Dan & Liana Barnos

Dan & Liana Barnos

Dan_Liana

Se společností Nu Skin jsem se poprvé seznámila v prosinci roku 2008. Bylo to v době, kdy jsem si uvědomila, že se mnoho aspektů mé budoucnosti neshoduje s mými přáními, sny a mojí identitou.

Jsem lékařka a tento životní závazek nosím ve svém srdci. Pracovala jsem na dvou různých místech. Jednak jsem se živila jako lékařka, která právě vstoupila do fáze odborného školení a dále jsem spolupracovala s farmaceutickou nadnárodní společnosti, takže jsem se svými dětmi a rodinou trávila stále méně času.

Zúčastnila jsem se setkání, během kterého se mi zalíbil přístup Otto Balogha. I když mě přesvědčil, začala jsem hledat odpovědi na mnoho otázek, které jsem měla, a zatímco jsem je nacházela, byla jsem o celé věci čím dál více přesvědčená a v lednu roku 2009 jsem se stala členem společnosti Nu Skin. Dan byl vzhledem ke svému vzdělání v oblasti práva stále skeptický, ale velice mě podporoval a důvěřoval mi, že je tato obchodní příležitost něco jedinečného.

Celá záležitost se začala postupně dávat do pohybu, vzrušení rostlo a stejně tak výsledky: titul Exekutiv, Gold a Ruby během 5 měsíců. Dan se začal čím dál více zapojovat, a to pro nás bylo přínosné, protože se podnikání věnoval naplno.

Věřím, že jsme tuto příležitost přitahovali nebo ještě lépe řečeno jsme si ji v našem životě vysnili, a to i když jsme na začátku měli na tuto věc každý jiný názor. Cítili jsme, že se na cestě k úspěchu cítíme jako "doma", že je to životní příležitost, jistý plán, který přináší svobodu, nezávislost, vývoj a prosperitu, splnění našich snů a snů našich dětí, Alexie a Marca.

Stal se z toho náš životní styl, poslání sdílet ho s ostatními lidmi; tato úžasně jedinečná kultura a příležitost společnosti Nu Skin.

Podnikání se věnujeme naplno. Dosáhli jsme svého snu - získali jsme titul Diamond, a mnoho dalších velkých cílů a snů bude následovat. Věříme, že když máte velký sen, učiníte rozhodnutí a začnete jednat, začnete pomalu měnit svět, abyste se stali silou pro změnu, a nic pro vás nebude nemožné.

Věříme v lidi, v jejich krásu a potenciál. Se společností Nu Skin můžete dosáhnout všech svých snů, pokud se rozhodnete, že chcete ze života získat více!

Každý den jsme vděční, že Nu Skin existuje v našem životě a v životě našich dětí.

Děkujeme zakladatelům společnosti, kanceláři v Budapešti, vzdělávacímu systému OTG/S7S a v neposlední řadě naší horní linii.

 

Liana a Dan Barnoş

Divider