Per Nyqvist

Per Nyqvist

Per

Doufám, že když se podělím o svůj příběh, budu Vás moci inspirovat k tomu, abyste využili výhodu skvělé obchodní příležitosti, jež Nu Skin nabízí.

 

Už když jsem byl malým chlapcem, snil jsem o tom být naprosto svobodný a žít si život podle svého. Netuším, jak k tomu došlo, ale každý den jsem si během svého denního snění představoval, jak vytvořit perfektní obchod pro dosažení svých cílů. Vždy jsem toužil a byl odhodlán dokázat sám sobě i celému světu, že mohu dosáhnout něčeho úžasného. Pocit omezenosti mne vždy dusil, především jednalo-li se o peníze a svobodu.

 

Již od 11 let jsem si psal deník a vždy jsem si tam poznamenával, že chci dosáhnout něčeho úžasného.

 

To, co mě formovalo, především psychicky, byla má plavecká kariéra. A rovněž být součástí speciální švédských sil, kde jsem se naučil, že každý z nás může dosáhnout víc, než bychom si kdy mohli představit, pokud se rozhodneme, že to chceme a celým srdcem se zavážeme toho dosáhnout.

 

Když jsem se poprvé dozvěděl o Nu Skin, okamžitě jsem věděl, že to je příležitost, o které jsem vždy snil. Viděl jsem flexibilní obchodní příležitost, kterou jsem mohl sám kontrolovat být zodpovědný za svůj vlastní úspěch. O aspekty tradičního druhu podnikání, jako jsou produkty a distribuce, bylo již postaráno, což znamenalo, že dosažení úspěchu záleží jen a jen na mně.

 

Zeptal jsem se sám sebe, jako to pravděpodobně děláte Vy nyní, když čtete tento příběh a zjišťujete si informace ohledně příležitosti s Nu Skin. "Stojí to za to? Dokážu to?" Rozhodl jsem se začít, ale pokračoval ve svém pátrání.

 

Když jsem se zúčastnil své první události kick-off, viděl jsem, jakým životem žijí top lídři, a uvědomil jsem si, že mají vše, že žijí životem, po kterém jsem toužil již od svých 11 let. Takže to stálo za to! Rovněž jsem si uvědomil, že to byly různé typy lidí, které sem přivedli různé životní cesty, a pokud toho mohli dosáhnout oni, můžeme toho dosáhnout všichni!

 

Má touha po lepším životě se stala silnější, než veškerá dosavadní nejistota a strach, jež jsem pociťoval, tehdy, v říjnu 2011, jsem se rozhodl, že tohle bude má kariéra a práce mého života. Doba od LOI (dopis o záměru) k Team Elite pro mne představuje výhradně vzdělávání. Po dobu provozování svého podnikání v délce pouhých 31 měsíců, jsem nyní Diamond Exekutivem obchoduji mezinárodně a denně pracuji s těmi nejlepšími z nejlepších.

 

Každý den je naplněn novými úspěchy na všech úrovních. Disponuji pasivním příjmem a ten malý chlapec ve mně je nadšený a vděčný Nu Skin za jí nabízenou příležitost, a že jsem se rozhodl jít si za svými sny.

 

Mým novým osobním tipem pro Vás je: Nevzdávejte to a věřte, a jakmile to bude možné, zúčastněte se konference!

 

Přesvědčte se o své pravé hodnotě. Sepište si veškeré své sny, které se Vám honí hlavou, to, po čem v životě toužíte. Každý den sněte ve velkém a ujasněte si, že existuje pouze jedna cesta kupředu a tou je Váš úspěch!

Divider