Výlet úspěchu

Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
success-trip-banner-2

Ve společnosti Nu Skin oslavujeme úspěchy svých distributorů Brand Affiliate mnoha způsoby. Jedním ze speciálních způsobů, jak jejich úspěch uznat, je Výlet úspěchu regionu EMEA.

 

Naši distributoři Brand Affiliate pracují velmi usilovně, aby propagovali naše produkty a příležitost, a tak se o ně snažíme pečovat a odměňovat je tím nejlepším možným způsobem. Každý rok přivádí Výlet úspěchu regionu EMEA naše kvalifikanty do nejrůznějších koutů světa. Jezdíme na místa, která jsou vzrušující, exotická a plná života!

 

Podívejte se na naše minulé i budoucí výlety. Fotografie a videa vás přimějí snít a vy tak budete chtít navštívit všechna tato překrásná místa spolu s námi.

 

 

Chtěli byste se k nám na příštím výletu přidat? Kontaktujte nás, pokud se chcete dozvědět jak.

 

 

Září 2018 – Obonjan, Chorvatsko: Soukromý ostrov Nu Skin

the-island-logo

 

Obonjan, exkluzivní soukromý ostrov Nu Skin, ponořený do přírodních krás, který nabízí nedotčené výhledy na Jaderské moře, byl perfektní útěk pro naše tvrdě pracující distributory Brand Affiliate, kteří si mohli užít tento zcela jedinečný zážitek v září 2018. Špetka holistické jógy s nabídkou vodních sportů - okusili jsme jedinečnou část světa a spojili ji s obchodem. A to byl recept úspěchu tohoto Výletu. Doufáme, že jste si ho užili.

DUBEN 2018 –UTAH, USA: Návštěva místa, kde to všechno začalo

utah_logo_success_trip

 

Název "Utah" je odvozen ze jména původního amerického kmene Ute a znamená "lidé z hor". Představte si krajinu tak divokou a krásnou jako v západním filmu, ale místo kovbojských měst si představte luxusní 5hvězdičkový hotel s lyžařskými zařízeními v srdci Skalistých hor. To není vůbec špatné, že? Ale i to můžeme stále překonat! Protože to, co nás na této oblasti opravdu vzrušuje, je Provo, ústředí společnosti Nu Skin Enterprises, kde v roce 1984 začala naše společná cesta. A v dubnu 2018 se s tímto vším setkali naši účastníci Výletu úspěchu.

Duben 2018 –UTAH, USA: DOMOV SPOLEČNOSTI NU SKIN

utah_logo_success_trip

 

V dubnu 2018 zamíříme do překrásného Utahu. Tento americký stát je plný dech beroucí krásy kamkoli se podíváte a oplývá fascinující přírodou. Bonusem navíc je fakt, že v Utahu vznikla společnost Nu Skin. Bydlet budeme v jednom z nejlepších lyžařských středisek v zemi. Kdo se k nám připojí?

 

ZÁŘÍ 2017 – PUGLIE, ITÁLIE: SKRYTÝ KLENOT V JIŽNÍ ITÁLII

puglia

Puglia, známá také jako Apulia se nachází v jižní části Itálie. Tato část Itálie má nejdelší pobřeží a je stále ještě nedotčena velkým turistickým ruchem. Z tohoto úžasného místa s jeho krásnými malebnými městečky v odstínech bílé a zlaté, z unikátní architektury a dech beroucích pláží jsme nadšeni. Kvalifikujte se na Výlet úspěchu regionu EMEA v září 2017, abyste na vlastní oči poznali, co vám může tento skrytý klenot nabídnout!

2017 - Kapské Město, Jihoafrická republika: Zažijte místo plné krásy, různorodosti a života

cape-town-success-trip-2017

Kapské Město, nejstarší město v jižní Africe je známé jako jedno z nejmalebnějších míst, plné krásných pláží, exotické krajiny a bohaté historie. V březnu 2017 jsme našim distributorům Brand Affiliate umožnili toto místo poznat. V Kapském Městě jsme navštívili spoustu úchvatných míst, jako Stolovou horu, vinice, mys Cape Point a mnohé další. S našimi distributory Brand Affiliate jsme zažili další nevšední a jedinečné zážitky. 

2016 – Miami, USA: Vyrazte do tepla

MIAMI_v5-01

 

 

V roce 2016 jsme letěli do Miami; jedné z nejžádanějších turistických destinací světa! Přivítali nás bílé písčité pláže, průzračně čistá voda a hřejivé sluneční paprsky. Naše distributory Brand Affiliate jsme přivítali v Loews Hotels & Resorts; v úžasném hotelu situovaném v samém srdci historické čtvrti Art Deco v módní čtvrti South Beach. Zcela určitě to byl další nezapomenutelný výlet.

 

2015 - Marrákeš, Maroko: místo, kde se kontrastující barvy mísí s nádhernou kulturou

 

 

„Nezapomenutelné, fantastické, zážitek na celý život...” To jsou jen některá ze slov, kterými distributoři Brand Affiliate popsali Výlet úspěchu regionu EMEA 2015, který se uskutečnil v Marrákeši. Distributoři Brand Affiliate byli ubytováni v luxusním 5 hvězdičkovém hotelu Royal Palm Marrakech Hotel, který je situovaný na úpatí pohoří Atlas, obklopeného krásou a klidem. Užili si spoustu zábavy, jako jízdu na čtyřkolce, mohli se projet na velbloudech, navštívit slavnou marrákešskou Medinu a mnoho dalšího. Po celou dobu výletu se podávala prvotřídní světová kuchyně. Všichni, kdo se výletu zúčastnili, měli příležitost oslavit svůj úspěch a nechat se hýčkat. Přesvědčte se sami díky fotografiím, které najdete na panelu s nástroji vpravo.

2014 - Algarve, Portugalsko: skrytý klenot Evropy

 

 

V červnu 2014 jsme naše distributory Brand Affiliate vzali na neuvěřitelné, sluncem zalité pobřeží Algarve v Portugalsku. Tento výlet byl úplně prvním Výletem úspěchu regionu EMEA a byl naprosto báječný. Distributoři Brand Affiliate mohli relaxovat na písečných plážích, poobědvat během soukromé výletní plavby, smát se, vzdělávat a bavit se spolu s ostatními. Na hlavní vrcholy celého výletu se podívejte výše. Určitě se pak k nám budete chtít přidat i na náš další výlet!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se na nejzajímavější fotografie

z výletu do Miami

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REFERENCE

REFERENCE
REFERENCE

Účastník Výletu úspěchu

(Maroko 2015)

Jedinečná zkušenost plná výjimečných zážitků: luxus v každém detailu, entuziasmus, nezapomenutelné zážitky, nadšení lidé, posílení vazeb v rámci týmu, radost ze sdílení zážitků, které jinde nezažijete, symfonie barev, emocí a splněných snů. Jsem vděčný Nu Skin a všem účastníkům za to, že mě udělali tak šťastným. 

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thomas a Stefi Koglerovi – Rakousko

(Portugalsko 2014)

Výlet úspěchu byl nezapomenutelným dobrodružstvím!

A to nejen proto, že to byl 5 hvězdičkový výlet nebo proto, že jsme zažili spoustu zábavy, ale také proto, že jsme mohli navázat opravdová přátelství. Tento výlet nabízí vše - od zábavy a dobrodružství až po kulinářské zážitky. Pojďme si to spolu znovu užít. Možnost oslavit náš úspěch společně je z celého výletu pravděpodobně to nejlepší.

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.
This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.