Kathrin a Michael Glauninger

Kathrin a Michael Glauninger

kathi-and-michi-glauninger

Můj manžel a já jsme byli vždy velmi aktivní. Michael byl v mládí profesionálním fotbalistou a já jsem do svých 15 let spolu se svým bratrem tančila. Moje matka dokonce i dnes tvrdí, že jsem se měla stát herečkou, protože mám sebevědomí, které jsem získala díky tanci. A potom jsem potkala svého manžela, který také není zrovna stydlivý, kvůli tomu kolik gólů vstřelil a fotbalovým turnajům, které v minulosti pomáhal vyhrát. Dalo by se říct, že jsme se hledali, až jsme se našli.

 

Potkali jsme se v roce 2012, kdy jsme oba pracovali ve fitness. Vlastnila jsem malou posilovnu v mém rodném městě Voitsberg v Rakouskou a Michael pracoval jako osobní trenér v Grazu. Nejprve jsme byli jen kolegové, potom pár a dnes jsme hrdí rodiče dvou a půlletého syna Leona. Teď úspěšně provozujeme posilovnu společně.

 

Loni jsme začali ve spolupráci s partnerskou společností budovat online platformu pro fitness a koučink ve výživě. A v Rakousku jsme v této oblasti stále číslem 1. Vždy nás bavilo podporovat naše klienty v dosahování jejich cílů. A díky online programu jsme nyní schopni pomoci lidem v celém německy mluvícím regionu! V posledním roce a půl jsme měli možnost vidět, jak rychle se něco může rozrůstat v online světě sociálních sítí.

 

Poté co nám Thomas a Stefanie Kogler, naši Blue Diamond z horní linie, představili ageLOC Galvanic Body Spa a ostatní skvělé produkty společnosti Nu Skin (včetně doplňků stravy), začali jsme lidem v rámci naší online komunity, kterou jsme mezitím založili, doporučovat produkty LifePak+ a Marine Omega. Úspěch byl neuvěřitelný a tak jsme do programu zařadili další doplňky stravy. Vzhledem k tomu, že se tento online koučinkový program zaměřuje na ženy, poptávka po kosmetických přípravcích byla mnohem větší, než po doplňcích stravy. A tak jsme se rozhodli vytvořit také online platformu v oblasti kosmetiky - zrodil se picbe.

 

Pomocí „picbe - the Beauty Box” mají ženy a muži v německy mluvícím regionu možnost využívat online podporu našich profesionálně školených zaměstnanců a získat tak svůj osobní kosmetický balíček. Naše kosmetické konzultantky dostávají tříměsíční školení, jak od nás osobně, tak po internetu. Během tohoto školení se dozvídají o produktech Nu Skin a mohou si vyzkoušet jejich účinnost. Naší vizí je pomocí společnosti Nu Skin a jejích skvělých produktů co největší možný růst našeho podnikání v Rakouskou a v Německu, abychom se stali nejsilnějším Nu Skin týmem v této oblasti.

 

Všechny tyto nápady by nikdy nevznikly bez pomoci Thomase a Stefanie. Nikdy nás nenechali na holičkách a vždy v nás viděli velký potenciál. Na začátku jsme nechtěli věřit tomu, kolik možnosti bychom mohli mít v síťovém marketingu. Ani jsme nevěděli, jak to funguje. Nicméně Thomas a Stefanie nás vždy podporovali, dodávali nám odvahu a zvali nás na různé události. Velmi motivovaní jsme se cítili obzvláště poté, co jsme se zúčastnili velkých událostí a setkání a ihned jsme chtěli naše nápady dále rozvíjet.

 

A teď jsme dosáhli tohoto. Něco, o čem se nám nikdy ani nesnilo. Díky Nu Skin konečně můžeme žít život, který jsme si vždycky představovali. A za to všechno chceme poděkovat všem, kdo nás na naší cestě podporovali a kdo v nás věřili. Při našem prvním školení picbe v srpnu jsme vyškolili už 40 nových konzultantek. A teď od září jsme se stali Ruby Exekutivy.

 

Společně se těšíme na krásnou budoucnost.

Divider