Sasithorn Kumlap

Sasithorn Kumlap

Doufám, že Vás sdílením svého příběhu budu moci inspirovat k tomu, abyste využili výhodu skvělé obchodní příležitosti, jež Nu Skin nabízí. Mé jméno je Sasithorn Kumlap a vždy jsem byla ženou s mnoha sny a cíli. Pocházím sice z Thajska, ale momentálně žiji v Norsku. Narodila jsem se do rodiny plné laskavých a milujících lidí. Můj tatínek byl ředitelem základní školy a moje maminka byla ženou v domácnosti, která se starala o mě a mé dva bratry. Moje rodina vždycky pomáhala lidem, kteří toho měli méně než my; jídlo, oblečení, znalosti, které jsme sdíleli s ostatními z vesnice. Nikdy jsme za to nic nečekali. Skoro každý ve vesnici byl chudý a bez vzdělání. Já však na rozdíl od nich šanci studovat dostala.

 

Vystudovala jsem obor Účetnictví a ekonomii a pracovala deset let pro společnost Urban Transportation v provincii Udon Thani. Jednoho dne jsem však poznala muže, jenž je nyní mým manželem, a rozhodla se přestěhovat do Norska. Žiji tady už šestým rokem a mám tříletou dceru.


Pracovala jsem tady rok jako hospodyně, ale když jsem otěhotněla, dala jsem výpověď. Když byl mé dceři jeden rok a devět měsíců, nastoupila do školky a já si začala hledat práci. Ve své nové práci jsem začínala brzy ráno a končila pozdě odpoledne, což bylo těžko slučitelné s tím, abych se starala o malé dítě. A tak jsem se ohlížela po nové práci dál, avšak bez úspěchu. Možná proto, že jsem nehovořila příliš dobře anglicky.

 

Jednoho dne jsem však mělo to štěstí, že jsem potkala jednu svoji dávnou kamarádku, kterou jsem neviděla řadu let. Její tvář vypadala mnohem mlaději, než jakou si ji pamatuju. Doporučila mi, abych vyzkoušela produkty Nu Skin. A tak jsem i učinila. Produkty mi pomohly odstranit nečistoty z mé pleti, a tak jsem rozhodla vyzkoušet i Nu Skin Galvanic Spa System, který naprosto zbožňuji.


Své podnikání s Nu Skin jsem začala v říjnu 2013. Nejenže moje tvář vypadala lépe, ale i já jsem za krátký čas pocítila změnu, kdy jsem se z plachého člověka, jenž se bál poznávat nové lidi, proměnil v někoho mnohem sebevědomějšího. Začala jsem prodávat produkty Nu Skin lidem z mého okolí, avšak nikdy jsem si nepomyslela, že bych mi to mohlo přinést tak velký výdělek. Všechno je to o mladistvém vzhledu a zlepšování zdraví. Můj manžel a já jsme vyzkoušeli R², díky kterému jsme se znovu cítili plní života a energie.

 

Když jsem svém manželovi v Norsku a mé rodině v Thajsku prvně řekla o tom, že bych chtěla začít podnikat s Nu Skin, řekli mi, že je multilevel marketing příliš náročný. Mnoho z nich si myslelo, že to nezvládnu. Já ale šla ven, seznámila se s cizími lidmi a všem jim řekla této obchodní příležitosti. Mám velkou důvěru jak v Nu Skin, tak v její produkty, a pracuji celým svým srdcem. Každému doporučuji, aby pečoval o své zákazníky tím, že jim bude poskytovat své rady a podporu. Mnou dosažené výsledky ohromily nejen moji rodinu, ale i přátele, kteří mi teď pomáhají klienty navádět mým směrem.

 

Za svou usilovnou práci jsem byla Nu Skin odměněna výletem pro celou rodinu. Na náš Ruby výlet do USA jsme odjeli v srpnu 2014. Připadalo mi to jako sen. Za to jak, jsem se během celého procesu změnila, si však myslím, že jsem si to zasloužila. Na druhých jsem poznala, že jsem pro ně opravdovým přítelem, někdo, na koho se vždycky můžete s důvěrou obrátit. Obdržela jsem mnoha zpráv od své horní linie, ve kterých mi poděkovali a ocenili mé vynaložené úsilí a dosažené výsledky. Těším se lepšímu zdraví, jsem na tom lépe i finančně a mám fantastickou podporu své rodiny. Dává mi to neuvěřitelný pocit štěstí.


Vím, že klíčem k úspěchu je tvrdá a usilovná práce, a nebojím se. Pokud se to nepovede, bude to mít vliv i na moji horní a dolní linii. Mám však to štěstí, že mám úžasnou horní linii, která mé podporuje a je dobrý příkladem toho, kým bych se měla stát. Mám to štěstí, že mám horní linii, která je zapálená a oddaná. To mi dává hodně duševní síly, aby mohla jít ven a pomohla více lidem. Můj život se změnil k lepšímu a to mi dává pocit, že bych měla něco vrátit. Mým snem je být dobrým příkladem pro ostatní. Jsem sice jen obyčejná holka, ale mám víru. Musíte mít dobré úmysly a jednat důmyslně a nekompromisně, avšak s láskou a důvěrou. Díky tomu, že se budete učit od druhých a budete si z nich brát příklad, se mohou vaše sny stát skutečností.

 

Můj nejvyšší cíl je ten, že společně s mojí rodinou založíme vzdělávací fond na podporu těch, kteří takové štěstí jako já neměli a umožnit jim lepší život. Na tento projekt se budu snažit přispívat ze svých výdělků z Nu Skin. A konečně, chtěla bych Nu Skin poděkovat za to, že mi dala šanci splnit si svůj sen. Dost jsem se toho naučila. Co je však důležitější, uvědomila jsem si svůj potenciál. Nejsem ale žádný hrdina. Dělám jen to, co umím. I vy můžete.

 

Dva měsíce po svém začátku jsem se stala Exekutivem, po čtyřech měsících jsem dosáhla na titul Ruby, po pěti na Emerald a po pouhém půlroce jsem se stala Diamond Exekutivem. Stanovila jsem si cíle a pracovala na tom, abych dosáhla úspěchu. Jeden jediný rok mi stačil na to, abych rozjela své podnikání. Stále mi však na mé cestě za úspěchem zbývá ještě učinit mnoho kroků, ale už nekráčím sama, mám svoji horní i dolní linii, svého manžela a svoji dcerou, kteří kráčí spolu se mnou. Jsou mojí oporou na každém kroku této cesty!


Nikdy se nepřestanu dál rozvíjet a budu se snažit vybudovat mnohem silnější tým. Děkuji ti, Nu Skin.

Divider