Marna Dedekind

Marna Dedekind

Marna Dedekind

Nikdy bych si sebe nedokázala představit v pozici, ve které jsem právě teď. Podnikat jsem začala s pětiletým cílem. Chtěla jsem své podnikání vybudovat postupně, aby generovalo dodatečný příjem. K mému úžasu jsem svého cíle dosáhla již po půl roce od chvíle, co jsem začala podnikat na částečný úvazek. To mě motivovalo k tomu, abych si vytyčila mnohem vyšší cíle.

 

Byla jsem schopná ve svém úsilí vytrvat a nastavila jsem si reálné týdenní cíle. Motivace mé horní linie byla úžasná a já si užívala každou minutu své cesty od distributora k Emerald Exekutivovi.

 

O svém Ruby výletu v Březnu 2014 jsem si uvědomila, že úsilí, které vynaložíte, je přímo spojené s úspěchem vašeho podnikání a že je potřeba následovat systém. Nemusíte být výjimeční, musíte však být zapálení. Na výletě jsme potkala mnoho různých lidí, kteří se vyznačovali následujícími společnými rysy: Zapálení a víra.

 

"Abyste dosáhli úspěchu, musíte věřit a to s takovým zapálením, že se to stane skutečností."

 

Za svou kariéru v Nu Skin jsem čelila mnoha výzvám, ale nikdy mě ani na okamžik nenapadlo, že bych toho měla nechat. Neustále jsem si připomínala: Proč jsi s tím začínala? Úspěch je spojený s určitým jednáním, podniknutými kroky, a my potřebujeme jít neustále dopředu. Budeme dělat chyby a budeme se cítit odrazení, musíme však vytrvat.

 

Jsem za tuto příležitost vděčná. Bůh posvětil mé podnikání a i jemu tak patří velký dík za úspěch, kterého jsem dosáhla.

Divider