Asthik Arutyunyan

Asthik Arutyunyan

Hazel Calvert

Během univerzity a po jejím absolvování jsem pracovala jako zaměstnankyně ve stavební firmě. Za 5 let práce u firmy můj příjem třikrát vzrostl, zatímco její majitel se stal milionářem. Uvědomila jsem si, že když pracujete sami na sebe, můžete vydělat spoustu peněz.

 

Krátce poté jsem se rozhodla začít podnikat: velkoobchod se stavebními materiály. V té době jsem měla hodně práce a prakticky žádný volný čas; své práci jsem byl plně oddána. Všechno šlo dobře, ale krize v roce 2008 mé podnikání opravdu těžce zasáhla. Kladla jsem si jen jednu otázku: jakým směrem se vydat dál, abych získala stabilitu, růst a více volného času pro sebe a svou rodinu?

 

Rok předtím, než jsem se seznámila s Nu Skin, se moje matka stala aktivní zákaznicí této společnosti a užívala si všech jejích anti-agingových technologií. Když jsem uviděla všechny ty úžasné změny, začala jsem používat ageLOC Nu Skin Galvanic Spa System a všechny další pokročilé technologie, které Nu Skin nabízí.

 

O rok později mi žena, která mé matce představila produkty Nu Skin, navrhla, abych se na společnost Nu Skin podívala jako na podnikatelskou příležitost v rychle rostoucím odvětví zabývajícím se mládím a zdravím. Byla jsem pozvána na schůzku s jedním velmi úspěšným podnikatelem, který s Nu Skin pracoval mnoho let a který několik let budoval své podnikání, které mu stále přináší zisky, a poté jsem se dozvěděla o pasivním příjmu. Skutečné podnikání je podnikání, které bude v budoucnu pracovat pro vás.

 

Dala jsem si půl roku na to, abych s Nu Skin vybudovala podnikání. Po šesti měsících jsem ukončila svou první podnikatelskou činnost a zcela jsem se oddala společnosti Nu Skin. Se společností Nu Skin jsem již 7 let a jsem šťastná, že jsem se ve svém životě nebála udělat změny.

 

Co teď mám?

Rostoucí podnikání v nejrychleji se rozvíjejícím odvětví.

Skvělé přátele a obchodní partnery.

Zákazníky z celého Ruska i ze zahraničí, kteří používají technologii společnosti Nu Skin.

A tu nejdůležitější věc: mám teď více času na rodinu a na cestování.

Divider