Csányi Judit

Csányi Judit

judit

Můj příběh úspěchu je zcela jednoduchý a mohl by se přihodit každému, kdo si vyhradí čas na to, aby porozuměl Příležitosti společnosti Nu Skin a rovněž těm, kteří znají své životní cíle a jsou schopni na nich pracovat.

 

Své dětství jsem strávila v Japonsku, což byla kulturně bohatá zkušenost. Žít v multikulturním prostředí mi pomohlo vybudovat si solidní základ pro svůj život. Vrátila jsem se do Maďarska dokončit vysokou školu v oboru zahraničního trhu a započala jsem svou kariéru ve finanční sféře jako bankéřka. V té době to bylo ještě nové odvětví. Po 10 letech tvrdé práce a obětování se, jsem dosáhla vedoucích pozic v mnoha společnostech. Chyběla mi však kreativita, a tak jsem se rozhodla svou oblast zaměnit za marketing a založit si svou vlastní agenturu.

 

Milovala jsem tu svobodu a výzvu vyplývající z vlastnictví vlastního byznysu. Avšak má agentura začala mít problémy s cash-flow, protože příjem byl nestálý a náklady byly velmi vysoké. Přesto že jsem se stala odborníkem v oblasti udělování licencí a merchandasingu v tomto regionu, hodně cestovala, cítila se úspěšná a šťastná, neustále mě znepokojoval fakt, že nemám vůbec čas na svůj soukromý život, a také že nemám stabilní příjem.

 

Na Nu Skin jsem narazila v říjnu 2008 prostřednictví své přítelkyně z dětství. Po svém prvním setkání na téma Obchodní příležitost jsem cítila, že Nu Skin je pro mne to pravé - nová vzrušující příležitost. Trvalo mi jeden rok stát se Ruby Exekutivem. Byla to vzrušující doba, kdy jsem zcela jasně porozuměla vizi společnosti Nu Skin.

 

Vzala jsem svou matku na Ruby výlet, který se mi stal zkušeností, jež změnila můj život. O šest měsíců později jsem se stala Emeraldem a byla jsem z toho velmi šťastná, avšak poté mi trvalo dlouhou dobu, než jsem dosáhla další úrovně. Nemohla jsem titulu Diamond dosáhnout dříve, protože jsem si potřebovala zlepšit své vůdcovské schopnosti a osobní sílu.

 

V uplynulých pěti letech jsem se zúčastnila všech konferencí pořádaných v Evropě i Spojených státech. Pokračovala jsem v tvrdé práci, což je předpokladem každého úspěchu. Když Nu Skin představila koncepci časově limitované nabídky (LTO), pocítila jsem, že tohle je ten správný čas začít cestovat a nalézt nové silné lídry pro mou kvalifikaci na titul Diamond. Celý rok 2013 pro mne byl ve znamení integrity, změny, vystoupení ze své komfortní zóny, cestování a setkávání se s novými lidmi. Změnila jsem svou denní rutinu, způsob stravování, a začala jsem sportovat. Znovu jsem se začala učit jazyky a trávila více času s těmi správnými lidmi. Stejně tak to vše vneslo změny do mé organizace a já miluji sílu zdvojování.

 

Dokončila jsem svou kvalifikaci na Diamond Exekutiva v říjnu 2013 spolu s TR90 LTO. Také jsem ve stejném měsíci dopomohla dvěma z mých Exekutivů v přední linii dosáhnout titulu Ruby. Vyhrála jsem svůj boj sama se sebou, což mě činí silnější a také mohu pomoci ostatním překonat jejich vlastní problémy.

 

Jsem za tuto příležitost velmi vděčná, za partnerství s přední světovou společností s takovými vzory všude okolo sebe, jak ze strany společnosti, tak ze strany distributorů. Dříve jsem pracovala ve službách zákazníkům, takže vím, co znamená dostat kvalitní služby. S Nu Skin se cítím, že jsem na té správné cestě.

 

Cením si své horní linie, která mi poskytla šanci poznat Nu Skin. A rovněž šanci dospět k tomuto speciálnímu odznakovému titulu. Po všechna ta léta miluji pracovat se všemi kolem sebe.

 

Mým cílem pro rok 2014 je býti silným Blue Diamond Exekutivem a násobit počty Ruby Exekutivů ve své organizaci. Je před námi velký růst a zářivá budoucnost!

 

S Nu Skin si plním své sny. Můj finanční příjem je bezpečnější než kdy předtím, jsem obklopena kvalitními vztahy a žiji "mezinárodním" životem. Děkuji ti, Nu Skin!

Divider