Olga a Andrey Trofimovy

Olga a Andrey Trofimovy

olga_andrey

Před připojením se k Nu Skin jsme s Olgou byli docela úspěšní ve svém vlastním podnikání. Já jsem pracoval 17 a Olga 11 let v jedné z nejlepších realitních kanceláří v Rusku. Pouze prostřednictvím tvrdé práce a výdrže jsme dosáhli vysoké úrovně prosperity. Jen málo lidí v tomto podnikání může dosáhnout toho samého.

 

"Pracovat společně jako tým vytváří synergický efekt!" - To je motto naší rodiny. Sníme, stanovujeme si ambiciózní cíle, následujeme plán úspěchu, posouváme se z jednoho cíle na druhý. Jako suchá houba jsme nasákli nové a zajímavé věci! Po 7 letech práce, 4 nejlepší agenti (zahrnujíce Olgu) získali statut Milionáře (nejvyšší titul, jehož jde v realitní kanceláři dosáhnout). Já jsem pracoval jako lídr top týmu po dobu 8 let. Ve standardním podnikání však existuje pro příjem daný limit. Je nemožné pracovat 25 hodin za den a já jsem jako pracovník zaznamenal něco jako osobní krizi, jako specialista a jako živitel rodiny.

 

Olga i já jsme hledali něco, co jsem nemohl naplnit. Olga chtěla učinit svůj život zajímavějším a barvitějším. S těmito myšlenkami jsme se rozhodli zúčastnit se Nu Skin Expo dne 16. září 2013. Na své cestě domů z této události jsme přemýšleli o tom, co jsme právě viděli a zažili, a že je to to, o čem jsme celou tu dobu snili!

 

Ano, právě jsme na své cestě vzhůru.

Po měsíci a půl jsme se stali Exekutivy, po 2 měsících - Gold Exekutivy, vytvořili jsme zákaznickou základnu sestávající z 50 lidí, skupinu lidí se stejným smýšlením, kteří byli na různých úrovních a v kvalifikačním procesu.

 

S ohledem na svou krátce trvající práci s Nu Skin cítíme touhu podělit o svůj příběh a důležité priority při budování svého podnikání.

 

1.       Opusťte svou komfortní zónu;

2.       Mějte sen, stanovte si cíle a naplánujte si své podnikání;

3.       Učit se, učit se, učit se!

4.       Naslouchejte každému a buďte pozitivní;

5.       Duplikujte a komunikujte pouze s těmi, kdo chtějí naslouchat a učit se.

 

Proč Nu Skin?

  Protože nám umožňuje mít dodatečný, stabilní a neomezený příjem. Být součástí týmu úspěšných lídrů - Elena a Sergey Shulikovy, kteří stvořili pravou a pokročilou obchodní organizaci. Rovněž jsme velmi vděčni za Světlanu Mosalovou, naši horní linii.

 

Vždy jsme si chtěli vytvořit stálý příjem, přidat nové vítězství k těm původním a stát se Team Elite Exekutivy, pracovat u jedné z nejrychleji se rozvíjejících, nejzodpovědnějších mezinárodních společností a být sami sobě prospěšní a zodpovědní.

 

 

Olga a Andrey Trofimovy

 

Gold Exekutivové

Divider