Sabrina Grottoli

Sabrina Grottoli

sabrina-grottoli

Pocházím z Francie, ale posledních 10 let žiji v Barceloně.

 

O Nu Skin jsem poprvé slyšela ještě ve Francii, když jsem byla na prázdninách u svých rodičů. Mysleli si, že by to pro mě mohla být perfektní příležitost. Takže po pár bezesných nocí způsobených mým vzrušením jsem zasvětila své léto vyhledávání a studování všemožných informací o společnosti, trhu, průmyslu a...a víte co? Všechno, co jsem zjistila, se zdálo být příliš dobré na to, aby to byla pravda. Motivuje mě, když vidím, že můžu rozvíjet mezinárodní obchod bez jakýchkoliv hranic, v americké společnosti s kompenzačním plánem ve formě odměn. A ano, je pravda, že to všechno příliš znělo jako "americký sen", ale hluboko uvnitř jsem na něco takového čekala celý svůj život.

 

Během té doby jsem pracovala v marketingu v jedné přední společnosti ve svém odvětví, a ačkoliv jsem v tom vážně byla dobrá, byla jsem si vědoma, že jsem dosáhla svých limitů a že to nevyžadovalo příliš velké úsilí, takže jsem neviděla žádnou cestu, jak bych mohla z profesního hlediska dále růst. A díky obrovské krizi, která ve Španělsku byla a stále je, se moje iluze a ambice postupně začínaly ztrácet.

 

S tímto na paměti, bez dalšího otálení, jsem se pustila do tohoto báječného dobrodružství.

 

Začala jsem s neutuchajícím nadšením a nezlomitelným odhodláním, díky kterým jsem byla schopná překonat i první překážku, omezený seznam kontaktů, které jsem v Barceloně měla.

 

Ale řekla jsem si, že nikdo neuspěje bez výzev. Takže díky tvrdé práci, vytrvalosti a odhodlání jsem dosahovala cílů, které jsem si vytyčila, a dosahovala jsem jich rychleji, než jsem si myslela. Viděla jsem tak, že moje vynaložené úsilí bylo odměněno a uznáno. V prvním roce jsem se stala Rubym. Hned poté jsem se zúčastnila Konference Nu Skin v Budapešti, která byla naprosto neuvěřitelná a pro mě osobně zlomová. Můj Ruby výlet byl odložen o jeden rok a to z důvodu narození mého syna, Marca. Během toho času jsem mohla stabilizovat organizaci a stát se Emerald Exekutivem. Nedlouho po Ruby výletu jsem se s opětovně nabitou energií stala Diamond Exekutivem.

 

Všechny tyto úžasné věci, které se mi přihodily od chvíle, kdy jsem se připojila k Nu Skin, zcela změnily můj život. Potkala jsem mnoho báječných lidí, mohu cestovat, kam se mi zachce, a mám dostatek času na svoji rodinu.

 

Mám obrovské štěstí, že mám horní linii tvořenou lidmi, kteří mě neustále motivují a inspirují (Vanessa, Cecilia, Marga, Paz, Maite a Lars). Zároveň mám tým skvělých lidí, které opravdu obdivuji a já jsem šťastná, že jsou to moji přátelé. Vedu je k tomu, aby byli ztotožněni s cíli a pobídkami společnosti, pomáhám jim, aby dosáhli svých cílů, a vidím je růst, což je pro mě tou největší odměnou.

 

Na mé předchozí pozici se mi zdálo, že příležitosti byly buď velmi vzácné, anebo vůbec neexistovaly. Jednoho dne se však objevil Nu Skin a bylo to úplně nejlepší, co mě mohlo potkat. Uvědomovala jsem si hodnotu, kterou by to mohlo představovat nejen pro mě, ale i pro tisíce dalších lidí, které chci ve své organizaci mít.

 

Za tři a půl roku, co jsem tady, jsem se naučila to, že pokud pracujete s odhodláním a houževnatostí, tak můžete dosáhnout čehokoliv, co si umanete. Musíte věřit sami sobě a nemít hranice, protože s Nu Skin hranice, limity, strop, nic z toho neexistuje.

 

 

Můj cíl pro rok 2015 je dvojnásobit svoji organizaci, získat Stellar Bonus EMEA, jet na výlet do Miami a stát se stabilním Blue Diamond Exekutivem. A samozřejmě, mít i nadále pozitivní vliv na životy druhých.

 

A konečně, chtěla bych poděkovat svým rodičům za jejich neutuchající podporu a za to, že mi tolik věřili a stále věří. Chtěla bych rovněž poděkovat svému partnerovi, že vždycky stál při mě a ocenil vše, čemu jsem se věnovala.

Divider