Handan Lewis

Handan Lewis

Handan-Lewis

Měla jsem zkušenosti s péčí o pleť, proto jsem se setkala s Nu Skin. V té době jsem vlastnila velmi vytížený kosmetický salon. Měla jsem dlouhou pracovní dobu, což přirozeně znamenalo, že jsem měla málo času na svou rodinu a často jsem chyběla při událostech, které by žádná matka neměla vynechat, když její děti vyrůstají.

 

Poté co jsem se vážně zamyslela nad tím, co dělám, jsem si uvědomila, že bez ohledu na to kolik času investuji do svého salonu, nikdy nezískám takové peníze a takový životní styl, o který usiluji. Něco se muselo změnit nebo by tohle byl příběh mého života ale nebyl by tak dobrý, jak by mohl být.

 

V lednu 2015 jsem rozhodla zavázat se ke každodennímu budování podnikání s Nu Skin spolu s už tak velmi rušným životem, ale stálo to za to. Od chvíle kdy jsem se zavázala Nu Skin, mi trvalo jen 6 měsíců tvrdé práce na poloviční úvazek a zdvojnásobila jsem svůj příjem, který jsem vydělávala ve svém salonu na plný úvazek.

 

V červenci 2015 jsem svůj salon zavřela a mohla jsem se svobodně začít věnovat tomuto úžasnému podnikání na plný úvazek z domova a věnovat se tak i své rodině. Teď jsem doma vždy, když můj syn potřebuje obejmout po návratu ze školy, můžu mu pomoci s jeho domácími úkoly a nepřijdu o nic.

 

Největší odměnou pro lídra v tomto podnikání je to, že čím víc pomáháte ostatním dosáhnout úspěchu, tím úspěšnější budete vy sami. Získáte možnost ovlivňovat životy lidí magickým způsobem a pocit uspokojení, který jsem z toho získala, byl obrovský. Ráda pozoruji, jak náš tým dosahuje svých cílů, jak lidé dávají výpověď v práci, ve které museli pracovat od rána do večera a jak jejich měsíční provize zlepšují jejich životy. Těší mě pracovat s těmito motivovanými, energickými lidmi a miluji ten pocit, že tato početná skupina lidí roste téměř každým dnem. Já i Bryn máme cestovatelské plány do budoucna a jsem nadšení a vděční za vše, co má přijít. Společnost Nu Skin nám dala svobodu pracovat z jakéhokoli místa na světě, což nám umožňuje žít život podle vlastních představ.

Divider