Miriam Benz

Miriam Benz

miriam-benz

Bylo to v lednu 2015, kdy někdo zavolal na náš telefon z neznámého čísla. Pomyslela jsem si, že je to jeden z těchto nepříjemných reklamních telefonátů, které bych musela po mém náročném dni v práci odmítnout a s tím jsem zvedla sluchátko.

A tento telefonát nám změnil za posledních 6 měsíců život - k lepšímu.

 

Jsme rodina se třemi dětmi (15, 14 a 11 let) a jedním nevlastním synem, který se právě odstěhoval. Můj manžel pracuje na poště a já mám částečný úvazek v ordinaci dětského lékaře. Dále jsem již zapojena do podnikání v síťovém marketingu a také jsem předsedkyně dechové kapely místní mládeže. Hraji na trumpetu ve dvou dechových kapelách a vlastně jsem na budování obchodu neměla čas. Měla jsem nabitý, dobře strukturovaný program.
 

Když přišel můj sponzor do Švýcarska a představil nám ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II, byli jsme po zhlédnutí výsledků nadšení.
 

Na začátku jsem na budování obchodu nepomýšlela. Pouze jsem se o tom všem kolem mě zmínila a nabídla jsem přihlášky pro zájemce a tím byl položen základní kámen. V únoru jsem dosáhla titulu Exekutiv a podařilo se mi ho udržet i v březnu. Navíc mám jednoho Exekutiva v první linii a zároveň rozvíjím dalšího nového Exekutiva. Že to ale fungovalo! Nyní je každý naprosto nadšený, obzvláště já.  Nemám tušení, co všechno se za poslední 3 měsíce odehrálo. Nemůžu ani vysvětlit, jak mě moje vzrušení a aktivity v tomto podnikání dovedly tak daleko. Můj sponzor mi zavolal a dostala jsem odznaky jako projev uznání a velmi mě to překvapilo a potěšilo. Získala jsem Pharmanex biofotonický skener a v dnešních dnech pracuji především se skenerem a systémem ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II. Jednoduše pokračuji v nabízení mítinků, sdílím s ostatními své nadšení, a tak jsem v dubnu dosáhla titulu Lapis a v červnu Ruby. S mou kvalifikací Lapis jsem začala rozvíjet přání, sny a jeden cíl: Miami je na dosah.  

Díky Nu Skin se moje zorné pole enormně rozšířilo. Nu Skin nám dala naději na bezpečnou budoucnost a oživila sny, které byly skryté hluboko ve mně. Co kdybych ten telefon nezvedla? Nesmím o tom přemýšlet…

Vše nastane v ten pravý čas, musíte tomu jen věřit. Cizí lidé se stali našimi přáteli.
 

Ráda bych poděkovala nejlepšímu sponzorovi a nejlepší dolní a horní linii za jejich důvěru, pomoc, za to, že mi naslouchají a pomáhají slovy a činy.
 

Miriam Benz s rodinou

Divider