolvování výletu Ruby se stalo začátkem naší cesty k dosažení dalších cílů. Naše cíle a ambice rostou spolu s tím, jak se rozvíjíme. Je úžasné mít příležitost spolupracovat, obě generace, s jedinečnou společností a unikátní obchodní příležitostí. Umožňuje nám to možnost následovat naše sny a žít život, který jsme si obě přály, jak společně tak odděleně.  

 

Cíle jsou dosahovány tak, že pracujete společně s dalšími lidmi, a pro nás je velmi důležité mít možnost spolupracovat s pozitivními a milými lidmi. Naši nejdůležitější partneři jsou součástí našeho týmu. Spousta z nich sdílí naše cíle a sny, činit rozdíl v jejich vlastních životech stejně tak jako v životech ostatních. V tomto typu podnikání to není jen o setkávání se s novými lidmi, rovněž se dozvíte mnoho věcí sami o sobě. Každý den se učíme něco nového. Naše horní linie je nám vzorem, a protože tento byznys je o duplikování na více než jedné úrovni, máme také ambice stát se vzory pro naši dolní linii.

 

Jsme vděčné za skvělou podporu, kterou nám poskytuje Nu Skin, Jostein Bodal a kompetentní tým account manažerů.

 

Vážně se těšíme na cestu, která je před námi, a na budoucnost, kterou si představujeme s naším fantastickým obchodním partnerem! Děkujeme za jedinečnou obchodní příležitost, která nám umožňuje plnit si své sny.

 

Sidsel Humberset & Mari Harberg

 

Divider