Hazel Calvert

Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!

Hazel Calvert

Hazel Calvert

Vždy jsem byla optimistkou a člověkem, kterého nic nerozhodí, takže i předtím, než jsem se seznámila se společností Nu Skin, jsem byla šťastná, ale zoufale jsem toužila uniknout životnímu stylu pracovního týdne od devíti do pěti. Být pracující matkou, běhat do školky, starat se o dítě, mít uklizený dům, atd., tak si prostě zábavu nepředstavuji.

 

Vždy jsem tvrdě pracovala a svou práci jsem milovala. Během své korporátní kariéry jsem vystřídala několik zaměstnání, pracovala jsem jako komunikační specialistka pro Mercedes Benz a naposledy v péči o zákazníky a rozvoj pro Argos a Homebase. Poslední projekt, na kterém jsem pracovala, bylo schéma uznání pro mých 14 tisíc kolegů.

 

To, že mě moje práce bavila, mi ale nestačilo. Už mě nebavilo být pořád v dluzích, nemít o Vánocích na dárky a už mě nebavilo nechávat svého syna na hlídání u jiných lidí.

 

Věděla jsem, že něco musím změnit. Už dříve jsem zkoušela síťový marketing se dvěma společnostmi, ale nijak výrazně se mi nedařilo, než jsem našla domov u společnosti Nu Skin.

 

Pamatuji si naprosto přesně, že když jsem se poprvé ptala na společnost Nu Skin, napsala jsem si tato slova: „vypadá to příliš dobře na to, než aby to byla pravda”. A teď mohu potvrdit: je to dobré a je to pravda!

 

Napřed jsem se zajímala jen o maloobchodní produkty, ale když jsem uviděla Kompenzační plán prodeje, rozzářily se mi oči a pomyslela jsem si: „to je to, co změní život mé rodiny”! Líbilo se mi, že jsme do podnikání mohli zahrnout všechny, buď s bezplatnou registrací, nebo s možností balíčku. ZAMILOVALA JSEM SE do té flexibility! Líbilo se mi, že úspěch znamenal pomáhat ostatním dosáhnout jejich milníků a že hned od začátku jako distributor můžete získat týmové provize, protože v předešlých společnostech jste nejprve museli dosáhnout určitých titulů, abyste provizi získali.

 

Děkuji společnosti Nu Skin za to, že mě naučila snít. Věděla jsem, že už si nechci dělat starosti s penězi a že chci být doma se synem. Ale dokud jsem nepotkala společnost Nu Skin, nepřemýšlela jsem o žádných jiných cílech nebo snech. Nikdy jsem nesnila o materiálních věcech, jen jsem chtěla žít život s pocitem naplnění. Mým snem je mít dům se šesti ložnicemi a naplnit ho láskou a smíchem.

 

Mou největší motivací je to, že vím, jaké to je, když musíte vybrat peníze na jídlo na celý měsíc, přinést je domů a vědět, že nesmíte utratit ani o korunu víc. Takže mě motivuje to, že si chci být jistá, že už takhle nikdy nebudu muset žít.

 

Tato společnost mě změnila v mnoha ohledech. Tou nejdůležitější věcí podle mě je, že mi umožnila převzít zodpovědnost a pomohla mi pochopit, že já jsem pánem svého života a že jsem to já, kdo má pod kontrolou svá rozhodnutí. Prosím nesmějte se mi, ale předtím než jsem se připojila k Nu Skin, se mi stala taková neuvěřitelná věc. Ležela jsem ve vaně a měla jsem něco jako zjevení, přísahám, že se to opravdu stalo, a to přesně rok předtím, než jsem s Nu Skin začala podnikat. Běžela jsem za svým přítelem Danem s tím, že mu nedokážu vysvětlit, co se právě stalo, ale že cítím, že se blíží něco neuvěřitelného... a o 12 měsíců později si mě našla společnost Nu Skin.

 

Své cíle si stanovuji dvěma způsoby: zapisuji si, čeho chci dosáhnout během 12 měsíců, plus mám 3 měsíční cíle, což jsou obvykle jen 3 věci, jako číslo objemu, výše příjmu, počet odznakových titulů nebo počet nových Ruby Exekutivů. Pak si své 3 měsíční cíle vytisknu a vylepím je po celém domě, tak abych je měla na očích. Jeden mám na ledničce, druhý na zrcadle, na pracovním stole, v kabelce a taky na nočním stolku. Tento systém mi opravdu pomáhá.

 

Je snadné si říct, že něčeho dosáhnete, když máte skvělou náladu, ale věci se dějí i ve dnech, kdy se vám nic dělat nechce. To je to, co odděluje „šťastlivce” od těch, kdo dosáhnou úžasného úspěchu. Takže, když něco napíšete na papír, je to jako kdybyste uzavřeli smlouvu sami se sebou, a to vás nutí k odpovědnosti.

 

Každý člověk má slabou chvilku. Klíčovým slovem je okamžik. Naučila jsem se na věcech pracovat čím dál rychleji. Když mi něco trvalo týden, tak jsem si řekla, že příště mi to zabere méně času a dříve než si to uvědomíte, tak vám ta věc, která vám v minulosti zabrala týden, zabere den, potom pouze hodinu a příště je to jen minuta. Musíte se naučit přijmout, že to nepůjde tak snadno, ale jakmile se sami sobě zavážete, budete pracovat na tom, abyste byli lepší a abyste lépe zvládali výzvy. Vždy jsem ráda otevřená a upřímná, ale byly chvíle, kdy se mi chtělo to vzdát a odejít. A pak jsem si vzpomněla na svůj oblíbený citát: „Nic není zadarmo”. Výzvy, kterými procházíte, nastanou v každé firmě. Můžete je překonat pouze růstem prostřednictvím toho, čím procházíte. Také si uvědomte, že musíte projít výzvami a potížemi, abyste mohli pomoci lidem ve svém týmu, když si těmito výzvami a potížemi budou procházet sami.

              

Nerada dělám věci lepší, než jsou, nicméně věřím v citát: „věř tomu a dosáhneš toho”. Cítím, že je velmi důležité být otevřený a upřímný. Podělte se o svůj úžasný úspěch, ale sdílejte také okamžiky, kdy jste se potýkaly s problémy a podělte se o to, jak jste tyto problémy překonaly. Pokud milujete energii, čistou vášeň, upřímnost a poctivost, pak váš tým bude taky. Ráda lidem radím, jak být skutečný, jak být sám sebou, jak být autentický, nebát se roztáhnout křídla, zkoušet a chybovat. Smějte se a šiřte pozitivní energii, berte své podnikání vážně, ale sebe tolik ne. Buďte vším, co byste rádi viděli ve svém týmu.

Přidat se k Nu Skin Staňte se distributorem