Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Kvalifikace na Brand Representative

Qualification - cs

 

KROK 1:

VYTVOŘTE SKUPINU
ODESLAT ON-LINE NU SKIN DOPIS O ZÁMĚRU (LOI)

 

Image-1-cs

 

KROK 2:

DOKONČETE 12 RŮSTOVÝCH BLOKŮ, Z NICHŽ 4 JSOU SDÍLENÉ BLOKY, V 6-TI PO SOBĚ JDOUCÍCH MĚSÍCÍCH

 

PŘÍKLAD KVALIFIKACE

 

Image-2-cs

 

MĚSÍČNÍ MINIMUM: 2 RŮSTOVÉ BLOKY

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

 

KROK 3:

DOKONČETE KVALIFIKACI A STAŇTE SE BRAND REPRESENTATIVE!

 

MĚSÍČNÍ POŽADAVEK NA UDRŽENÍ: 4 RŮSTOVÉ BLOKY

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

Poznámka: Kvalifikující Brand Representativové jsou po ukončení Kvalifikace přesunuti k nejbližším Brand Representativům. Ujistěte se, že dokončíte svůj první Kvalifikační měsíc ve stejném měsíci nebo dříve než v měsíci, kdy dokončí Kvalifikaci někdo ve vaší Skupině, abyste si je udrželi ve svém Týmu.

 

Kvalifikující Brand Representativové, kteří zmeškají další měsíční požadavky na Kvalifikaci nebo nedokončí Kvalifikaci v průběhu 6 měsíců, budou muset předložit nový Dopis o záměru a znovu začít s Kvalifikací.

 

 

Další příklady Kvalifikace

 

FLEX BLOKY

 

HLAVNÍ RYSY

• Používají se jako náhradní Růstové bloky pro měsíční udržování stavu Brand Representative.

• Aplikují se automaticky v případě, že nedosáhnete požadavků Brand Representative na udržení stavu, za předpokladu, že jste dokončili alespoň 1 Růstový blok v daném měsíci.

• Dostupné a použitelné pouze jako celé bloky.

• Nepovolte Brand Representative získat Bonus za vedení v měsíci, ve kterém byly použity Flex bloky.

• Přiděleny po tom, co se stanete Brand Representative a poté každý rok.

• Nevytvářejí Objem prodeje nebo CSV a nemají žádnou peněžní hodnotu.

 

To se v životě stane. Může nastat, že prodeje vaší Skupiny nedosáhnou na měsíční požadovanou úroveň 4 růstových bloků pro udržení vašeho stavu Brand Representative. V situacích jako je tato vás zachrání Flex bloky!

 

 

JAK TO FUNGUJE

Flex bloky vám pomohou splnit měsíční požadavky na udržení stavu Brand Representative. V kterémkoli měsíci, kdy se vám nepovede dokončit 4 Růstové bloky, mohou být až 3 Flex bloky automaticky doplněny z vašich zásob do make-upu za chybějící Růstové bloky. V měsíci, ve kterém využijete Flex bloků nemůžete obdržet Bonus za vedení.

 

Získáte Bonus za růst za dokončené bloky, ale nebudete schopni dosáhnout Bonusu za růst na nedokončených blocích v měsíci, ve kterém použijete Flex bloky.

 

A když už mluvíme o nedokončených blocích, je důležité poznamenat, že neexistuje částečný nebo nedokončený Flex blok. Dokončený Flex blok je použit na nahrazení nedokončeného Růstového bloku jakékoli velikosti. Jinými slovy, pokud v měsíci dokončíte pouze 2 Růstové bloky a částečně třetí, 2 úplné Flex bloky budou automaticky použity na nahrazení chybějících Růstových bloků.

 

 

JAK JE ZÍSKÁTE

Flex bloky jsou vám přiděleny poté, co se stanete Brand Representative a každoročně poté obdržíte další. V prvním měsíci jako zbrusu nový Brand Representative obdržíte do svého Velocity a Genealogie účtu 3 Flex bloky.

 

V druhém měsíci pak dostanete 2 další Flex bloky, čímž jich budete mít celkem 5. A v třetím měsíci jako Brand Representative dostanete jeden Flex blok navíc. Poté dostanete každý rok 3 další Flex bloky ke svému výročí Brand Representative! A co je na tom nejlepší? Flex bloky nikdy nepropadnou a jejich počet, který můžete sesbírat není omezen. Přijdete o ně, pokud se vám nepodaří udržet stav Brand Representative. Ale i kdyby se to stalo, můžete získat nepoužití bloky zpět po dokončení Začít znovu.

 

Velocity Additional Details North America

 

DALŠÍ INFORMACE

Pokud nemáte dostatek Růstových ani Flex bloků pro udržení stavu Brand Representative, navrátíte se do stavu Obchodní partner první den následujícího kalendářního měsíce. Po přechodu na stav Obchodní partner ztratíte jakékoli Brand Representativy, kteří byli momentálně ve vašem Týmu. Máte možnost Začít znovu po omezenou dobu, a když budete úspěšní, můžete znovu získat Brand Representativy, kteří byli ve vašem Týmu, spolu s dříve nahromaděnými a nepoužitými Flex bloky.

 

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY O FLEX BLOCÍCH

 

Otázka č. 1: Jsem-li povýšen před koncem měsíce, proč nemohu vidět své Flex bloky hned po tom, když se stanu Brand Representative?
Odpověď č. 1: Ještě je nepotřebujete! Flex bloky se objeví ve vašem účtu měsíc poté, co dokončíte Kvalifikaci, což je také první měsíc, ve kterém budete muset dokončit 4 Růstové bloky pro měsíční udržování stavu.

 

Otázka č. 2: Opravdu Flex bloky nepropadnou?
Odpověď č. 2: Ne—dokud jste Brand Representative. A neexistuje žádný limit na to, kolik Flex bloků můžete nashromáždit.

 

Otázka č. 3: Jakou mají Flex bloky hodnotu?
Odpověď č. 3: Flex bloky neposkytují Objem prodeje nebo CSV, nemají žádnou peněžní hodnotu a nemohou být nikdy vyměněny za hotovost—slouží pouze k tomu, aby pomohly udržet stav Brand Representative.

 

Otázka č. 4: Mohu sdílet nebo poslat své Flex bloky kamarádce?
Odpověď č. 4: Ne. Flex bloky jsou dárkem a oslavou vašeho pokračujícího úspěchu a pouze vy je můžete použít.

 

Otázka č. 5: Pokud můj Brand Representative na G1 použije Flex bloky, ovlivní toto můj odznakový titul Brand Representative?
Odpověď č. 5: Vůbec ne! Váš odznakový titul se určuje podle počtu Brand Representativů na G1 a Leadership Týmů, bez ohledu na to, zda Brand Representativové na G1 použíjí Flex bloky.

 

Otázka č. 6: Co se stane, když nebudu mít dostatek Flex bloků pro udržení mého stavu jako Brand Representative?
Odpověď č. 6: Pokud nemáte dostatek Flex bloku, tak se vrátíte zpět na stav Obchodní partner, ale budete si moci ponechat zbývající Flex bloky v zásobě. Podívejte se prosím na další informace o Začít znovu.