Catherine Bedejus

Catherine Bedejus

catherine-bedejus

Jmenuji se Catherine Bedejus, je mi 59 let a mám tři děti.

 

Jsem kosmetička a také jsem se vždy zajímala o výživu a vše, co souvisí se zdravím a duševní pohodou, ale především jsem se vždy skutečně zajímala o vědecký aspekt této práce.

 

Velmi rychle jsem si uvědomila, že potřebuji být nezávislá, že potřebuji mít svobodu, abych mohla řídit své vlastní kroky a svůj život.

 

Po 23 letech práce pro kosmetickou a výživovou laboratoř, jsem cítila, že potřebuji změnu. Chtěla jsem se posunout a najít inovativní produkty a myšlenky a v tomto smyslu společnost Nu Skin splnila veškerá má očekávání. Ve  vědě ageLOC jsem objevila takovou interpretaci vědy, jakou jsem hledala, stejně jako jsem v této společnosti našla neustálý vědecký pokrok, ekonomický růst a pohostinnost.

 

Tímto setkáním do sebe všechno zapadlo. Potřebovala jsem vidět důkazy na vlastní oči a ty jsem taky dostala, když jsem viděla, jakých výsledků v péči o pokožku dosáhla moje blízká přítelkyně Mireille Neviere. V tom momentu jsem začala věřit v Nu Skin. (Mireille byla Diamondem a pokud to mohla dokázat ona, tak já taky!)

 

Okamžitě jsem začala pracovat. Moje víra a přesvědčení mi pomohly najít zákazníky, kteří mi důvěřovali, a okamžitě jsem vytvořila svou Kruhovou skupinu, abych měla silný základ.

 

Musela jsem velmi rychle maximalizovat své provize, a také pro mě bylo velmi důležité, abych dala tu správnou podporu a školení svým zákazníkům. I proto byla spousta z nich loajální a moje výsledky vznikaly téměř sami o sobě, což mi umožnilo mít dostatek času na rozvíjení sítě svých Distributorů.

Tuto svou síť jsem založila na důvěře, profesionalitě, sdílení a na nadšení, aby mě ostatní chtěli následovat.

 

Dosáhla jsem na odznakový titul Emerald Exekutiv. Milovala jsem ten pocit, že vše je možné a neexistují žádné limity. To mi dalo energii, kterou jsem poté sdílela s mými spolupracovníky.

 

Vždycky jsem se zúčastňovala školení a setkání, protože vždy existuje něco, co se můžete naučit, a Nu Skin ví, jak nás nadchnout.

Bohužel v polovině mé cesty mi byla diagnostikována Amyotrofická laterální skleróza (ALS), smrtelná a nevyléčitelná nemoc, která ničí neurony řídící mou nervovou soustavu den za dnem.

 

Proto jsem v současné době zcela ochrnutá a připoutaná na elektrický vozík.

 

Z větší části jsem ztratila schopnost řeči a pohybu. Potřebuji pomoc na 100%, ale přestat pracovat s Nu Skin jsem nikdy nechtěla. Nechtěla jsem to vzdát; chtěla jsem zůstat pro svůj tým a pro své zákazníky. Chci vyhrávat, ne se vzdávat, i když nemůžu dělat tolik, co ostatní.

 

Nacházím jiná řešení, jak směřovat kupředu díky mé povaze, jsem bojovník a zůstanu jím až do konce, protože to znamená, že jsem naživu!

Musím zůstat tam, kde se věci dějí... zůstat věrná sama sobě bez ohledu na cokoli.

 

I dnes mám stále ještě vysoký obrat, stejně jako se neustále vyvíjí síla mého týmu (až 5 Ruby v mé dolní linii), který se postupně osamostatňuje. Na oplátku od něj a od svých zákazníků získávám úžasnou podporu.

 

Vím, že se mohu spolehnout na své lídry, a proto je důležité spojovat se se solidními, vizionářskými a podnikavými lidmi, kteří jsou schopni ptát se sami sebe.

 

Nacházím sílu ve vývoji a v síle svého týmu a ve své mysli nejsem nemocná.

 

Jsem frustrovaná z toho, že nejsem schopná pracovat stejně jako vy, protože mě má nemoc omezuje, je to nesnesitelné, proto, prosím využijte vaší svobody podnikat. Nestěžujte si na zbytečnosti; zaměřujte svou energii pouze na pozitivní věci.

 

Děkuji společnosti Nu Skin za to, že mě podporovala a že nebyla lhostejná k mému stavu, což je dnes velmi vzácné.

 

Stále si udržuji to světlo ve mně, abych mohla dávat sílu lidem, které miluji.

 

Děkuji vám všem!

Divider